Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-07, 21:50   #946
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ahhh..domnule "aleks"..si daca te cunosteam azi?nu tot de barbat te luam?ce prima impresie , daca ar fi dupa masina ...(m-as plimba intr-o dacie din 78sincer...it's less crowded...no more friends to go out with...si te face sa te gandesti cum si BARBATII te judeca...in general vorbind....chair si prietenii barbati ai unui barbat .....tot uita sa te mai salute pe strada decat poate cand te ridici din nou la "valoare lor" )pentru femei nu stiu daca conteaza sau nu si in ce masura, am spus-o si o repet nu pot spune decat din pmdv : pentru mine nu face diferenta .ce te faci cand trece prietenul de la bmw la dacie sau ....?cauti alta hidramata?neah..don;t think so.dar in schimb sunt uimita cum de unii barbati care sustin sus si tare ca femeile sunt materialiste si merg dupa impresii, uita ca te-au cunoscut , sau ca au stat la distractie cu tine daca devii din bmw driver in simplu driver , indiferent a ce , mai jos de o masina sub 5000 e nu au ce discuta ...uimitor cat de repde remarca insa daca revii in lumea lor....cine stie , cunoaste
baieti prima impresie o da omul din spatele volanului , eu mai degraba inclin sa cred ca o masina tare aduce mai multe critici decat calitati la prima vedere
p.s chiar daca off topic
aleks///adevarul e ca nu prea dai bien in negru , nici in gri, un alb perlat cred ca..... (prinde bien pe orice barbat, mai putin unii prea dobitoci care nu stiu sa- si "cumpere "singuri o paine, daramite sa se comporte cu o femeie si lasa un morman de fiare sa vorbeasca pentru ei, poate poate o va face mai bine ) ti-ar sta fff bine, dar asta nu ma face mai mult sau mai putin materialista pentru ca i'm still here right? and i love the ups and downs of life face bine la circulatie
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 08:48   #947
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Clar: in Bucuresti sunt mai multe materialiste decat in alte locuri.
Cunosc cazuri in alte localitati unde "bijuterii" de fete stau cu niste tipi cu un fizic modest, nu au masina cine stie ... dar fete bune.

So ... la Bucuresti trebuie sa gasim ce nimerim ... ce nu e materialist.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 10:09   #948
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Da, conteaza...
Alexa.Aura is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 11:18   #949
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Uite si o parere sincera..mai sunt necesare argumente?
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 11:44   #950
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sunt convins ca asa cum haina face pe om si marca masinii te face mai atractiv cu cat ea e mai cunoscuta/scumpa.insa depinde si cum iti vinzi marfa.e treaba de marketing in fond
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 12:59   #951
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Masinile care nu au ceva atragator NU ai cum sa le faci un fel de aspirator de femei.
Poti sa ai o banala Dacie 1310 din 85 in stare impecabila cu motor de R5. Gagica nepriceputa nu vede decat caroseria de 1310. Nu o va interesa pe ea ce ai sub capota si cati caluti.

Daca ai un Golf, din start se uita altfel fata de Dacie. Daca Golful mai are si un kit exterior, mai primesti puncte.

Masina este un ambalaj, tipul din masina este produsul.
Daca ambalajul se prezinta prost, automat in mintea omului apare chestia: si continutul este naspa.
Deci, VOILA.

Oricum, tin sa apreciez parerea noii venite pe forum. Macar e cinstita.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 13:52   #952
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Parerea noii venite..uite ca e o parere insotita sugestiv si de o imagine..deci aceea e masina pe care ar trebui sa o avem?..off off ce carcotas sunt
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 15:16   #953
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu cred ca daca ai ceva minte,talent la agatzat si arati cat de cat normal,poti agatza si cu masina de calcat.
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 15:25   #954
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Depinde CE fete agati.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 15:48   #955
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
eu cred ca daca ai ceva minte,talent la agatzat si arati cat de cat normal,poti agatza si cu masina de calcat.

recunosc, aici chiar trebuie sa-ti dau dreptate....bine punctat


mai sus am scris: "Da, conteaza"...., continuare este urmatoarea:...prea putin...
Alexa.Aura is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 19:35   #956
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Depinde CE fete agati.
Dar si cu masina scoasa din topul .."MOST EXPENSIVE CARS".. Depinde CE FETE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
Masina este un ambalaj, tipul din masina este produsul
Si apropo..inteleg ca masina e "ambalaj", dar daca domnisoara se uita si trage concluzia si a facut caracterizarea dupa "ambalaj" si nu dupa produs .Aici nu mai e bine...deoarece oricine ar fi fost pe scaunul acela.. avea aceelasi privilegiu.. ...aceeasi concluzie..
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 19:42   #957
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Bogdan, poate masina ta arata mai bine ca a mea, iar tipele se uita cu alti ochi.
Am observat ca Oltcitul nu e masina de lepadat in comparatie cu Dacia.

Daca pui unei femei cele 2 masini in fata, va alege Oltcitul pentru faptul ca este mai mic si mai frumusel. Si nu o spun ca si cum ar fi ea soferita, ci din punct de vedere al esteticului.

Pur si simplu, femeia se uita cu alti ochi la un tip in o masina saracacioasa.
Nu spun ca masina e folosita pentru a agata. Categoric NU, dar in momentul cand tipa afla ca ai Dacie (poate sa te placa) o sa iti zica nu e nicio problema, dar nu o va spune cu un zambet pe fata. Daca ii spui ca ai un BMW o sa spuna ca nu o intereseaza dar o sa aiba un zambet in coltul gurii.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 20:12   #958
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
dar in momentul cand tipa afla ca ai Dacie (poate sa te placa) o sa iti zica nu e nicio problema, dar nu o va spune cu un zambet pe fata. Daca ii spui ca ai un BMW o sa spuna ca nu o intereseaza dar o sa aiba un zambet in coltul gurii.
nu puteai sa o zici mai bine
Bogdan_mb is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 20:13   #959
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
eu cred ca daca ai ceva minte,talent la agatzat si arati cat de cat normal,poti agatza si cu masina de calcat.
daca tot ai ziso...o sa iau masina de calcat si o sa ies la agatat...sa vdm daca mere...si probabil o sa si filmez...


ontopic: vad ca in general cei cu dacii mai vechi au prietene numai pustoaice de cls a 8-a asu a 9-a...ca ele nu prea stiu cum sta treaba...cel putin colege de ale mele care in cls a9-a nu aveau prieteni..dupa primul semestru vedeam ca le aduc la scoala baieti cu dacii...si cu care sunt si acum..dupa 2 ani(sunt a 11-a)..deci nu ptr toate fetele conteaza masina pe care o conduci
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 21:15   #960
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
ontopic: vad ca in general cei cu dacii mai vechi au prietene numai pustoaice de cls a 8-a asu a 9-a...ca ele nu prea stiu cum sta treaba...cel putin colege de ale mele care in cls a9-a nu aveau prieteni..dupa primul semestru vedeam ca le aduc la scoala baieti cu dacii...si cu care sunt si acum..dupa 2 ani(sunt a 11-a)..deci nu ptr toate fetele conteaza masina pe care o conduci
Da?
Pai pustoaica de clasa a 8-a sau a 9-a cauta sa se indragosteasca de tip.
Acum ca a facut-o, e in limba dupa ala si normal ca nu mai conteaza.
Doar la generala era adusa cu masina. La liceu la fel. Daca vine unul mult mai "fensi" cu Bemveu si ii place de el, iar asta o curteaza, sa vezi ce usor renunta la Dacie.

Tu crezi ca o sa stea toata viata dupa ala cu Dacie? Sunt ferm convins ca nu. De ce sa ii inghete cwru' in o Dacie, cand poate sa si-l incalzeasca in un Golf, Passat, BMW, Mercedes, Hyundai sau mai stiu eu ce masina, chiar si in Logan. Doar e nou si costa peste 5000 de euro.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:03.


- Copyright 2024 4Tuning