Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-07, 08:44   #961
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

vreau sa fac o observatie.trebuie sa vedem si despre ce fel de fete vorbim.pentru ca vezi fete si in masini care mai au un pic si cad,vezi fete si in masini...de serviciu,vezi fete chiar si in cabina soferului de ratb,vezi fete si in masini de zeci de mii de euro.sunt fete care merg alaturi de un baiat ca sa ajunga intr-o locatie,sunt fete care merg numai pentru a fi vazute
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 08:47   #962
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
daca tot ai ziso...o sa iau masina de calcat si o sa ies la agatat...sa vdm daca mere...si probabil o sa si filmez...
trebuie sa stii sa folosetsi asta in avantajul tau! hai cu mine, cu masina de calcat, ca poate chiar funny agatam ceva. papagal sa fie...de fapt inteligenta si sa fii deschis si fata la fel sa fie !

sau..in club, cand vorbesti cu fata ce ii faci? o scoti afara sa ii arati masina sau intrii cu masina in club?
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 08:54   #963
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
trebuie sa stii sa folosetsi asta in avantajul tau! hai cu mine, cu masina de calcat, ca poate chiar funny agatam ceva. papagal sa fie...de fapt inteligenta si sa fii deschis si fata la fel sa fie !

sau..in club, cand vorbesti cu fata ce ii faci? o scoti afara sa ii arati masina sau intrii cu masina in club?
o sa razi,dar in club sunt multe care te citesc dupa ce bei.mi-a povestit un taximetrist o discutie intre 2 mondene...(bine folclor taximetrist...)una ii reprosa celeilalte ca a agatat un amarat care bea...bere si nu pe unul care sorbea elegant whiskey-ul.la iesire ala cu bere s-a urcat intr-o masina low-cost,iar celalalt intr-un mertan.tipa suparata stia dinainte ce poate fiecare...acum stau si ma intreb,daca strangi ca un om al muncii cateva milioane si te duci o seara in club,chit ca de a doua zi o rupi pe fasole,pacalesti mondenele?
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 08:58   #964
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu zic ca astea sunt exemple proaste. fete proaste pe care le pacalesti oricum daca te duce capu'.
daca vrei sa pacalesti asa fete, tre sa te gandesti ca ele si sa vezi ca poti.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 11:38   #965
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
o sa razi,dar in club sunt multe care te citesc dupa ce bei.mi-a povestit un taximetrist o discutie intre 2 mondene...(bine folclor taximetrist...)una ii reprosa celeilalte ca a agatat un amarat care bea...bere si nu pe unul care sorbea elegant whiskey-ul.la iesire ala cu bere s-a urcat intr-o masina low-cost,iar celalalt intr-un mertan.tipa suparata stia dinainte ce poate fiecare...acum stau si ma intreb,daca strangi ca un om al muncii cateva milioane si te duci o seara in club,chit ca de a doua zi o rupi pe fasole,pacalesti mondenele?
Te citesc ...
Trebuie sa te dai in stamba si cu banii ... si cu impresiile ... chiar daca e o singura seara. Din pacate a doua zi e mult probabil sa nu te cunoasca.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 11:41   #966
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

da,dar macar o zi esti rege
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 12:21   #967
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sa revin ... conteaza.

O spun cu mana pe inima si chiar nu ma intereseaza ce vor crede ceilalti despre mine.
Eu, din lipsa de femei, am ales sa ma combin cu prima gagica interesata de mine. Norocul a facut ca ea sa aiba 23 de anisori, sa fie relativ aproape de mine mai tot timpul pentru ca imi este colega de munca. Ghinionul a facut ca ea sa fie mai plinuta. Sa zicem ca nu o intereseaza masina mea ... ca e Dacie.

Cat timp am fost nou in firma pusese ochii pe mine dar avea prieten si a fost cam neinteresata. S-a despartit de tip, s-a dat la mine, am cedat. Sunt cu ea de aproximativ o luna in care am stabilit ca suntem momentan doar ... fuck buddies, pentru ca nu ma atrage.

A aparut alt tip nou in firma, mai mic decat mine cu un 1 an, deci mai mic decat ea cu 4 ani. Tipul are Audi si ghici ce?! Au inceput flirturile. Personal nu ma deranjeaza pentru ca nu caut o relatie serioasa cu ea ... just hanging out and fun.

Ce concluzie se poate trage ?
Sa i se para ei tipul dragut ? De ce i se pare dragut dupa ce l-a vazut ca iese din Audi? Huh?!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 12:30   #968
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

da, unele se uita si dupa asta...dar ideea e sa nu generalizam ! nu toate cauta asta!
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 13:35   #969
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

restul mai vor si acces la cont,ai dreptate :d
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:30   #970
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
da, unele se uita si dupa asta...dar ideea e sa nu generalizam ! nu toate cauta asta!
Conteaza pentru oricine.
Permite-mi sa generalizez.

Indiferent ca tipa te iubeste sau NU, pentru ea conteaza.
Am spus-o si o mai repet:
Pentru unele conteaza masina, pentru ca isi fac o parere de situatia ta.
Pentru iubita conteaza pentru ca tine cu tine si doreste sa iti fie cat mai bine, sa fii cat mai fericit si ea isi doreste sa schimbe locul din dreapta cu altceva
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:46   #971
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

va doresc sa aveti norocul meu.eu am mers cu iubita mea si cu un papuc obosit,si cu o dacie 1410 vai de ea,si cu masina mea.nu a contat.a contat ca suntem impreuna si ne facem treaba
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 15:39   #972
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
problematic e daca asta esingurul criteriu (sau printre cele mai importante) de a-si alege prietenul, dar daca initial te judeca dupa masina pe care o conduci, sa nu te superi, e in firea umana...
Asta denota cat de ingusta poate fi in gandire ,cel putin ii vad limitele de gandire ale unei persoane care credeam ca poate sa gandesca altfel, daca se limiteaza la acest criteriu , nu e bine deorece a avea masina din top ...nu este atu de fiecare data, apoi mai exista enspemii de motive prin care azi o ai, maine esti cu tramvaiul......, nu zic NU CONTEAZA , dar daca asta e singurul, primul...criteriu al ei., atunci.. poate sa fie oricine la volan ,
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 18:45   #973
theabsolutesound

Stage 5
 
theabsolutesound's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 581
Member of:
[AUDI]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

fratzilor ....traim in Romania si e FOAME DE BANI ....spunetzim voi mie care fata mai modesta nu si-ar dorii un prieten cu bani ..care sa poata sa ii faca placerile ...iar o fata cu bani ....sunt f mici sansele(nu inposibil) sa fie cu un baiat mai modest ....
theabsolutesound is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 19:04   #974
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

@body: nu nu, e o diferenta: primul criteriu, instinctual adica, e una, si singurul criteriu, ala de curva, e alta...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 21:51   #975
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
@body: nu nu, e o diferenta: primul criteriu, instinctual adica, e una, si singurul criteriu, ala de curva, e alta...
dap.... ideea e sa nu fie primul criteriu.........si ultimul

Last edited by bodyspeed; 30-11-07 at 21:55.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:56.


- Copyright 2024 4Tuning