Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 16-11-07, 18:53   #931
zenmorph

Stage 3
 
zenmorph's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 144
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

mda, banuiesc ca tu esti ala din dreapta, nu am zis ca are dacie, dar cum sa pui un filmulet pe net cu "niste oameni" care vb numai cu p... si dupa aia sa te lauzi cu ce baiat esti tu, m-a deranjat limbajul si comportamentul din videoclip si bineinteles afirmatia ta, da asta este, daca altii "nu stie" sa foloseasca alte cuvinte...
zenmorph is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 21:00   #932
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

nu cred ca e om care sa nu injure..si nu ma aflam in masina .. dar tu nu te-ai legat numai de limbaj in fine sub inchis
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 21:11   #933
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Eugen nu te enerva ca nu are rost...fiecare are dreptul sa-si exprime parerea....Eu am o intrebare:ce masina ai zenmorph sunt doar curioasa.scuze daca sunt indiscreta
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 00:13   #934
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
ce masina ai zenmorph sunt doar curioasa.scuze daca sunt indiscreta
Si eu sunt curioasa ce masina ai... nu ca as fi interesata la propriu, numai ca imi miroase a baiat cu masina de fite, de multe ori pus in situatia celor depasiti de asa-zisele "cazane"...
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 00:34   #935
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Exclamation re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by zenmorph View Post
frate, pt ala cu dacia.....sunteti penibili si mai grav e ca va si laudati cu asta )

in primul rand aia nu e atitudine, nu e limbaj si altceva, masina aia facea ca un avion, nu uita ca in inima ei tot dacie e, sincer dupa ce ti-ai dat seama ca aveai 230? poate dupa zgomot
io unu recunosc eram penibil cand aveam dacie,probabil sunt si acum cu matizu.
da io zic asa.....dupa ce facuse mecanicu magie cu motoru de renault 19....cine crezi ca era penibil??????cu matizu de stateam in curu la un dobitoc pe serpentine...ca ii era frica cu al sau 7-ar sai dea mai mult de 80????oare sunt penibil...ca cu buburuzoiu ma strecor printre toti???io zic ca nu.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 00:36   #936
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Cool re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Sindrom View Post
io unu recunosc eram penibil cand aveam dacie,probabil sunt si acum cu matizu.
da io zic asa.....dupa ce facuse mecanicu magie cu motoru de renault 19....cine crezi ca era penibil??????cu matizu de stateam in curu la un dobitoc pe serpentine...ca ii era frica cu al sau 7-ar sai dea mai mult de 80????oare sunt penibil...ca cu buburuzoiu ma strecor printre toti???io zic ca nu.
Pey nu esti
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 02:18   #937
zenmorph

Stage 3
 
zenmorph's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 144
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

poate am fost inteles gresit, poate m-ati inteles perfect, ce mai conteaza
zenmorph is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 04:21   #938
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by zenmorph View Post
frate, pt ala cu dacia.....sunteti penibili si mai grav e ca va si laudati cu asta )

in primul rand aia nu e atitudine, nu e limbaj si altceva, masina aia facea ca un avion, nu uita ca in inima ei tot dacie e, sincer dupa ce ti-ai dat seama ca aveai 230? poate dupa zgomot
Stimate coleg de forum,

Nu inteleg care este problema in a avea Dacie.
Suntem penibili ca ne laudam cu Dacia? Imi pare rau ca ti-o spun dar noi suntem cei care avem masina din banii nostri, suntem mandri de ce avem, ne facem treaba cu ea, CHIAR DACA E DACIE. Vezi tu, diferenta de a merge pe jos si a merge cu o masina chiar vai mama ei e imensa.
Tu ori esti pedestru, ori esti cu masinuta de basini care probabil nici nu a fost luata din banii tai, sau ai fost ajutat de parinti sa iti iei masinuta.

Ai avut Dacie la inceput? Ai condus in viata ta vreo Dacie?
Ai cam fost nesimtit la ofensa adusa gratuit si te rugam sa iti cer scuze fata de cei care conduc un rahat de Dacie.

Multumesc.


semnat: un "penibil"
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 13:20   #939
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

deci ...revenind la subiect.......
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 13:51   #940
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by zenmorph View Post
frate, pt ala cu dacia.....sunteti penibili si mai grav e ca va si laudati cu asta )

in primul rand aia nu e atitudine, nu e limbaj si altceva, masina aia facea ca un avion, nu uita ca in inima ei tot dacie e, sincer dupa ce ti-ai dat seama ca aveai 230? poate dupa zgomot
*************
"penibil" esti tu...e evident......nu te-a invitat nimeni a comentezi filmul sau limbajul din film.....deci vorba aia "nu iti place nu mananca".....
NU trebuie sa ma justific nimanui cu ce viteza mergeam ....dar nu imi sta in caracter sa mint....martor opelul Calibra cu care ma intreceam....
Deci......am Dacia...si sunt mandru de asta.......nu te mai baga aiurea in discutie....cunoscatorule.....

Last edited by aleks; 27-11-07 at 10:30.
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 15:29   #941
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu unul nu cred ca femeia se uita in primul rand la ce masina conduci, daca se uita este materialista, dar normal nu conteaza ce masina ai, pozi sa ai DACIA, limuzina sau vreo sportiva......IMPORTANT E CUM TE DAI CU EA, SA O FACI CU STIL SI MAI ALES SA-I DAI PERSOANEI FEMININE SIGURANTA ATATA TIMP CAT SE AFLA CU TINE IN MASINA......nu sa faci pe bengosu sa lasi masina acasa ca te duci la intalnire si ca sa te dai ciumeg iei masina lu' taticu, ca are seria 6 sau 7......consider cretina ideea asta si poate se termina si urat plimbarea ta cu femeia si masina lu' taticu, poate pupi vrun stalp de iti bagi in renovare si masina si femeia
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 10:38   #942
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

mikafly si zenmorph, va rog frumos sa incetati discutia in contradictoriu, pt ca e off-topic, si am eu vaga impresie ca va degenera...
Quote:
Originally Posted by TR_00_ANN View Post
eu unul nu cred ca femeia se uita in primul rand la ce masina conduci, daca se uita este materialista
nu cred ca e neaparat materialista daca se uita la masina ta, gandeste-te, masina reprezinta prima carte de vizita, asa cum pantofii sau imbracamintea iti fac prima impresie despre un om, inaine sa deschida gura...
e o chestiune instinctuala, pe care o avem toti..
problematic e daca asta esingurul criteriu (sau printre cele mai importante) de a-si alege prietenul, dar daca initial te judeca dupa masina pe care o conduci, sa nu te superi, e in firea umana...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 11:08   #943
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

In firea carui om ? Roman ?!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 11:12   #944
zenmorph

Stage 3
 
zenmorph's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 144
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

imi cer scuze daca am ofensat pe cineva, dar cer la fel persoanelor care dau cu presupusul la ce masina am si cum am obtinut-o, pentru stirea voastra masina pe care o am am luat-o din bani proprii, ai mei nu m-au ajutat nici macar cu 100 de euro si tot eu singur o intretin, asa ca nu mai comentati aiurea, cu asta am incheiat, va doresc succes cu masinile voastre, v-am pupat
zenmorph is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 11:41   #945
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu posed Dacie, dar persoana care critica Dacia se vede treaba ca nu prea iubeste masinile,pentru ca orice proprietar isi admira si intretine masina,se dezvolta simtul proprietatii personale si in plus orice masina isi are si defectele ei..cat despre subiect..din cauza fetelor care isi doresc numai masini straine si scumpe in proprietatea "partenerilor" lor,ceilalti sunt fortati sa creada ca ideea generala este sa ai neaparat o masina de atras privirile..feminine,insa nu fara exceptie..mai sunt si "good girls",dar ma intreb pe unde or fi,ca prin discoteca sau alte locuri des frecventate nu prea le vedem..Tema forumului:in simetrie"Conteaza pentru femela-paun,penajul viu colorat al masculului-paun?") totusi ,chiar daca suntem "related" cu animelele,nu inseamna ca preluam orice
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:19.


- Copyright 2024 4Tuning