De cateva zile ma tot gandesc cum sa fac incinta pt subwoofer
am 2 difuzoare jensen SX1212 si nu stiu cum sa fac incinta bass reflex
in prima faza vroiam sa fac(precum am aratat p forum mai demult) o incinta trapez kre sa aibe 2 camere separate...
acum stau si ma intreb... nu mai bine s-ar auzi in 2 incinte, separate pt fiecare difuzor cate o incinta?(tot forma trapez)
nu vreau sa ma grabesc si de aceea cer si io cateva opinii de la voi