Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 21-10-06, 12:55   #76
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

NU e prb de bani pt ca daca ai bani ai si gata , dar cu dacie macar dai cu 100 km/h dar daca dai cu un bmw la 200 km/h e cu totul altceva , cumperi la copil masina puternica cand el are permisu de 1 saptamana , pai inseamna ca-i cumperi moartea ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 13:00   #77
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

pai dap...dar mai grav e cand sunt si din aia praf la volan si habar n au sa controleze masina aia...tu ai pus raul inainte....daca nu poti stapanii masina si ii mai si dai in goarna...atunci trebuie sa fii total iresponsabil
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 13:25   #78
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

lol... si care e diferenta ca iti moare la 100 cu dacia si ca-ti moare la 200 cu bmw ca eu unu nu o vad.... deci faptu ca tata imi da mie bmwul lui nu inseamna ca imi da moartea,,la fel pot muri si intr-o dacie... bmwul compenseaza prin siguranta... deci dacia ia 100 dar nu ai siguranta ..iar bmwul 200 dar ai siguranta ... concluzie nu conteaza ce iti da poti muri oriunde
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 14:30   #79
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Cu o dacie prea putzini se dau in spectacol in fatza femeilor ,dar cu un bmw se dau aproape toti , se stie bine ca la 100 km/h cu dacia e senzatzie dar cu bmw la 160-170 ai impresia ca ai cu dacia 100 km/h ,deci nu apreciezi bine viteza si o sa ai impresia ca potzi trece de curba linistit dar o sa-ti dai seama ca nu o sa mai ajungi dincolo , pai yo am dacie si cand m-am urcat intr-un audi nu mi-ai dat seama ca am 150 km/h decat dupa ce m-am uitat pe bord pe cand cu dacia stiu sigur cand am 100 km/h ! si de acilea apar accidentele datorita lipsei de experientza si a masinii puternice , sau daca ai bmw`u plin de femei ii dai in gura ca sa vada femeile ce masina tzia cumparat taticu si cat poate ea sa prinda si te faci praf ! stiu cazuri cunoascute ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 18:58   #80
me princess4u
 
me princess4u's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Aici imi place cum ganditi..taticu cumpara si copilu strik...asta pentru k nu stiu sa aprecieze...asha cum poate nu stiu sa aprecieze nici persoana de langa ei si nu o iau in serios...dar asta e viatza...mergem mai departe
me princess4u is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 01:11   #81
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

me princess4u se pare ca tu suferi rau de tot ! poate ne explici si nou c ai patzit ?
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 10:49   #82
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Ieri am vazut si eu ca...treaba asta cu masina conteaza si nu prea. Eram cu o fata si ne plimbam cu masina mea(logan). Trec pe langa masina lui bmw_rulllzzz si spun "Marius e acasa". La care ea...."e a lui bmw-ul?" eu "dap, Iti fac lipeala cu el?". Ea "eeee,la mine nu conteaza daca are sau nu masina,trebuie sa imi placa de el". Mai pe seara,stateam de vb cu o prietena de-a tipei cu care am fost cu masina ca era ziua ei si ne-a invitat pe amandoi. Ce imi amintesc din dialog:
Ea: esti cu Iulia?
Eu:nu. Pare ca suntem?
Ea: da
Eu:nah,ne stim de mult timp,suntem buni amici si cam atat.
Ea:aha....si v-ati plimbat azi cu masina ta?
Eu:dap
Ea: dar ce masina ai?
Eu: logan
Ea: super(incepe sa zambeasca) ,prietenul meu are un jaf de dacie 1310(si se intristeaza).
Asta e. Padure fara uscaturi nu exista....
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 11:41   #83
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Ieri am vazut si eu ca...treaba asta cu masina conteaza si nu prea. Eram cu o fata si ne plimbam cu masina mea(logan). Trec pe langa masina lui bmw_rulllzzz si spun "Marius e acasa". La care ea...."e a lui bmw-ul?" eu "dap, Iti fac lipeala cu el?". Ea "eeee,la mine nu conteaza daca are sau nu masina,trebuie sa imi placa de el".
mda! e si nu prea!nu conteaza daca are masina , dar e mai bine sa aiba...
...si trebuie sa-i placa de el in sensul sa nu aiba 3 ochi sau sa nu fie cocosat ...
eu iti spun sincer ca pt 90% din femei conteaza mai putin cat are baiatul ochii de albastrii...
un baiat trebuie sa fie in primul rand ingrijit si manierat... ca vorba aia... nimieni nu-si alege fatza cu care se naste...
daca nu conteaza, de ce te-a mai intrebat daca e al lui bmw-ul? putea sa te intrebe cum arata el sau daca are prietena... nu?
dmn is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 11:56   #84
me princess4u
 
me princess4u's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Da am suferit mult de tot..dar asta nu mai conteaza acum
In schimb as vrea ca baietii sa faca diferenta intre fetele care vor de la ei doar banii si sa se plimbe cu o masina tare si fetele care tin cu adevarat la cineva si ar fi dispuse sa faca sacrificii pentru persoana respectiva...pentru ca bagati fetele in aceeasi oala si nu e corect...
me princess4u is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 12:06   #85
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

si voi nu bagati barbatii in aceeasi oala? ce? asta e corect?
dmn is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 12:25   #86
me princess4u
 
me princess4u's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 0
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Se pare ca ai patit-o si u... Da asta asa este...dar aici e iar diferenta aceea...unele fete baga barbatii in aceeasi oala, unele nu...cumpentru unele fete conteaza masina pentru unele nu...
Eu cred k dak iti place cu adevarat o fata trebuie sa risti, asta dak consideri k merita, acum ramane parerea fiecaruia
me princess4u is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 12:40   #87
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by dmn View Post
mda! e si nu prea!nu conteaza daca are masina , dar e mai bine sa aiba...
...si trebuie sa-i placa de el in sensul sa nu aiba 3 ochi sau sa nu fie cocosat ...
eu iti spun sincer ca pt 90% din femei conteaza mai putin cat are baiatul ochii de albastrii...
un baiat trebuie sa fie in primul rand ingrijit si manierat... ca vorba aia... nimieni nu-si alege fatza cu care se naste...
daca nu conteaza, de ce te-a mai intrebat daca e al lui bmw-ul? putea sa te intrebe cum arata el sau daca are prietena... nu?
pai ce ???
e el important ???
sau masina pe care o conduce ??? sau cu ce impresii se da jos din masina pe langa prietenele ei ???

alta viata e cu BMW ...
=> materialista ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 13:55   #88
riptor

Stage 5
 
riptor's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 411
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Da , dar taicul poate nu-i cumpara masina pana nu prinde experientza si normal ca are dacie dar nu stii catzi bani poate avea sau ce masina o sa conduca peste 1 an , sa nu-ti fie mila ca nu stii ce bani conduce taticul ! am intalnit asa ceva ! respect !
si asta-i adevarat..
riptor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 15:42   #89
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Da am suferit mult de tot..dar asta nu mai conteaza acum
In schimb as vrea ca baietii sa faca diferenta intre fetele care vor de la ei doar banii ....
In moment ce yo is full de bani nu pot sti daca femia de langa mine ma iubeste pe mine sau imi iubeste banii si voi traii cu aceste sentiment neplacut toata viatza !? d c sa am bani sa nu am ce face cu ei ??? sa fiu iubit decat pt banii mei ??? cam asa se intampla in ziua de azi cine are bani are zana de femeie cine nu are sta si se uita la ce refuza cei cu cu banu pe ei (ma refer doar la categoria mai "speciala" de femei) ! Sunt si femei care nu se uita dupa bani sau dupa masina pe care o conduci pt ca yo pot fi cu dacia lu` tata pt ca am nush ce la bmw-u meu sau depinde.... !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 23:47   #90
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Normal ca, conteaza masina!!! Pt orice sex conteaza masina!!! te simti mai bine intr-una noua care sa nu-tzi creze emotzii ca te lasa cand itzi este lumea mai draga. La toata lumea place LUXUL nu doar femeilor!!!!!!!!
Dulcica }{ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:03.


- Copyright 2024 4Tuning