Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-06, 01:12   #1
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default CDT Audio - INFORMATII???

am facut acest thread pt ca de curand am dat peste o firma numita CDT audio.toate bune si frumoase, pana am vazut ce preturi au, cam cele mai mari de pe piata, fiind concurate doar de focal utopia, din cate am gasit pana acum.
stie cineva mai multe despre firma? din pura curiozitate
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline   Reply With Quote
Old 19-04-06, 00:03   #2
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: CDT Audio - INFORMATII???

CDT Audio ofera o gama imensa de componente. Cand am fost in state, am aflat ca modelele de baza sant comparative cu boxe mult mai scumpe, si din cate stiu eu o gramada de pe forumurile americane, forum.sounddomain.com, elitecaraudio.com, si inca vreo 2-3 folosesc aceste componente.
Tin sa te anunt ca cele mai scumpe modele de la CDT, cum ar fi (din cate tin eu minte) gama Eurosport au fost de nenumarate ori comparate cu Focal Utopia, Seas Lotus, Boston Acoustic Z6, si din cate am inteles eu nu erau chiar la nivelul Lotus sau Utopia.
Daca vrei sa te documentezi mai mult despre aceste boxe, dute pe Forum.sounddomain.com, si dai la "search" : CDT Components.
Sant un membru acolo din 2004 si stiu sigur ca vei gasi cel putin o duzina de Threads despre ele.
civic_ex is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -