Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-07, 13:05   #226
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

aleks si dmn va dau dreptate chiar stiu personal un caz un prieten omu umbla si cu noi si cu inca un grup si omu knd avea bani mai mult o ardea cu aia knd era un pik mai strmatorat o ardea cu noi Nu asta e faza k noua nu ne e de bani k avem si noi kt ne trebuie da omu a ramas aproape lefter is aia se faceau k nu il cunosc si omu a vazut k daor noi i-am mai fost alaturi si omu pana la urma a pelakt afara si omu s-a intors iar cu bani si gata toti ii erau tovarasi iar Da omu intre tipm se desteptase si l-a dat lu aia cu flit pe fata deci cam asta ii situatia
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 13:19   #227
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu raman destul de frecvent fara masina, pt ca imi place sa le schimb destul de des. prietenii mi-au fost aproape si fara masina, pe cand la agatat era mai greu fara
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 13:27   #228
cauciucurixxl

Stage 5
 
cauciucurixxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,167
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

hmmmm....Conteaza pt. o femeie masina pe care o conduci? ..nu conteaza atata timp cat conduci bmw...
si mare dreptate la ce a zis useru aleks mai sus....
cauciucurixxl is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 14:02   #229
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

@noname! - o intrebare: dar daca nu conduci bmw si conduci un mertz ? inseamna ca pt femeie nu conteaza ? sau crezi ca o femeie se urca cu mult drag intr-o dacie caruia ii cade tabla dupa ea ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 10:40   #230
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Adevarat concluzie ai masina tare gagicile sar pe tine dak ai masina praf mai greu da cel mai bine sa vezi mai intai uc masian praf cine e cu tine si dupa cand vin toti la tine k ai masina tare sa le dai cu flit
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 11:13   #231
dubmaniacks

Stage 5
 
dubmaniacks's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,457
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
sunt mai multe cazuri ...de ex,daca femeia poate sa isi permita sa conteze p puterile ei...atunci o cam doare in 14 c masina conduce omul,k ea conduce exact c vrea ea...
cazul 2:cind fata e mai rasarita,si nu e kiar urita...iara nu tre sa isi faca probleme,ptr k cu un pik d rabdare is gaseste ea barbatul p kre il poate iubi,si kre are si masina potrivita
cazul 3:fata e o leguma,adik e si proasta si urita.in cazul acesta se multumeste cu orice,ptr k singura sansa d supravieturie a ei este sa fie luata d nevasta,si sa aiba o viata mediocra..si in cazul ei,trabantul e kiar suuuper!!!
cazul 4:aici intra toate kre nu se incardreaza in primele 3 !!!
trixi ... no comment ... iti dau dreptate ... !!! ... cred ca aici e rezolvarea baietzilor
dubmaniacks is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 12:03   #232
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ms zib3r!
..si aleks...d aceea avem prieteni adevarati,k sa nu ne mai doara cind constatam k lumea nu se skimba,si majoritatea oamenilor se dau p linga tine ptr k este mult prea importanta imaginea, p kre tu o reprezinti mai bine din start,decit ei din elan...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 12:49   #233
cauciucurixxl

Stage 5
 
cauciucurixxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,167
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
@noname! - o intrebare: dar daca nu conduci bmw si conduci un mertz ? inseamna ca pt femeie nu conteaza ? sau crezi ca o femeie se urca cu mult drag intr-o dacie caruia ii cade tabla dupa ea ?
nu prea postez p threaduri dinastea...dar la asta m-o atras titlu...
sincer, ma gandesc ca ai intales la ce am vrut sa ma refer, dar am ales bmw, ca am vazut ca ii foarte "apreciat" la ora actuale de persoanele de sex feminin
p langa bmw ar mai fii si altele...cum ai zis si tu...mertu..si da ai dreptate..
cauciucurixxl is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 14:02   #234
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

bla bla! credeti ca cele mai multe dintre femei fac diferenta intre mertz si bmw?
poate ca o fac, dar cu siguranta nu conteaza pentru nici una dintre ele...
si stiti de ce?
pentru ca au un alt sistem de categorisire: rabla-buna, romaneasca-straina, urata-frumoasa, nimic deosebit-lux, confort-disconfort, "IES IN EVIDENTA?"-"NU IES IN EVIDENTA"... +calitatile soferilor lor!
marca nu conteaza!
dmn is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 15:41   #235
Eagleee

Stage 5
 
Eagleee's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 640
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by dmn View Post
bla bla! credeti ca cele mai multe dintre femei fac diferenta intre mertz si bmw?
poate ca o fac, dar cu siguranta nu conteaza pentru nici una dintre ele...
si stiti de ce?
pentru ca au un alt sistem de categorisire: rabla-buna, romaneasca-straina, urata-frumoasa, nimic deosebit-lux, confort-disconfort, "IES IN EVIDENTA?"-"NU IES IN EVIDENTA"... +calitatile soferilor lor!
marca nu conteaza!


Cu asta ai foarte mare dreptate!!! sunt de acord 100%.
Asta am constatat dupa ce am condus multe tipuri, de la multe firme si da difetite preturi...Un singur lucru conteaza, sa iasa din comun!!!
Sa nu fie ca restul, sa fie cu putin mai mult, si cu cat e mai ceva cu atat mai mult le place fetelor. De pilda, am mers cu noul BMW 5 la o pertecere...erau fete carora eram simpatic, catorva indiferent si multe care au vazut in mine "traieste pa spinarea parintilor" sau "din ciclul tata are bani", nu le eram simpatic. A doau oare am mers su un Seat Toledo de 10ani, stare buna tdi...(nu conteaza dar scriu) aproape to asa, numai ca pertea nesimpatica a trecut la indiferenta... Acu 2 zile am mers cu 1100 tot acolo(este drept ca are ceva muzica, toba si jenti ca lumea, dar totusi es dac), si vezi ciuda, aproape pentru toate eram simpatic...dic aia...ergument, iesit din comun.
Eagleee is offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 11:12   #236
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Bla bla nici unu nu aveti dreptate dak ai masina tunata adik masina sa arate decent 80% din fetele care le vezi pe strada sau oriunde toate se dau la tine k vai ce masina si deastea restu 20% sunt mai cu capu pe umeri gen Trixi kare se gandesc inainte sa vada si ele cum e omu si nu doar ai masina gaat sunt a ta ( Nu uita doar 2 fete din 10 fak chestia cu ganditu)
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 11:47   #237
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

intr-o viata viitoare ma fac femeie, sa vad si eu cum e )))
aleks is offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 12:01   #238
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

poti sa te faci si in viata asta ))
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 13:17   #239
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Haha sa stii k are dreptate drifter cu bani de masina si tunning iti faci operatie si agati pe altu cu masina mia smechera decat iti luai tu
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 13:27   #240
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu zic ca masina care o conduci conteaza destul de mult la femei, depinde si ce femeie, ca daca e o taranca daca ai o dacie cu semnu nike pe luneta e bine da pentru una mai stilata nu e asa potrivita, in schimb despre prieteni care profita de masina ta....il stiu pe unu care inainte sa-mi iau logan zicea ca el nu o sa se plimbe in viata lui cu loganu si dupa ce la-am luat a uitat ce a zis inainte
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:08.


- Copyright 2024 4Tuning