- modificarea unui motor cu carburator pe injectie
- dak se gaseste motor turbo pt vw vento
- Blow Off Valve
- Turbina Pentru Golf 4
- Marire de putere la motor EFI de Ford
- blow off valve pe Bora 1.9 tdi
- Ce trebuie facut la motor inainte de a pune turbo?
- Harti turbine
- Merge pus NOS pe motor disel?
- discutii diverse despre motoare supra-alimentate
- Hyundai Accent 1.6 DOHC -- TURBO
- merge oare adaptata aprinderea de pe R5 GTT pe oltcit?
- upgrade turbo pt seat ibiza 1.9 TDI de 101 cai
- Turbo
- Intrebare ?
- Kompresor pe BMW 320i by MasterTuner
- Unichip sau Remap prin OBD pt 2.0 turbo??
- se poate pune NOS pe calibra
- turbo - motor 1.6 td VW -probleme
- Unde pot sa imi pun Blow off valve???
- Help-Crestere de putere pe un BMW-diesel-E28
- Supercharger pe Megane II 2.0 16V
- cine stie sa ma lamureasca si pe me
- golf 5 gti
- Kompresor pe BMW 316 made by MasterTuner
- cum functioneaza nos-ul?
- turbo sau kompresor pe motor vectra 2.0l 8v
- Problema mare...pls help me.
- turbina pe logan se poate pune?
- Turbina KKK 27 Rog info.
- Turbina pe Astra Y20DTH
- OPEL Corsa 1.4 16v - as infige un turbo pe ea dar... need help!
- Cei mai importanti parametrii care trebuie afisati cand vb de motoare turbo
- Test cultura generala
- Daca Stie Cineva
- microcar
- Cum Si Ce Turbo Se Poate Monta Pe Un Motor De 250 Cmc
- supercharger
- Turbine VW TDI - coduri si denumiri pe diverse modele
- Ce reprezinta instalatia din foto....??
- Caut Turbina Spate de Toyota Supra
- Am un sistem NOS Stage 4 pe o Toyota Supra, pot sa-l incarc
- Unde se poate incarca o butelie de NOS in Bucuresti
- Nos
- Cum pot ridica puterea unui Mercedes C 240 4 MATIC?
- NITROUS EXPRESS DIRECT PORT si FIRE&ICE Pressure Control
- o intrebare
- Axa cu came . Care ???
- nos, nx, ...
- galerii custom
- o alta metoda de a obtine putere
- Cat ridica Turbo
- intrebare turbo,dump valve si altele
- turbina ford focus 1.8 tdci
- Fiat Uno Turbo IE 1.3
- intrebare despre nos
- turbina-cu cat creste consumul de combustibil?
- garrett t3 - volvo 740 GLE Turbo Diesel
- probleme motor
- turbo pe motocicleta
- Intretinerea Motoarelor Turbo
- Golf R32 DSG ----kit turbo HPA
- Carti tuning
- Supercharger electric - pareri
- sisteme turbo pt celica
- nevoie de sfat in privinta filtrului si turbo - NISSAN P10
- turbohelp
- Ce ziceti de asta?Turbo pe orice masina?
- Unde reparam radiatoare si intercoolere?
- MasterTuner
- MasterTuner
- Benzina cifra octanica, valori reale
- NITROUS EXPRESS- la indemana in Romania! umpleti buteliille!
- Ce facem cu NOS/NITROX?
- Ce parere aveti despre acest motor?
- Scaderea raportului de comprimare !
- Capacitatea injectoarelor, am cateva nelamuriri.
- dezavantajele unui sistem nitro
- Lista cu turbine
- Turbo pe motoare normal aspirate, \"probleme\" cu
- turbo de pe dizel pe benzinar
- Evacuare masini turbo
- Intrebare referitoare la turbo
- NOS - informatii de baza
- Proiect: OLTCIT turbo sau NOS
- Turbina + supercharger crestere importanta de performanta ?
- Radiatoare pentru ulei
- FMIC & SMIC intercoolers ....
- Am impresia ca mi-a obosit turbosuflanta
- probleme cu turbocompresorul-solicit ajutor...
- AM CIELO SI VREAU ORI TURBO ORI NOS! CARE IDEE E REALISTA>
- Turbo pe Cielo
- Heelp baietii tuning REKORD din 80 cu 1.9 Motor
- Unde si cum sa umpla N20 in Romania?
- ...reparatii turbosuflante...
- Kituri complete NOS - disponibil in curand
- probleme turbo garett t2
- Daca ar fii NOS ...
- cat costa un sitem N2O !
- si prin Brasov mai e cate un NOS...
- NOS pe Ford Escort Cosworth
- Supraalimentare cu hidrogen e posibil?
- Ce inseamna NOS
- Turbo pe LS1
- Supercharger de buzunar!
- Turbina sau Kompressor?
- am si eu niste \"mici\" problema cu instalarea unu
- NOS Parody
- Cum sa instalezi NOS...no coment
- turbo pe sierra
- Ce NOS mi-as putea pune pe o Alfa, si cat m-ar costa?
- Utilizarea aerului imbogatit cu Oxigen in loc de NOS??
- Turbo Charger ... Pe ce masina vreti sa il puneti ?
- supercharger
- Intrebare.
- NOS ilegal in Romania ???
- Upgrade turbo
- Audi
- Nos
- Betelii de NOS
- Pentru cei care au folosit N2O
- nitrous oxyde=N20
- cursa din 9 august(nu va ganditi ca e ceva serios by ZoliaT)
- Draku stieeee....
- Nitrous Oxide Sistem .... acum shi la Rm. Valcea :)))))))))
- Ww Corrado 1.8 16valve(142CP)
- Unu cu NOS din RM Valcea
- Nos Turbo Supercharger