Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-06, 22:04   #106
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

daca cititi toate paginile o sa vedeti ca toate ideile se repeta iar si iar de-an boualea... nu v-ati plictisit de aceleasi chestii spuse dar sub alta forma? sa lasam si pe altii sa-si exprime parerea fara sa se intervina cu prostii si alte rahaturi... la fel incetati si cu bancurile cu blonde si alte apropouri ca nimeni nu e perfect si prostie exista in TOATE CATEGORIILE :BLONDE ROSCATE BRUNETE SATENE ROZ-etc etc... si hai toti la culcare acum
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 22:33   #107
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

in sfarsit...ai dreptate...asta am zis si yo
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 23:16   #108
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu zic ca threadul acesta ar putea fi concluzionat cam asa: da pentru TOATE conteaza ce masina conduci, dar diferenta apare cand pui intrebarea cat de mult (faza asta am mai scris-o odata)

acuma asa facand o scurta grupare putem imparti cam asa:
la categoria musca, d-soarele cu fuste scurte, mult machiaji si chestii sclipicioase pe ele, care vor si ele sa para mari si tari si sa apara intr-o masina benga, si deh la tip ii convine ca dar nu is scumpe prezervativele! (astea se mai impart la randul lor in vreo 2-3 bucati... fufe de ocazie... fufe de meserie... fufe care s-or nascut fufe... etc)

si categoria fete serioase(calumea sa le zicem ), fete care se imbraca dragutz, nu prea provocator ca se respecta, stiu si ele sa se distreze da inca mai viseaza la buchete de trandafiri aia aia, si nah... le pasa si lor ce masina ai, dar nu le prea influenteaza.... din pacate categoria b tinde sa mearga inspre disparitie(iar cele care apartin la categoria b nu prea ies in oras(cluburi mai ales) deci relativ mai greu de gasit... ) acuma nah astea se mai impart in grupe si subgrupe si aia aia

pe general cam asta ar fi dar ori cum e un subiect foarte delicat si cu mult prea multe variabile pentru ca sa dam un raspuns mai exact ca asta... acuma tot ce ramane sa facem ar fi cazuri reale... ca deh asa invatzam mai multe nu? :P

p.s. am uitat de categoria marmota... >> fete care nu le prea au cu sportu asta, deci nu sunt prea relevante ca ele ori cum ar accepta orice 8-|

Last edited by RA_2fast4u; 25-10-06 at 23:19.
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 00:37   #109
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

raspunsul la intrebarea din titlu ar fi evident da in principiu, insa totul e relativ.
unele lipsuri se pot acoperi cu unele calitati, iar de unele calitati e nevoie ca sa acoperi unele lipsuri.
o masina mai buna e o calitate, insa cu cat mai multe calitati are un barbat cu atat acel barbat poate valora mai mult in ochii unei femei, chiar si in comparatie cu masini.
consider ca e cam esential sa ai o masina, si sa fie ingrijita, chiar decenta, prezentabila ca sa zic asa.
si nu vreau sa ma laud dar ca fapt divers cu toate ca acum nu mai am masina si astept pana la anul sa-mi iau, n-o duc deloc rau la momentul asta in ce priveste femeile frumoase si daca mi-as pune mintea, chiar si asa cum is fara masina as putea sa am mai multe femei frumoase decat un varzar cu Porsche pt ca am cu ce compensa (si asta n-o zic eu o arata ele), consider eu umil...
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 00:46   #110
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

chiar m-as baga la un concurs aici in Iasi cu cineva care are o masina misto si eu pieton sa vad care din noi ar combina o gagica misto, eu cu vrajeala sau ala cu masina... is si eu curios ce ar iesi...
ar depinde si de ce masina ar fi vorba si de care ar fi treaba cu respectivul, insa eu is dispus sa incerc. daca e careva interesat, lemme know...
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 00:52   #111
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Stiu eu unul care are si masina misto si papagal.. ala sigur te-ar bate.. Stie el cine =))
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 01:01   #112
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

e, pai am zis, daca are SI masina misto, SI papagal suficient, normal ca poate avea un avantaj. sa vad pe unul fara papagal si cu masina misto, ca sa imi dau seama cat ar conta masina. oricum pe unul care e timid, daca nu-l agata gagicile l-am batut din start .
insa is un om care accepta provocarile. daca e din Iasi zi-mi cine e cel de care vb poate bagam un concurs.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 14:48   #113
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Stiu eu unul care are si masina misto si papagal.. ala sigur te-ar bate.. Stie el cine =))



...dak e cine cred eu el bate pe oricine ....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 15:48   #114
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by iasi_drifter View Post
raspunsul la intrebarea din titlu ar fi evident da in principiu, insa totul e relativ.
unele lipsuri se pot acoperi cu unele calitati, iar de unele calitati e nevoie ca sa acoperi unele lipsuri.
o masina mai buna e o calitate, insa cu cat mai multe calitati are un barbat cu atat acel barbat poate valora mai mult in ochii unei femei, chiar si in comparatie cu masini.
100% de acord!!!!!BRAVO!!!! cred k e parerea unui barbat kre a ajuns sa cunoasca destule femei,k sa nu se mai ascunda dupa deget...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 26-10-06, 15:57   #115
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by iasi_drifter View Post
raspunsul la intrebarea din titlu ar fi evident da in principiu, insa totul e relativ.
unele lipsuri se pot acoperi cu unele calitati, iar de unele calitati e nevoie ca sa acoperi unele lipsuri.
o masina mai buna e o calitate, insa cu cat mai multe calitati are un barbat cu atat acel barbat poate valora mai mult in ochii unei femei, chiar si in comparatie cu masini.
consider ca e cam esential sa ai o masina, si sa fie ingrijita, chiar decenta, prezentabila ca sa zic asa.
si nu vreau sa ma laud dar ca fapt divers cu toate ca acum nu mai am masina si astept pana la anul sa-mi iau, n-o duc deloc rau la momentul asta in ce priveste femeile frumoase si daca mi-as pune mintea, chiar si asa cum is fara masina as putea sa am mai multe femei frumoase decat un varzar cu Porsche pt ca am cu ce compensa (si asta n-o zic eu o arata ele), consider eu umil...
da....ai perfecta dreptate...un punct de vedere pertinent,....
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 30-10-06, 12:54   #116
zS3S

Stage 3
 
zS3S's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 163
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Exista cateva dispozitive care cresc dorinta sexuala, in special la femei. Cel mai important dintre acestea este Mercedes-Benz 500 SL.
* Lynn Lavner
zS3S is offline   Reply With Quote
Old 02-11-06, 12:10   #117
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

conteaza din orice pozitie, si pt baieti si pt fete ce masina are interlocutorul tau, pt k tradeaza statutul social, dar poti compensa cu brio, vorba lui iasi_drifter
aleks is offline   Reply With Quote
Old 02-11-06, 14:02   #118
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu ma intalnesc de sambata trecuta cu una care are un Megane 1.6 din 2001 si acum mai ales ca a venit frigul e buna o masina mai ales cand vrei un loc mai... intim confortabil la caldurica poate si o muzica ceva in locul pe care il alegi. cum Iasi-ul si are anumite zone pitoresti unde poti merge cu masina... e evident mai bine sa existe o masina decat nici una.
morala: fetelor, cumparati-va masini decente si va vom rasplati noi
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 09:06   #119
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Pai ce, tu vrei relatie stabila cu una de-aia ? Ii iei ceva sa-i ia ochii si dupa o tavalesti...si o lasi cu acel ceva(pe care nu tre sa dai bani multi) si toata lumea e fericita! Tu ca ai tavalit-o ea ca si-a primit cadoul...oricum e ca si cum ai da bani sa te duci la curve numai ca te duci la unele mai "de lux".
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:16   #120
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Eu am testat treaba cu loganu: sunt mai frumos la volan si cu muzica tare,decat pe jos si...normal. Fetele de la tara sunt mai....interesate decat cele de oras. Doar un zambet si deja se inrosesc saracele....
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:54.


- Copyright 2024 4Tuning