Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-11-07, 15:54   #916
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
fly, nu-s femeie, da-mi place de masina ta
Vezi?.....exact ce ziceam mia devreme....nu tre neeaparat sa fie mercedes sau Bmw....tre sa fie.....smechera...hihihhhihh
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 17:58   #917
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Ideea de baza ?!
Conteaza.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 18:17   #918
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Ideea de baza ?!
Conteaza.

Si eu sunt de parere ca.....masina conteaza .......nu e vital....dar conteaza...isi spune cuvantul.
Nu isi mai spune cuvantul daca esti vreun imbecil incult si mirositor care ti-a luat tata Mergedes,si nu maim are loc lumea pe strada de basinile tale puturoase si nu esti in stare sa legi 2 vorbe.In cazul descris......poati sa ai si Enzo.....vopsit roz.......tot vita incaltzata ramai,iar daca fata sesizeaza faptul ca esti zero.....se da o tura cu masina ta...si zice.....pa........
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 20:26   #919
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Ideea de baza ?!
Conteaza.
Nu stiu cine ar putea sa zica ca nu conteaza...sincer acum...oricat de putin, imposibil sa nu te intereseze deloc,sa fii indiferent si cum zicea si aleks asta nu e neaparat un lucru rau e realitatea
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 20:47   #920
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
e galagioasa....zdruncina....si fuge bine.......top speed peste 220....si are si frane.....si demareaza repejor......
Foarte tare! sa o stapanesti sanatos!
1.8 16 v de VW,cumva?
...sa se asorteze cu ATS-urile

PS si OT: tu si copilotul sunteti cumva frati? anyway....funny reactia tipului dupa 230

Last edited by Claudia; 14-11-07 at 20:49.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 22:35   #921
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Foarte tare! sa o stapanesti sanatos!
1.8 16 v de VW,cumva?
...sa se asorteze cu ATS-urile

PS si OT: tu si copilotul sunteti cumva frati? anyway....funny reactia tipului dupa 230
Nu e de vw....e de renault.......si copilotul e preten f bun cu mine.....suntem identici ...mai ales acum ca eu am slabit 15 kg fata de cum eram in film....
amandoi avem nove....amandoua modificate,amandoi rasi in cap......si peste 1.80....hihihihih
Si jantele nu sunt ats....sunt Gotti......ma uimesti.......stii prea multe.....
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 22:51   #922
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Nu e de vw....e de renault.......si copilotul e preten f bun cu mine.....suntem identici ...mai ales acum ca eu am slabit 15 kg fata de cum eram in film....
amandoi avem nove....amandoua modificate,amandoi rasi in cap......si peste 1.80....hihihihih
Si jantele nu sunt ats....sunt Gotti......ma uimesti.......stii prea multe.....
Ma... cu motorul n-am nimerit-o, cu jantele nu(amandoua mergeau pe vw), dar macar am nimerit-o dintr-un punct de vedere: gotti cu renault... (se potrivesc la fel ca exemplul de la vw, cred ca intelegi ce vreau sa zic).
Concluzia e ca nu stiu multe deloc, ca m-am inselat (am o scuza: jantele erau in mers, iar motorul nu se vede cu capota inchisa)
PS: semanati al de mult
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 07:47   #923
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Ma... cu motorul n-am nimerit-o, cu jantele nu(amandoua mergeau pe vw), dar macar am nimerit-o dintr-un punct de vedere: gotti cu renault... (se potrivesc la fel ca exemplul de la vw, cred ca intelegi ce vreau sa zic).
Concluzia e ca nu stiu multe deloc, ca m-am inselat (am o scuza: jantele erau in mers, iar motorul nu se vede cu capota inchisa)
PS: semanati al de mult
Nu ne confunda pretenele......nu s aintamplat niciodata.....doar pe mine ma confunda neamurile lui si ma striga ca pe el.
Oricum apreciez o fata care are idee......si ador o fata care deja stie destule.....restu nu mai zic.
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 11:27   #924
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Inca o concluzie(parere personala) in acest topic:
Poate fi ea si Dacia, daca stii sa o valorifici captezi atentia si atragi interesul!
Intrebare pt mikafly : Presupun ca ai dat si tu peste femei mofturoase, cu conceptii despre marcile autentice... sunt curioasa cum au primit ideea avand in vedere modificarile aduse. Au contat? Pentru ca, din cunostintele mele, femeile sunt impresionate mai degraba de un kit de tuning(exterior) bine realizat decat de "inima" masinii. Pt ca, sa fim sincer, exterior, nova nu se remarca prin prea multe (inafara de jante si toba, si asta doar in ochii cui cunoaste)
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 15:56   #925
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Pai......masina ma reprezinta.......e vb de felul cum iti tratezi maisna ....de atitudinea pe care o ai pt ea....ma refer la masina.........
Daca esti un latrau si ai un BMW....fiind si imbecil....incerci sa impingi atentia catre masina...."iti place?"..."mi-am luat-o din banii de buzunar"...
Asa avand o masina umila nu zici nimic de ea.Asa am facut si eu,cand a fost vorba de masina ....am zis am.......cand am fost intrebat "ce masina?"...am zambit si am zis...una naspa.Si pe parcurs iesea la iveala priceperea fetelor......"moaaa...da nu suna cum ma asteptam"........."cat ai? 200?"....."da tzevile astea din maisna pt ce sunt?".....
de obicei la prima vedere se uita toate stramb......dupa prima tura daca se ajunge acolo.....zic...misto senzatia.
Apropo...de gagica agatzata pe strada...si ea cu masina......la semafor eu cu umila Dacia ea cu minunatul C-class 220 cdi automat.....eu foarte mandru de coaja mea.....ea foarte insuportabila de c-class-ul ei.....ii zambesc,si sa uitat la mine cu un aer superior dar deschis.Ii zic in gluma si ii fac semn...."ne dam?"....si ea cu maxim tupeu.."nu ai cu ce,si in plus eu am 147 de cai"......
Am ramas masca....si i-am zis...."hai totusi sa ne dam la misto asa"....zambetul ei devenise scarbit deja.....3..2...1....verde.....si ....bineinteles winner Dacia.....la urmatorul semafor....eu scarbit...ea interesata....."frateeeeee...ce e asta?"...."mi-ai spart timpanele".....si bineinteles traditionalul suc...si la revedere.
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 19:44   #926
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Deci,clar!! am ras 5minute =))))
Mai ales de faza cu :
Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
da tzevile astea din maisna pt ce sunt?".....
Cred ca se impiedica de ele fata, cand se urca in masina... =)))
Dar privind partea buna a lucrurilor, e bine ca au fost interesate
Cat despre cea cu C-class...........

...si inca rad!!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 08:11   #927
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

"unii stie,altii nu stie"....din ciclul "ce nu tre sa manace si gura noastra"
Revenind....conteaza.....dar nu vital.Oricum o masina smechera...te ajuta.....in cazul meu...ma ajuta sa pastrez distanta
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 14:13   #928
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sa mai apara pe aici si altceva....
acum am venit de la drum...din afara tarii...lume multa,vin masinile cu numere provizorii...si lumea pleaca la cumparaturi,ca urmare coloane de te ia naiba...
in coloana,masini de tot felul...camioane,tot ce vrei...azi la prima ocazie de depasire cine a iesit din coloana?corsa 1.2 murdar ca naiba ,de nu dai 2 bani pe ea...si evident suzie 1.3 si mai murdar...si mai nesemnificativ...ca urmare banzai vreo 50 d km...corsa cind a luat-o in alta parte dat avarii si zambit laaarg
catre casa,tot se zbatea um bimmer,tot cu numere de leasing B,ca mine,era miez pe o portiune unde stiu ca tot stau oamenii sa ne filmeze,si nu pentru ca ar fi ei obsedati de aparatul cu tehnologie avansata...nah,zic stai mah omule,ca mult te costa...(i-am facut semn cind m-a depasit) el ,ca multumire s-a uitat la mine de parca as fi eu o bucata de rahat...si a plecat de nebun...
nah..sa fii sanatos...las' ca nu pleci tu departe
i-am dat un liber in 3 minute de cred ca nici nu a vazut ce masina a fost...si nu l-am mai vazut pana ce am intrat in tara...desi sunt convinsa ca incoace a venit
oameni buni,conteaza atitudinea,parerea mea...ca poti sa faci minuni si cu o masina pe care lumea nu da doi bani.... sper ca se intelege ce am vrut sa zic...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 17:31   #929
zenmorph

Stage 3
 
zenmorph's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 144
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

frate, pt ala cu dacia.....sunteti penibili si mai grav e ca va si laudati cu asta )

in primul rand aia nu e atitudine, nu e limbaj si altceva, masina aia facea ca un avion, nu uita ca in inima ei tot dacie e, sincer dupa ce ti-ai dat seama ca aveai 230? poate dupa zgomot

Last edited by zenmorph; 16-11-07 at 17:33.
zenmorph is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 18:09   #930
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sa vezi ce penibil ai fi tu cu o steluta pe capota si lasat in urma de asa ceva .. mihai.. gusteri nu-i baga in seama
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:55.


- Copyright 2024 4Tuning