vezi ca se gaseste vatelina alba ...este ca o pasla....e genu care se pune in haine,se vinde la metru ...dar este ff buna...
cand pui ....o lipesti pe pereti , nu umpli toata incinta....dar inainte sa o lipesti ,incearca sa vezi cum iti sun a tie mai bine.....poate iti place fara .sau doar cu un singur perete captusit....asta este pt bass reflex...ca la sealed cauti "lana" sintetica...se vinde la saci de 1kg e cam 200 mii un sac ....la sealed poti sa o umpli si 100% dar nu mai putin de 50% ..tot asa in functie de cum iti place tie mai mult ..

..apropo vezi sa nu intre lana la bobina difuzorului....ca nu e bine....