As vrea sa instalez pe un kadett, sub + statie. Multe pareri, ca imi trebuie si condensator, nebunii de genu. Am boxe ovale, de la sony si pioneer, de 200W. am inteles ca am nevoie de statie si pentru ele.
vreau sfaturi, ce sa pun pentru masina, nu vreau sa concurez cu unele sau cn stie ce, vreau muzica, decenta... (si maxim 200 euro)