- Trecere la Ground Zero...
- Conceptie lada amplificatoare
- ALIPINE IDA-X100 NuPotReglaCeasul:((
- Intalnire FOTBAL - Bucuresti
- mp3 vs. CDA
- Magnat Transforce Reference sau JBL GTO1204BP
- cd player jvc
- cu ce muzica mai dati prafu jos de pe difuzoare?
- Problema JBL amplificatoru bazaie cand pornesc masina
- Problema ! Astept ajutor !
- fluctueaza luminile cas-ului
- baterie deep cycle??
- Putin ajutor va rog!
- Muzica in masina cu sau fara bass???
- Discutii legate de EMMA-ROMANIA care nu pot fi sterse de Ionut Mocioiu!!!
- 2x amp
- problema statie audison lrx 4.5
- intrebari despre sistemul meu audio
- Iluminare Alpine cde 101
- problema subwofer
- Scandal Bacanutinu vs cient
- Putin ajutor...nu se aude, cum ar trebui sa se auda!
- Help! Boxe noi fac zgomot
- Se opreste subwooferu(intra amplifu in protect si se aprinde ledu rosu)
- Se opreste cand dau mai tare
- Se merita schimbul??
- Difuzoarele din Romania contrafacute?
- intrebare
- montare sistem audio E39 (530d-2001)
- Media Markt
- Inele MDF
- Montaj boxe ovale in capac portbagaj
- Bobinare dif bass
- "Intalnirea de Iarna 2009 a celor care iubesc muzica"
- Depanator
- bmw e30
- Difuzoare spate?!
- condensator
- Help pls :(
- Upgrade sistem audio BMW E46 - linie Pioneer
- Upgrade audio Laguna 2
- INterior usa
- PROBLEME TWETER ENERGY...byHERTZ
- casetofon sau cd player e30
- protejarea boxelor
- cu ce pot lipi membrana unui difuzor?
- Tziuit in inalte... PLS HELP :(
- Intrebare
- Nelamurire sistem
- Intrebare Rockford Fostgate
- Izolare fonica extrema!
- Salut ma puteti ajuta si pe mine cu niste raspunsuri ?
- Muzica/videoclip de ascultat la dvd din masina !!!
- Recomadare Audio + video Logan
- DVD Pioneer AVH 5000 - Ajutor PLZ
- cum isonorizez portiera asta?
- dupa fibra de sticla ce stuc folositi?
- PRETURI BELGIENE!!
- Ipod Shuffle problema mare
- subw+midd bass+ medii+ inalte pe un pioneer 880prs
- o problema care nu gasesc solutie!
- Racire amplificatoare!!!
- conectare mp3 la boxe calculator
- probleme curent dacia 1310
- Need Help. Se intrerupe
- Cum sa leg iPod-ul la cd player
- 20,000 Watt Tahoe-Tremendous
- sony CDX-GT20 - cum il montez ????
- Montaj sistem audio ! help ...
- probleme audio pe Infinity Fx35
- Dacia si subsonice la superlativ
- 2 sony exploud 1500
- LED-uri pe difuzoare
- Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
- Car + Sound Sinsheim 2008
- sistem audio Citroen/ Peugeot
- Sistem Audio Ford Fiesta - HELP
- Mi se inchide cd-playeru :(!!!
- Card SD din Clarion 958
- fata sony..
- suport pt dvd portabil .. idei ?!?
- Help Navigatzia/Tv Bmw seria 5 E39
- problema cu 2 dif-uri pioneer
- am nevoie de un amplificator auto ...
- INCINTA DUBLA BAS REFLEX 2x15.
- mp3 player + cd changer
- Dimensiuni difuzoare Nubira II?
- Un altfel de definitie:
- filtru curent
- caut electronist
- Cum montez subwooferul pe masina....???help
- Difuzoare Ciare
- unde pot gasi si eu MDF
- incepator in impas
- Pentru Prima Oara
- motare de tweetere
- My first step. 400 rms in my car. How to put them in.
- Problema Mp3-Player
- sistem cap-coada ( 400+300 w rms )
- Proiect pt un astra G
- Limitare Mecanica
- Myth Busters diesel woofer
- sistem 2.1 pe masina
- am probleme cu hu si amplifu. plz help
- izolare usi(capace)
- Ma audio 12006
- Amplificator 1000w 1canal 4ohm!! IS disperat!!
- Cum pun in punte?
- Streetracer Bass Pack Streetracer Bass Pack
- Cum se monteaza un subwoofer auto?
- Am ramas fara codul de la HU!!
- intrebare pentru specialisti
- pls help amplif 2 canale
- need some help...
- ----imbracare Incinta Cu Mocheta----
- Probleme cu un Magnat NeoForce 1120
- ohmi? statie+amplif
- Cine ma poate ajuta ??????????
- Monitoare tetiera ---sfat
- probleme cu cititul la dvd player
- Car + Sound Sinsheim 2007
- Cum se regleaza sunetul din HU si din amplificatoare ?
- Folded Horn
- Configuratie LOGAN - 1250 ron (buget maxim) ! Sfaturi !!!
- ce faceti cu sculele care le schimbati?
- Pioneer DEH-2920MP si subwoofer BX-8-2B.. intrebare
- Service Boxe
- Creare suport boxa !
- Cateva intrebari legate de finisari si nu numai
- Probleme Blaupunkt GTx 102
- sonorizare mondeo mkII
- cum scot bassu dintr-un difuzor?
- Cum se regleaza un sistem audio ?
- cum pot face un dvd sa functioneze si in mers
- vreau sa scot 100% din combinatia asta
- Tratamente acustice eficiente pentru portiere
- Site-uri cu produse car-audio din UE
- Sistem audio Hertz pe Espero
- calcul volum+forma ideala pentru o incinta
- Subwoofer Activ - Reduce stresul din restul difuzoarelor?
- Nu am bass deloc
- Regulamentul Sectiunii!
- Solutie amp, max 200E
- Evolutia sistemului meu!!!
- Intalnire , intalniri
- de 800 de euro ce sistem pot sa imi iau ???
- Mazda 6 si Ipod
- Cum calculez volumul unei incinte sealed daca nu cunosc parametri necesari?
- Difuzorul orientat spre bancheta sau opus banchetei?
- Acordare incinta
- Client vs Ateliere Car-Audio
- sfat onectare sub cu 2 bobine la amplif mono cu 2 iesiri
- Se intrerupe statia
- Mare problema spate golf 5 AJUTOOR
- sunet suparator
- Help incinta!
- alegere incinta
- 2 ohmi?
- Seat Cordoba(woofer in portbagaj)
- Ce scule v-aţi cumparat in ultima vreme?
- Usi Logan.
- se poate conecta un ipod la cd player-ul original al masini??
- Probleme sistem audio pe astra G 2 usi
- Recomandare pt un C4 coupe
- Recomandare sistem audio (mp3) pt Focus II hatchback
- Vreau sa ascult mai multe sisteme!!!
- Ce ziceti de sistemul acesta?
- ..::Recomandare sub./aplificator::..
- Cine poate sa faca montajul asta?
- recomandare tip incinta
- Intrebari ref. Sistem Audio
- Receptie radio nesatisfacatoare
- Ce sa fac? VW PASSAT model 2003
- parere...
- din 4 in 2 ohmi
- Sonorizare pentru Pejo 107
- Ce sisteme bunicele se gasesc de 8".
- ce pot face de 19mil
- Sisteme pe iesiri separate?
- nelamuriri cu niste Hertz-uri.....
- Care ar fi sistemul perfect???
- E-bay
- Domotec
- Incinta captusita ?
- Polaritati inversate
- Cer opinie pentru sistemul asta
- Se poate "copia" o incinta?
- stie cineva cine aduce kenwood?
- pareri despre difuzoarele Ground-Zero GZTF 20T
- dibiesi
- kicker sau..??
- produse vieta ... unde si la ce pret
- E-type>R-type sau R-type>E-type???
- Sugestii sonorizare
- sistem octavia2
- ce parere aveti de jbl?
- firme care comercialiazeza JBL
- Ce stiti despre CARPOWER by Monacor ?
- Sistem Audio ( Bose 2.1 ) pt masina ?
- sound la un coupe??
- plase pentru jl-audio
- Distorsiuni in sistemele car audio II
- Intrebare despre HU si Amplif.
- ce subwoofer cu incinta(tub) la 4mil...4,5mil sa-mi iau..
- Cass Aura(seat) + pioneer
- Wcc
- WCC-PB800 sau WCC-8001+2xWCC 124s
- Ce amp trebuie pentru un pioneer??
- sistem audio pe 2 roti :)
- Sistem audio de calitate si totusi nu se aude bine???
- Amplificator DLS Cad11 + subwoofer Pioneer TS-W3004SPL
- Audio Solenza
- Audio Seat Ibiza
- Sistem audio Nubira 2 ?
- help me amplificator blaupunkt gta 250 + transformator 12V 500mA
- Boxe optime pentru Alpine CDE-9848RB
- My audio project !
- Probleme cu DLS!!!
- pareri Mac Audio MX 20.3
- Cd player , boxe Nubira 2 ?
- Reprezentanta K I C K E R Sau Magazin Care Comercializeaza?????
- 4 boxe + statie + laptop
- Inlocuire sistem Bose`` de pe a3
- Membrana difuzoare
- Ce muzica ascultam in masina?
- CDT Audio - INFORMATII???
- sistem HighQuality pt un EVO9 ?
- JBL P1020e + GTO 300.1
- o mica intrebare head-unit - amplificator
- difuzoare si MP3 player
- Direct Sub Drive
- Poze cu produse DLS piratate! Atentie la ce cumparati !!!
- muzica intr-o masina fara spatiu pt acceasta
- vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
- Un mic ajutor de la mine pt. toti pasionati audio !
- Un mic ajutor de la mine pt. toti pasionatii audio !
- Brigmton!
- midbass
- Ford Mustang 2005
- Putere in watti in Logan si Bora
- !!! Adevarat sau Fals ???
- Probleme Simulare incinte
- PARERI JL AUDIO
- Ce parere aveti despre VIBE???
- Amplificator+SubWoofer Extreme(DirectedAudio)
- Time correction
- Cutie pentru gemeni !!!
- Ce parere avetzi?
- Cum sa tragi un cd bine
- Viitorul Car-Audio in Romania?