Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 18-10-06, 16:45   #61
br01tim

Stage 4
 
br01tim's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 245
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ptr 90% dintre fete conteaza mult de tot ce masina ai!si unde stai,cate camere are casa,dc ai piscina si tot asa!dar masina e singurul obiect pe care poti sa-l etalezi cu usurinta in societate.poti sa porti o camasa de 500 de euro putin isi dau seama dar daca cobori dintr-un seria 7 si ultima baba din Apuseni isi da seama k esti bazat!masina o etalezi usor si fetele chiar dc nu se prea pricep stiu k cu cat e mai mare cu atat esti mai bogat!eu observ asta cu usurinta,cand ies cu cielo sau cu vreu prieten cu dacia la plimbare putine intorc capul sau se uita cand le claxonezi dar daca ies masina lu tata sau mama imediat se uita,ma provoca la curse si fac cu ochiul chiar dc vad bine k in dreapta mea sta prietena mea!
AIA CARE SE UITA INTAI LA MASINA SI APOI LA OM E BUNA DOAR PTR O DISTRACTIE DE-O SEARA!AIA LA PRIMU CARE I-A IESIT IN CALE SI ARE MAI MULTI BANI DECAT TINE TE-A PARASIT!VERIFICAT!
br01tim is offline   Reply With Quote
Old 18-10-06, 18:38   #62
ema_sierra
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
ema_sierra's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 262
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Aici ai o mare dreptate!!!


Conteaza ce masina ai dar conteaza si persoana care o conduce....poti sa ai dacie sau doar un bilet RATB si sa stii sa te porti cu o fata si poti sa ai bmw si sa fii incuiat la creier(far suparare propietarii de bmw)fata cu care iesi o sa te miroasa ca esti batut in cap si o sa te manevreze cum vrea ea.........
Oricum daca ai si cap , bun simt si stii sa te comporti cu o fata si pe deasupra ai bani sa-ti permiti un bmw.......ai deja un mare avantaj fata de altii!!!
ema_sierra is offline   Reply With Quote
Old 18-10-06, 20:16   #63
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
ptr 90% dintre fete conteaza mult de tot ce masina ai!
Yo zic ca pt 30% din femei conteaza masina pe care o canduci , dupa cum a zis si ema_sierra tre` sa te duca si capu` cat de cat , degeaba ai bani daca te jupoaie femeia de bani sau sta cu tine pt bani ??? dupa cum am mai zis si o mai zic : "cu cine se combina femeia ??? cu mine sau cu masina ?" dar daca ai o masina modesta potzi sa fi sigur ca se combina cu tine nicidecum cu masina ! pai vrei sa zici ca tataie ala de 60 ani are mertz` si o muma de femeie langa el , pai ea sta cu mosu` pt ca-i place de el ???? hai sa fim seriosi , nu toate femeile sunt profitoare ,pot sa zic ca din 10 femei 3 sa se uite la bani si la masina , la urma urmei o femeie vrea si ea pe cineva cat de cat prezentabil langa ea care poate sa-i ofere un minim din ce are nevoie .......... ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 00:52   #64
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Da ai dreptate.. din 10, 3 se uita la masina si 7 sunt nashpete
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 09:47   #65
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Da ai dreptate.. din 10, 3 se uita la masina si 7 sunt nashpete
si una din naspetele alea nu se uita deloc la masina ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 09:59   #66
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
oricum, stiu sigur ca tu intre seria 7 si seria 3 ai ales 3-ul, deci pun eu cuvant ca pentru tine NU e esentiala masina
am ales un sapte, actually..dar mai astept...(sa mi-l cumpar adik..someday one day)...si nu pt fite..dar kiar am nevoie d mai mult.. spatiu ...si evident sunt de acord cu tine:nu conteaza masina,conteaza omul,care valoreaza mai mult decat masina


p.s.:so im expensive,,what do ya know? right mr adv?
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 10:20   #67
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
si una din naspetele alea nu se uita deloc la masina ?
toate se uita la masini...dar ideea este cate se combina pt masinile alea...si in plus si baietii se uita la masina uneia...mai ales daca arata si bine...si mai are si o masina tare...deci e valabila si viceversa
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 20:42   #68
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Se uita la masina dar se combina cu tine nu cu masina ! Normal ca si yo ma uit la masina unei tipe si mai ales daca e frumoasa ,dar oare aia te baga in seama ?????nu cred ca o tipa cu o masina tare care sa fie si frumoasa se uita la un tip care are o dacie ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 20:49   #69
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

dar ce aveti toti cu daciile ma ..sunt si mai naspa masini ce draq... olcit lada lastun fiaturi vechi ...eee mama masii..
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 20:53   #70
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Pai dau si yo exemplu o marca comuna de masini ,majoritatea au dacii
! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 21:37   #71
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Se uita la masina dar se combina cu tine nu cu masina ! Normal ca si yo ma uit la masina unei tipe si mai ales daca e frumoasa ,dar oare aia te baga in seama ?????nu cred ca o tipa cu o masina tare care sa fie si frumoasa se uita la un tip care are o dacie ! respect !
cum am mai zis...depinde de fata...pe mine una nu ma intereseaza...si daca o sa te uiti putin pe strada o sa vezi ca si baietii care au dacii, olcit etc au si prietene/neveste alaturi...nu e regula...si in al doilea rand si tipa aia buna din mertzan are un prieten(am dat si yo un exemplu )
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 16:28   #72
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by A.m.v.t. View Post
am ales un sapte, actually..dar mai astept...(sa mi-l cumpar adik..someday one day)...si nu pt fite..dar kiar am nevoie d mai mult.. spatiu ...si evident sunt de acord cu tine:nu conteaza masina,conteaza omul,care valoreaza mai mult decat masina


p.s.:so im expensive,,what do ya know? right mr adv?
u expensive????????
nuuu, nimic nu e adevarat
cine si-a permis sa spuna asa ceva?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 23:43   #73
riptor

Stage 5
 
riptor's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 411
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

conteaza mai nene mai...de parca nu stim cu totii asta! mai sunt si exceptii,intr-adevar.dar ce imi place cel mai mult e cand vad o super gagica la volanul unei dacii vechi si ruginite..imi e cam mila de ele sa le vad asa..
riptor is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 12:36   #74
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
conteaza mai nene mai...de parca nu stim cu totii asta! mai sunt si exceptii,intr-adevar.dar ce imi place cel mai mult e cand vad o super gagica la volanul unei dacii vechi si ruginite..imi e cam mila de ele sa le vad asa..
Da , dar taicul poate nu-i cumpara masina pana nu prinde experientza si normal ca are dacie dar nu stii catzi bani poate avea sau ce masina o sa conduca peste 1 an , sa nu-ti fie mila ca nu stii ce bani conduce taticul ! am intalnit asa ceva ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 12:50   #75
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Da , dar taicul poate nu-i cumpara masina pana nu prinde experientza si normal ca are dacie dar nu stii catzi bani poate avea sau ce masina o sa conduca peste 1 an , sa nu-ti fie mila ca nu stii ce bani conduce taticul ! am intalnit asa ceva ! respect !
lasa k am vazut yo copilasi de bani gata...carora le a cumparat taticu sau mamica masinutza tare...si intr o saptamana au facut o de "comanda" ....asa ca mai bine conduci cva varza la inceput sa nu te doara inima...bineinteles ca nu era cazul lor...ii durea in 14 de banii lu' taticu'
pheerya is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:11.


- Copyright 2024 4Tuning