View Full Version : Discutii generale
- puterea la x ohmi???
- HU(CD-player) slabutz + difuzoare aftermarket?...
- Vibreaza tare tabla
- SURROWND??
- CERERE : Profesionist in instalari audio (pers fizica/firma)
- Manual Infinity
- Ce se regleaza cu BassRemote la un amplificator?
- sisteme audio pentru masini
- MODUL TV pt audi a8
- CUM REZOLVAM PROBLEMELE ACUSTICII PROASTE?
- Masina perfecta pentru muzica
- kicker ???
- West Coast Customs
- input auxiliar pt audio in masina
- Modare statie Rockford 501x
- POZE SIAB 2005 (Doar sisteme audio!)
- Ajutor Conectare Amplificator in punte + 2X Subwoofer jbl
- Sisteme audio
- Filme cu teste car audio
- Tipuri de INCINTE Avantaje / Dezavantaje
- Nivele aproximative de limitare a amplificatoarelor clasa D
- SIAB 2005 (sectiunea CAR AUDIO)
- egalizator?? bun pe masina sau nu?
- FRECVENTELE ... de la Hz la kHz (reglaje)
- Am nevoie de o INCINTA , sau de MDF !!!
- un cd player si 6 boxe cum le leg pe toate la el
- Calitate, Pret, Performanta... Who's the best?
- M'N'C sau NU?
- Boxe + Amp please help
- dual mono drive+dual voice coils
- Ce audio aleg pt Ford Sierra????
- THD ; Bobine ; Ohmi etc... :help:
- Interesant
- Efectele vibratiilor/frecventelor asupra corpului uman
- Ce parere aveti de asta ?
- As dori si eu niste pareri
- Audio pentru un Renault Megane II ????
- Ce pot baga intr-un Astra 94 sa se auda bine rau in 1500 Eur
- D
- Recomandare sub+statie/intrebari
- suzuki samurai - sistem audio in max 2000 euro ? sfaturi
- Sistem audio in 10 milioane ? help
- O nelamurire.... pagina 2-a
- Sistem audio E36 - inlocuire completa sau nu?
- cum leg un sub la amplificator?
- Amplificator pe MP3 Player
- Miros de ars, continuare la \"Iesire 5V, intrare 4V\&qu
- iesire 5V, intrare 4V
- incinta speciala
- pareri despre US Blaster
- Problema ciudata : protectie amplificator JBL GTO75.4
- Sisteme audio HOME MADE
- Amplificator in hatchback - unde sa il amplasez ?
- URGENT Service pt Blaupunkt in Buc...
- M.N.C
- Cum trebuie sa se auda muzica intr-o masina
- putina muzica in Dacia Break
- 2 (3) band parametric equalizer
- pareri despre Directed
- alta mica problema...
- help - dimensiuni boxe in renault 21
- Problema legata de condensator si amplificator
- Mica problema
- Ce boxe sa-mi iau pentru un Peugeot 206?
- Problema mare...
- proiect GAJ'u
- O scurta intrebare de necunoscator
- Cum se poate converti un LCD de Laptop pt DVD
- problema cu infinity
- Intrebare ptr cei cunoscatori
- boxe in usi la tico
- Celor care nu le mai ajunge
- SISTEME AUDIO DEDICATE !!!!
- amplificator+2 subwoofere - care-i solutia cea mai buna?
- Oradea 22Mai: pareri personale
- Portiere dacie
- incinta bass reflex
- Muzica SPL SQL
- Subwoofer pe ieshirea de casetofo ...??!!
- sub din plexiglass... merge?
- Boxe Rto ??
- Subwoofer + statie + boxe, dar cum? ajutati-ma va rog!
- Decodare DVD Player de masina
- Sistem audio SUPER-puternic facut ca lumea
- Woofer cu casetofon cielo vechi
- 2iesiri...4 boxe?????
- usile daciei-in loc de cutii de rezonanta (cutiile de lemn)
- bass puternic in masina...
- Se pot lega 2 canale la un player 4x 45W
- Probleme sistem audio.
- Sistem surround in masina?
- Alt Tico
- pt Tico.
- Help : Sistem audio Dacia Nova
- Incinte
- Sistem audio pe Logan
- sistem audio pt opel astra classic 2
- Intrebari referitoare la sistemele de sunet...
- Rockford Fosgate, vreau si eu pareri despre.
- poze cu instalatii audio din Romania
- Care sunt cele mai bune CD PLAYERE ? (ALPINE,CLARION etc)?
- Parazitii de la motor
- ce diametru au boxele din portiere la ford mondeo?
- Sunete De Test Pentru Subwoofer, stie cineva de unde?
- Instalator la Iasi
- shopul de pe pagina
- Al cui este Matizu,ce sistem are pe el?
- Pt cei care se pricep...!!!
- Helpppp_Paraziti in DIF
- CUTIE SUBWOOFER
- IDEE : Ce parere ati avea de un CD 4tuning...
- Ce muzica va face sa va simtiti cel mai bine la volan ??
- Dependenti de bass??
- Instalatii CarHifi ( Tips & Tricks )
- Care este cea mai puternica sonorizare pe care ati vazut-o?
- Muzica preferata in masina...