Am fost intro mica plimbare si am furat niste poze din Germania ca sa va faceti idei despre ce se vinde in alte magazine si la ce preturi !
Pozele sunt facute la Aachen pe furis ca mau luat aia la rost!!
Eu am vrut sa fac peste tot si din profile mai bune ,dar au venit cei de la paza si nu mau lasat......oricum preturile sunt SUPER fata de tot ce se vinde la noi!!!
mie nu mi se par preturile asa deosebite...de ex la hifonics zeus 6.2c sunt 400 ron la noi si 130 de euro la ei...asa ca nu vad unde e marea combinatie...
__________________
Mess with the best...die like the rest...