Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-07, 14:52   #151
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

daca la prima a plimbat-o cu masina... n-a rezolvat nimic
ca asa... ea putea sa se prinda ca el o testeaza. testul nu era eficient decat daca ea nu stia ca el are masina tare. ca asa, ea stie ca merge o data de 2 ori dee 3 ori cu metroul iar in restul timpului cu masina tare.
este o vorba: "femeia e a ta doar atunci cand e sub tine" . daca vrei sa fii sigur ca te place pt. tine si nu pt. masina, baga masina banii samd in peisaj doar dupa ce o arzi. ca altfel o sa ai dubii daca nu esti naiv... (vbind la modul general). asta pt cei care nu vor sa stea femeile cu ei pt. bani sau masini.
si fiti atenti ca unele "vaneaza" adica unele stiu deja ca aveti bani sau masini si fac ele cumva sa va cunoasteti chiar si "intamplator".
gagica-mea a fost prin Italia si se uita la un show gen Big Brother unde era una buna care zicea ca ea se duce la agatat prin aeroport ca acolo is oamenii care au bani.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 00:15   #152
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by mariaone_1 View Post
imi pare rau k te contrazik da nu e asa....orikum nu ai d unde sa stii k toate gandesc asa...

am zis marea majoritate...o fi existand 1% care se uita si la sufletu persoanei ... ladys are
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 11:40   #153
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by iasi_drifter View Post
felicitari dar eu te sfatuiesc sa fii atent nu te lua dupa ce spun femeile ca la ele e ceva normal sa spuna una si sa gandeasca alta
uita-te la semnatura mea si sa n-o uiti niciodata
Mu HA HA!!!!sa stii ca mai zic ele adevarul din cand in cand,DAR vorba ta ...se sucesc si...asta e pacat pt ca ele au de pierdut.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 22:56   #154
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

hai nu mai dati vina numa' pe femei ...
ca si la noi ie la fel ...

ba vrem sa le ... ba nu vrem ... si cautam "coarda" potrivita ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 00:12   #155
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
hai nu mai dati vina numa' pe femei ...
ca si la noi ie la fel ...

ba vrem sa le ... ba nu vrem ... si cautam "coarda" potrivita ...
GAsit una bucata coarda potrivita....tras de ea pana se rupe si dup-aia....next...MU HA HA
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 17:53   #156
florynu

Stage 4
 
florynu's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 216
Talking re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu sunt ferm convins shi fara nici o abtzinere ca toate femeile se uita shi le intereseaza mashina tipului ..........
shtiu din proprie experientza shi fara vrajeala !
am shi eu un pic de mashina shi shtiu foarte mult ce inseamna topicu asta !
eu am patzit cu fosta mea pretena: ............dau sa ies de pe o strada laturalnica shi apare ea din lateral ...lojic trebuia sa am stop , dar ea se opreshte shi face semn sa trec fara sa shtie cine e ca imi luasem mashina doar de vreo cateva zile ......shi ramane fata mea masca ..........apoi urmeaza mesajele pe telefon (shi inainte aveam mashina buna dar nah ..........)
sa nu mai vorbesc de seara in orash la plimbarica sau de prieteni cu ........mah shtii te-a vazutuna shi a zis ca vrea sa te cunoasca ...........
shi eu la mishto : ...........vrea sa se plimbe cu cabrio ?
cand zic asha din greseala sau fara intentii ascunse uneia sau alteia de mashina mea , ghici raspuns .......................
CE FAIN DE PRETENA TA !
florynu is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 19:15   #157
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

da exact asa se intampla...dupa cum spuneam nu e un lucru fara de care nu poti dar e un lucru care te ajuta destul :P
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 15:43   #158
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Depinde de ambele si de masina si de fata . Ex. daca o cun si sunteti buni prieteni te accepta asa , cu ce masina oi avea . Daca incerci sa agati de pe str nu prea mere ( s-au smecherit fetele , nu se lasa asa usor ) . Eu recomand decapotabila vara , ceva misto de exemplu un M3 sau TT , Tigra 2 ... mai sunt ... sunet , deci fara el nu prea mere ...lasa-ti fata sa-si alega muzica ... etc ... spor ...
Leul is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 16:34   #159
andee

Stock
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Apropo de acest subiect...mi-a povestit cineva o intamplare.
Persoana respectiva era intr-un bar si destul de aproape de ea se afla un grup de baietzi.La un moment dat intra doua fete si se indreapta spre grupul respectiv.
Discutia lor este urmatoare:
Baiatul:Vreti sa mergem intr-un loc...?
Fetele:Cu ce masina?
B: Conteaza?
F: Doar nu vrei sa mergem cu o rabla.

Deci cam asa stau lucrurile de cele mai multe ori.
andee is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 19:11   #160
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

nu stiu de voi dar eu nu accept niciodata genul asta de comportament.
prea multi "pupa-p***a" in lumea asta (emm chiar si expresia asta e luata de la unul care s-a certat cu gagica-sa cand eram cu ei in oras acu multi ani pt. ca el i-a zis ca are numai 50.000 la el si ea i-a spus "Pai cum tu ma scoti pe mine in oras numai cu 50.000").
mie nu mi se intampla din astea (cel putin de o vreme) ca impun respect, dar daca femeia te miroase ca te poate juca, o s-o faca.
bocancul meu insa nu are vreo jena sa trimita la plimbare orice fundulet oricat de dragalas daca posesoarea se crede printesa.
si va recomand sa faceti acelasi lucru. suntem barbati sau ce naiba? voi chiar considerati ca femeile-s mai valoroase incat sa trebuiasca sa le platim? valoarea e ceva f subiectiv. putem sa consideram ca o femeie face 1 mil de $ sau 0. atata vreme cat vor exista unii dispusi sa plateasca, normal ca femeile vor cere. daca ar fi trimise la plimbare de cate ori fac pretentii, nu ar mai cere si ne-ar fi mai bine noua barbatilor.
stiu ca imi bat gura de pomana si lumea nu se va schimba, dar din perspectiva mea e injositor sa lingusesti pe cineva incercand sa ii demonstrezi ca ii faci nush ce servicii ca sa iti acorde atentie.
valoarea femeilor frumoase e relativa de altfel. majoritatea au niste personalitati de tot rah@tul, is proaste la pat, iar satisfactia pe care o ai per total cu una mai putin frumoasa dar cu o personalitate placuta si buna la pat, e mult mai mare.
femeile frumoase is valoroase pt ca asa le considera unii si pt. ca asa se considera ele. fiecare se considera unica, valoroasa si speciala dar nu realizeaza ca sunt milioane la fel de atragatoare sau mai atragatoare. fiecare dintre noi e asa de nesemnificativ pe lumea asta daca privesti per ansamblu...
luand-o altfel, ganditi-va cat de valoroasa e o femeie frumoasa din pdv. sexual sau romantic pt. un caine, o pisica, o vrabie samd. valoare 0.
renuntati la conceptii de genul "trebuie sa imi demonstrez valoarea in fata unei femei ca sa ma placa" si mai degraba considerati ca-s 0 si faceti-le pe ele sa-si demonstreze valoarea in fata voastra. va zic eu ca femeile is mai atrase de barbati care au coloana vertebrala decat de asa zisii "pupa-p***a" pe care deseori numai ii fac de bani incercand sa dea cat mai putin in schimb. ganditi-va la cum se intampla de multe ori: el ii face toate placerile si ea ii da voie, apoi cand el vrea ceva ea ii baga x vrajeala ca sa scape, el se duce acasa deprimat la manuela, ea se duce si o suge unuia pe care il respecta si povesteste tuturor prietenelor cum a gasit un fraier sa-i faca toate placerile.
am si un amic caruia gagica-sa i-a povestit odata cum ii placea ei sa-si dea amicul meu drumul in gura ei dupa care ea se ducea la intalnire si se mozolea de zor cu altul cu care insa nu a facut-o.
pt. cine nu a realizat inca, va spun eu ca sunt femei care ating orice limita imaginabila si inimaginabila a perversitatii si nu ma refer la exemplul dat. alea ar trebui batute nonstop in schimb admiratorii nu stiu cum sa le mai cocoloseasca.
DESCHIDETI OCHII!

Last edited by iasi_drifter; 06-01-07 at 19:14.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 20:09   #161
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu nu am sa zic altceva,decit k SUBSCRIU!!!!
si am si eu o poveste urita....am un amic,p kre l-am cunoscut acum citiva ani.era un tip cunoscut,dar fara bani cind si-a gasit o gagika f draguta,d 19 anisori.erau impeuna d vreo luna,cind ne-am intilnit,si m-a rugat sa "vorbesc" cu fata.asta inseamna sa fiu atenta la detalii,si sa-i spun parerea...boon.fata s-a dovedit a fi una trecuta prin viata,obisnuita cu conditii mai grele,iubitoare,realista...deci am fost f placut surprinsa,k de altfel ,arata si d nota 10...el traia singur la buc.,fata statea din ce in ce mai mult cu el...lui i-a mers din ce in ce mai bine...si-a luat masina...si trecuse un an,p cind iara ne-am intilnit cu el.fata venise cu juma' d zi dupa el.si ,destul d suparat imi spune el,k mey,trixi,vezi ce e cu fata asta..k e ciudata lately... ,nah,ce patisi?cica a inceput cu maritisu',si prostii d astea...si el nu e ink sigur k isi permite asa ceva,k vezi doamne,acuma merje treaba,dar asta nu inseamna k peste juma' d an mai are serviciul.dar k o iubeste,si nu vrea s-o piarda.am cam ramas afis...
da' dc crezi u k ar fi timpul sa te casatoresti u la 23 d ani si ea la 20???
boon...vine fata.cind o vad,sa pic p cur!!!a pus p ea vreo 20 d kile,asa la prima strigare...si figuri p capu' ei d nu mai poate.seara am iesit la un club...si cit era d vaca,nu putea sa se aplece sa isi inchida fermoarul d la cizme,asa k ,p o voce d aia d m-i s-a ridicat parul p cap,a zis lui:hai,te rog,ajuta-ma sa inchid fermoarul k nu pooooooooooooot.... el,da,desigur...
ma uitam la omu' ala...cum e gata s-o pupe in cur p ea...desi ea a inceput sa-si bate joc d el,din ce in ce mai rau...si nu prea imi venea sa cred,k el nu e in stare sa-si deie seama,k de fapt ,fata,vrea sa "betoneze" relatia...sa fie ea sigura k curu' ei va fi in masina si miine si poimiine...si daca el se trezeste intr-o zi,sa nu mai aibe optiuni....
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 01:39   #162
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

heh nu ca ma dau mare dar cate au avut impresia ca ma pot mani**** pe mine sa ma traga intr-o relatie... ele chiar aveau impresia ca stiu ce fac si n-am cum sa le scap... dar cu ce faceau nu numai ca nu ma trageau intr-o relatie ci reuseau opusul. singura cu care am stat ani de zile a fost altfel.
Cele care au crezut ca pot sa ma controleze si sa ma forteze sa fac ceva au ramas cu o surpriza.
si intr-adevar unele incearca sa devina cumva sefele partenerilor lor cu bani ca sa se asigure ca respectivii nu se uita dupa alte femei. evident ca pot face asta numai cu barbatii mai blegi.
ele insista pe fidelitate pe casatorie dar unele ii "tradeaza in dragoste" la greu.
Stiu si eu cazuri de barbati cu calitati pe care ii controleaza femei care nici macar frumoase nu-s cu toate ca au fite.
ala de care zici trebuia sa faca misto de "slana" ei nonstop si daca ea nu intelegea mesajul ca trebuie sa aiba grija de ea, trebuia sa o lase. asa considera unele ca odata ce s-au vazut cu sacii in caruta dupa ce au pus mana pe unul nu mai e nevoie sa se deranjeze sa se ingrijeasca.
la un revelion la care am fost era si un dr tanar destul de sigur pe el, mers pe la sala, posesor de Porsche (924 sau 944 nu mai stiu) impreuna cu uratica si grasuta lui nevasta plina de blanuri si impresii si m-a enervat aia cu figurile ei incat am aruncat o f usoara si "nevinovata" intepatura la adresa ei la un moment dat in discutia de la masa si bineinteles ca ea a mugit la adresa mea ceva cu "draga" si el s-a uitat la mine f ofensat ca m-am luat de printesa lui umflatica. la cum i-am vazut eu, cu toate ca ala nu parea chiar asa bleg, tot cred ca ea l-a tras cu japca pe asta intr-o relatie ca nu prea era mare lucru de capul ei era doar cu nasul pe sus de-aiurea...
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 20:38   #163
Tataee_^

Stage 5
 
Tataee_^'s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 505
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

iasi_drifter ai mare dreptate in privintza fetelor
Tataee_^ is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 02:11   #164
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

revenind de la "divagatiile" complexate, din care striga "masculinitatea"(a se citi misoginismul), am mai stat si m-am gandit... am avut parte de multe domnisoare care au apreciat la mine ca barbat in special keia de la mertz(sau bmw, dupa vremuri), dar am realizat ca singurele care au contat au fost cele care m-au iubit cand n-aveam masina, sau cand masina mea era cica"masina de la munca" si arata ca o ruina, sau cand masina mea era cu mult mai putin scumpa decat a "concurentei" si cu toate astea m-au ales pe mine...
pana la urma, pentru unele poate conteaza, dar alegerea finala o faci tu...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-01-07, 01:30   #165
Poco

Stage 1
 
Poco's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 11
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

iasi_drifter ce pot sa zic decat ca ai dreptate .... respect
Poco is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:52.


- Copyright 2024 4Tuning