Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-12-07, 09:07   #976
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

tare faza cu "folclorul taximetrist"..o masina tare conteaza mai mult atunci cand esti tanar si trebuie sa concretizezi cumva orgoliul care te stapaneste..pana la urma cea mai buna masina este cea in care te simti bine,cu o fata sincera si putin dezinteresata in dreapta,bineinteles ca nu toate fetele sunt materialiste dar "obosim" la greu pana gasim printesele carora sa nu le pese de "material"..but also it's so damm good to f**k them, knowing their stupidity ma refeream la materialiste
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 15:27   #977
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
o sa razi,dar in club sunt multe care te citesc dupa ce bei.mi-a povestit un taximetrist o discutie intre 2 mondene...(bine folclor taximetrist...)una ii reprosa celeilalte ca a agatat un amarat care bea...bere si nu pe unul care sorbea elegant whiskey-ul.la iesire ala cu bere s-a urcat intr-o masina low-cost,iar celalalt intr-un mertan.tipa suparata stia dinainte ce poate fiecare...acum stau si ma intreb,daca strangi ca un om al muncii cateva milioane si te duci o seara in club,chit ca de a doua zi o rupi pe fasole,pacalesti mondenele?
Daca erau inteligente se uitau dupa cei care erau imbracati bine,si beau bauturi fara alcool,asa erau cat de cat sigure ca tipul avea masina si avea si creier sa nu bea si sa conduca!!!

Normal ca are importanta ce masina ai, orice detaliu conteaza, pentru unele mai putin iar pentru altele mai mult. Pentru unele doar ca sa vada cati bani ai iar pentru altele ca sa vada ce gusturi ai si cat creier ai...
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 06:18   #978
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by theabsolutesound View Post
fratzilor ....traim in Romania si e FOAME DE BANI ....spunetzim voi mie care fata mai modesta nu si-ar dorii un prieten cu bani ..care sa poata sa ii faca placerile ...iar o fata cu bani ....sunt f mici sansele(nu inposibil) sa fie cu un baiat mai modest ....
sunt de acord cu tine...de aia fetele se lauda ca si-au luat pantaloni de la nu stiu ce magazin de fite...pe cand colo si-au luat de la ceva magazin ieftin,chinezesc,low cost everthing...pt chestia asta denota faptul ca fata ar face orice sa ajunga la un rang care sa ii permita cat de cat sa fie bogata...dar a fi monden trebuie sa ai si cap nu numai corp...de aceea unele vedete din romania se comporta cum se comporta; si sunt altele cu bogate cunostinte (care au citit carti)...in sine fata tinde foarte mult spre bogatie cand se uita la masina unui baiat...

Last edited by aleks; 04-12-07 at 12:26.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 19:58   #979
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

pentru mine personal nu conteaza ce masina conduce...conteaza ce-l conduce capul!!
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 12:56   #980
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ok, sa spunem ca ai 2 baieti pe care ii apreciezi in egala masura, e normal zic eu sa te combini cu cel cu masina mai frumoasa, nu?
e mai comod, in primul rand...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:34   #981
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sa zicem ca da...in cazul asta da...dar nu se intampla asa des sa intalnesti 2 baieti pe care sa-i apreciezi in egala masura...

Last edited by aleks; 08-12-07 at 18:19.
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:34   #982
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Aici te contrazic.
Se intampla.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 13:51   #983
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

poi eu am zis din punctul meu de vedere...eu personal...nu am patit-o.....ca de obicei ce gasesti la unul nu are altul...si invers,de asta zic ca nu se prea intampla...adica mai rar...se poate

Last edited by aleks; 08-12-07 at 18:21.
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 18:23   #984
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ma bucur ca mi-ai raspuns sincer
era un caz ipotetic, evident, si greu de gasit in realitate, dar te intrebasem ca sa vad daca nu "te dai pe dupa visin"
so... de apreciat
aleks is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 19:49   #985
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Lauryn View Post
pentru mine personal nu conteaza ce masina conduce...conteaza ce-l conduce capul!!


...profund....
Alexa.Aura is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 22:22   #986
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Ummm...
Lame...
Daca simpla prezenta a unui metal in fata unui barbat conteaza, atunci inseamna ca femeile sunt obtuze...
Pana la urma, fierul il schimbi, mai ales ca femeile , in general, sunt conduse de pasiuni si gusturi... Si noile modele tot apar, din ce in ce mai incantatoare...
Eu cred ca mult mai multe sanse are persoana ... UMANA, barbatul, ca sa ii zic asa...
Magos is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 00:12   #987
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

hai sa fim seriosi .. conteaza foarte mult masina,statutul social,inteligenta .. Totul trebuie sa fie in stransa corelatie.. Poate ca de multe ori conteaza numai masina pt anumite veceuri de femei dar deja vorbim de pustani aici.. Pt ca un barbat matur trecut de 25,27 de ani care are un job cat de cat si o masina bunicica si un venit considerabil nu trebuie catalogat ca vreun fraier sau prostovan.. Si faptul ca femeile se simt atrase de acest tip de barbat nu mi se pare ceva iesit din comun sau neavenit.
sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 02:00   #988
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Cosmine, stii tu cum vine potriveala aici??

Cum ai zis si tu...
Conteaza masina, statutul social si inteligenta...
Da, toate la pachet "all inclusive" )
Dar, ia-le separat...
De exemplu, pune doar prima fara ultima...
Sau ultima fara prima...
Ce e in mijloc... Vine odata cu amandoua )
Una fara alta sau alta fara tot ce e acolo...
Nu prea merg...
Decat daca esti echilateral si echidistant si ai ALTE puncte de vedere
Magos is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 11:12   #989
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Mi-e lene sa citesc 66 de pagini, sincer... da' hai sa-mi expun si eu punctul de vedere.

In primul rand, titlul este total gresit in raport cu ce se discuta. O femeie poate fi si mama, iar pentru mama nu conteaza ce masina conduc, atata timp cat ma duc s-o iau de la serviciu. Daca s-ar fi pus problema la modu' "conteaza pentru femei masinile conduse de barbati?" sau ceva de genu', altfel statea problema.

Oricum... reducand problema la cazu' meu, pentru femeia mea nu conteaza. Prima data am condus o mizerie de Dacia break, apoi Fiat Doblo, ca sa ajung acum la Matiz. Pentru ea nu conteaza masina, ci eu (asa-mi place mie sa cred).

PS: daca nu faceti legatura intre cuvintele scrise mai sus, nu dati vina pe mine, ci pe durerea de stomac pe care o am.

Ziua buna !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 11:25   #990
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

romancele din ziua de azi sunt ieftineli mari.se vand ptr o plimbare cu o masini klumea fiind constiente ca maine va sta alta in locul unde si-a pus ea fundul acum:TRAIESTE CLIPA .deci masina conteaza in 99% din cazuri
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:30.


- Copyright 2024 4Tuning