Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 24-10-06, 02:54   #91
B-83-DAC

Stage 5
 
B-83-DAC's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,443
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Conteaza dar nu din motivele expuse de dulcika si anume vezi doamne siguranta. Sa fim serios cunosti spre exemplu 2 baieti draga mea si amandoi au masini noi.Unul are un bmw si altul are un logan.Ala cu logan are tot ce vrea si bani si casa si de toate ala cu bmw nu are mai nimic dar are bmw. Mentionez ca nu e diferenta de aspect intre ei si daca ar fi sa te iei dupa cum sunt nu ar conta pe care l-ai alege.Ia zi pe care il alegi pe cel cu BMW sau pe cel cu LOGAN?
B-83-DAC is offline   Reply With Quote
Old 24-10-06, 18:09   #92
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by +rN4L1n_JuNky View Post
Conteaza dar nu din motivele expuse de dulcika si anume vezi doamne siguranta. Sa fim serios cunosti spre exemplu 2 baieti draga mea si amandoi au masini noi.Unul are un bmw si altul are un logan.Ala cu logan are tot ce vrea si bani si casa si de toate ala cu bmw nu are mai nimic dar are bmw. Mentionez ca nu e diferenta de aspect intre ei si daca ar fi sa te iei dupa cum sunt nu ar conta pe care l-ai alege.Ia zi pe care il alegi pe cel cu BMW sau pe cel cu LOGAN?
Pe amandoi draga!!! nu ma intereseaza marca, daca asta te intereseaza......ma intereseaza sa fie noi si bune!!!!!
Dulcica }{ is offline   Reply With Quote
Old 24-10-06, 18:11   #93
B-83-DAC

Stage 5
 
B-83-DAC's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,443
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

iauite o dam in altele.Cu amandoi nu cred ce zici
B-83-DAC is offline   Reply With Quote
Old 24-10-06, 20:12   #94
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
......ma intereseaza sa fie noi si bune!!!!!
Hahahaha ,au evoluat femeile frate , sa fie NOUA , poate ma trezesc draq de acu in colo cand vreau sa combin o femeie imi cere talonu de la masina ca sa vada ce an e hahahah , hai ca te-ai rupt in figuri ! nu o luatzi in nume de rau dar asa e !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 02:37   #95
riptor

Stage 5
 
riptor's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 411
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Dulcica }{ View Post
Pe amandoi draga!!! nu ma intereseaza marca, daca asta te intereseaza......ma intereseaza sa fie noi si bune!!!!!
pai bmw-u nou e mai bun ca loganu nou....deci?
riptor is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 10:55   #96
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by A.m.v.t. View Post
pentru o femeie care stie f clar ce fel de barbat vrea langa ea problema banilor este una din ultimele pe lista...asta in cazul in care se exclud night stands...sunt alte goluri de umplut afara de cele din pat si cele din buzunar..iar ce cauta in mod normal o femeie este sigurantza,care nu tot timpul este data de masina pe care o ai....de ce?pentru k aparentele inseala si pentru ca de ffff multe ori un bmw tare ascunde saracia dintr-un apartament de bloc turn la etajul 8 cu 2 camere si cu frigiderul dezghetat sa nu consume curent ,care se scumpeste pe zi ce trece....cine are impresia ca o masina tare ilustreaza starea materiala(ridicata !!) a celui care o poseda se inseala....iar cine se ghideaza dupa principii de genul acestuia inseamna ca se multumeste cu putin..iar daca se multumeste cu putin inseamna ca nu pune pretentii si ...se adapteaza doar la cateva""ture"" nu sunt ipocrita nici nu fac pe mironosita..exprim doarpunctul meu d vedere si nu e intentia mea sa jicnesc pe nimeni...fostul meu prieten avea o dacie break ,urmatorul un bmw coupe , am avut si un prieten apoi cu olcit si actualul are bmwseria 3...so?diferenta o face barbatul.....nu masina pt k nu te culci cu masina(eventual in masina ..si cine crede eterna poveste k p***are gust mai bun in bmw sau mert...sa fim seriosi....nu t excita mai tare o keie cu sigla d bmw seria 5 sau un septar ..e vorba de omul de langa ....)
acum dk e vb de fitze dau ff mare dreptate celor care au postat aici si au spus k e alta fitza sa cobori dintr-un septar decat dintr un olcit..asa o fi...dar o persoana de gen feminin cu astfel de fitze nu se numeste FEMEIE , e mai degraba copie ieftina a unei papusi gonflabile...care are doar o singura utilitate cu toate ca lumea mai are si uscaturi(fie ele si ""gonflabile"")pt o femeie nu conteaza marca masinii , pt k dk e destul d inteligenta stie sa si procure singura confortul fara sa ramana datoare ...
repet e parerea mea ...
subscriu.....
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:10   #97
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Hahahaha ,au evoluat femeile frate , sa fie NOUA , poate ma trezesc draq de acu in colo cand vreau sa combin o femeie imi cere talonu de la masina ca sa vada ce an e hahahah , hai ca te-ai rupt in figuri ! nu o luatzi in nume de rau dar asa e !
Pt cei 18 anisori, se cam "rup" toate de tine!!!! Eu sigur mi-as dori sa ma "rup" toata, numa sa nu am o conversatie cu tine!! esti "prea" inteligent!!!!
Dulcica }{ is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:29   #98
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

eu nu sunt de acord cu Dulcica...ce legatura are masina omului cu compatibilitatea dintre 2 persoane? da o draq de treaba ca daca toata lumea ar gandi asa s ar cupla decat 20% din persoanele de pe glob...scuza ma dar pentru varsta ta...ca tot l ai atacat pe DolusD din acest motiv...nu prea ai o gandire sanatoasa
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:33   #99
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Hai ca nu cred ca ne-am calculat coeficientu` amandoi ca sa-ti dai u cu parerea despre inteligentza mea ! mai papuse si cum ziceam am gasit un trabant nou noutz , pleaca la prima cheie pe bune ,am masina noua (ai zis ca tre` sa fie noua) nu ne combinam si noi ? ???? hai sa nu depasim limita bunului simtz , daca nu stii sa formulezi o propozitze cap-coada incearca sa nu ma ataci pe mine pe acilea !

Quote:
nu ma intereseaza marca, daca asta te intereseaza......ma intereseaza sa fie noi si bune!!!!!
yo din asta deduc ca te intereseaza neaparat masina noua si buna (in sesul sa mearga bine sa nu ramai cu ea prin padure sau pe camp ) ! asa ca nu are rost sa mai cont. discutzia asta ! daca te-ai simtzit nasol sorry dar cam asa sa intzeles din ce ai vrut u sa zici !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:36   #100
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
eu nu sunt de acord cu Dulcica...ce legatura are masina omului cu compatibilitatea dintre 2 persoane? da o draq de treaba ca daca toata lumea ar gandi asa s ar cupla decat 20% din persoanele de pe glob...scuza ma dar pentru varsta ta...ca tot l ai atacat pe DolusD din acest motiv...nu prea ai o gandire sanatoasa
Stiu ca nu-i o gandire sanatoasa da un copil de 18 ani nu cred ca este foarte in tema cu subiectu' Poate nici macar nu are masinutza lui!! Sorry........da vorbeste in necunostintza de cauza! Sau cine stie..............poate gresesc eu si este unu' din aceia care face parte din actegoria Don Juan!
Dulcica }{ is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:44   #101
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

NU fac parte din nici o categorie , am masina mea (chiar daca e o dacie dar este a mea ,e pe numele meu) si in curand o sa trec la alta , momentan prind experientza ! Nu ma cunosti ca sa vb despre mine dar potzi sa-ti dai cu parerea despre ce zic yo pe acilea (asta e cu totul altceva) ! am avut papuse fff multe femeie peste 20 ani (NU MA LAUD SI NU VREAU SA AUD COMENTARII ) chiar daca am 18 ani (prea putzine imi dau aceasta varsta asa ca am un avantaj)si cred ca sunt in cunostintza de cauza si pot sa-mi dau seama ce vrea o femeie !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:46   #102
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

atunci daca esti in tema....zi ne si noua ce vrea o femeie... respect...ca sa te apostrofez
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:48   #103
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

BA ! s-a umflat taratza in voi? ce draq... suntem oameni si civilizati cica... hai gata cu offul si certurile...
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:54   #104
Dulcica }{

Stock
 
Dulcica }{'s Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 7
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Eu nu mai zic nimic. Este un subiect destul de delicat care.............poate degenera!!!!! Si totusi....sa nu uitam ca suntem oameni......si stim ceda cand este cazu'! Ok?
Dulcica }{ is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 21:54   #105
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Off : imi cer scuze daca cineva s0a simtzit jignit/a din cauza mea !


ON : pai femeile sunt diferite , unele vor masini tari alte vor masini iar altele vor barbatzi , acu depinde si de femeie , pai ori vrea masina ori vrea barbat langa ea !
DolusD is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:08.


- Copyright 2024 4Tuning