Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-12-07, 21:43   #991
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by GABBY_ View Post
romancele din ziua de azi sunt ieftineli mari.se vand ptr o plimbare cu o masini klumea fiind constiente ca maine va sta alta in locul unde si-a pus ea fundul acum:TRAIESTE CLIPA .deci masina conteaza in 99% din cazuri
Exagerezi cu 99% din cazuri...sau poate 99% dintr-o anumita categorie-a celor care se vand pentru o plimbare dar nu din total
Probabil sunt constiente ca maine va sta alta dar crezi ca le intereseaza daca deja au fost pe locul ala si ele doar asta si-au dorit?ca nu vor vrea s stea pentru totdeauna cand pot incerca si alte locuri mai "bune"
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 00:06   #992
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Ada, de ce nu recunosti totusi ca sunt DEZAMAGITOR de multe... ?
Magos is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 07:09   #993
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Kiar f. multe... Magos
Hai sa vedem realitatea Ada
NSL_KiwY is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 07:19   #994
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

a cui e vina?cine isi da si ultimul ban sa aiba cea mai tare masina?cine e disperat sa impresioneze?cine e convins ca masina e o prelungire a lui?cine compenseaza anumite lipsuri printr-o masina tare?barbatul.asa ca daca noi ne dam de ceasul mortii sa ne luam super masini,de ce sa judecam femeile.ele doar profita de prostia noastra...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 07:43   #995
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Exagerezi cu 99% din cazuri...sau poate 99% dintr-o anumita categorie-a celor care se vand pentru o plimbare dar nu din total
Probabil sunt constiente ca maine va sta alta dar crezi ca le intereseaza daca deja au fost pe locul ala si ele doar asta si-au dorit?ca nu vor vrea s stea pentru totdeauna cand pot incerca si alte locuri mai "bune"
Trebuie sa admit ca ai dreptate.., ideea e ca domnisoara care adera la o masina tare .."just 4 fun" ..."just 4 fun" va fi., maine ii va lua alta locul pastrand segmentul de categorie a acelasi tip de domnisoara .....iar acele locuri mai "bune" ....Ada, am mai specificat am o vecina...care ..trece de la dacie...la octavia....la opel....s.a.m.d so, locuri "bune"...
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 08:29   #996
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
a cui e vina?cine isi da si ultimul ban sa aiba cea mai tare masina?
ce-ai amice? nu toti fac eforturi asa mari sa ia masina tare. sunt si oameni cu bani. de obicei fetele acolo trag, nu la aia care nu manaca 1 sapt sa puna benzina in weekend.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 08:53   #997
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

TREBUIE TU sa ma contrazici peste tot.bun,sunt cu bani,dar tot ei sunt de vina ca au pe langa ei fete pentru care conteaza masina.multumit?
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 09:34   #998
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

nush de ce tot sariti in sus,daca cineva are curajul sa vorbeasca mai pe fata...
domnul bmw5 are dreptate,si daca ne ascundem dupa deget si daca nu!
ieri am vorbit un copil de 19 ani...si m-i s-a plins ca are doar un "jeg" de jetta...
mah...zic,da' totusi ce vrei la 19 ani?totusi,ca prima masina,eu zic ca nu e chiar rau...esti multumit d ea?zice...e chiar ok masina,ca era tinuta mai mult in garaj...apai,care e buba atunci?zice : "fetele trag numai la bemveuri"....nah...sa moara mama,si tie de aceea iti trebe bemveu, ca sa sara proastele????
si aici nu s-a terminat faza....
zice copilul..da' cum e faza asta cu cluburile...ca vad ca e la moda,si m-as baga si eu...la faza asta m-am spart si i-am zis...mey ,copile,dupa ce tragi vreo 2 ani sa faci o masina..pierzi noptile sa cauti dupa idei,kituri,faci conferinta 7 nopti,si ajungi sa vezi fata tovarasului tau cind primeste prima cupa,ai sa intelegi care e "faza cu cluburile"...da-l in pi$da masii de treaba,daca nu are bmw5 dreptate...poate mai mare decit s-ar fi gindit si el cind a postat....
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 13:40   #999
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

va rog postati ..la subiectul topicului....
Va multumesc..
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 14:08   #1000
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

SCUZE.(10 caractere)
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 14:53   #1001
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Jaf de Jetta?..Jetta chiar nu e jaf,si inca ceva de ce trebuie mereu sa ne luam numai masini vizate de anumite femei?(BMW).Da,masina in general este o prelungire a noastra,si reflecta putin din personalitate,dar eu zic ca e bine sa pastram doar ca o prelungire,iar la cumpararea ei sa nu stea criterii de apreciere feminina,ci doar de eficienta a raportului calitate-pret..pentru ca nu toate lumea isi permite o operatie prea scumpa de "prelungire"
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 15:21   #1002
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sunt unii pentru care masina nu reprezinta nimic mai mult decat un mijloc de transport, nu o prelungire si nici nu reflecta personalitatea noastra...

Am citit multe pe aici si sincer v-o spun ca daca cei care gandesc astfel despre o masina au toate sansele sa isi petreaca viata intr-o masina si nu co cineva drag alaturi.

Da...poate pentru unele conteaza masina pe care o conduci, bemve ,mertzan, volsvagan sau au mai stiu eu ce alta marca (numele marcilor de masini le-am pocit intentionat), insa din cate ma uit topicul se numeste "conteaza pentru o femeie.." nu "conteaza pentru o femeie usuratica (sa nu zic curva ca suna urat)..." sau "conteaza pentru o aventura cu o tipa..."....
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 16:30   #1003
dragosh_

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

femeile(fetele) care nu se uita la masina in care eventual se urca sunt intr-un numar foarte restrans.Sunt si exceptii dar stim cu totii ca aceste cazuri sunt din ce in ce mai izolate.
dragosh_ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 18:09   #1004
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

bah masina pana la urma nu prelungeste nimic......poate da doar impresia ca prelungeste.....degeaba ai bani si agati o bagaboanta pe care ajungi sa o iubesti...dar ia fiind doar pt bani o sa te insele cu prima ocazie, daca la tine nu o atrag decat banii....asa ca decat cu audi s8 si sa stii ca prietena ta nu vede in tine decat banii mai bine cu logan dar sa stiu ca prietena mea atunci cand imi spune ca ma iubeste chiar ma iubeste nu vrea sa puna mana pe portofel
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 19:36   #1005
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by dogy_10 View Post
bah masina pana la urma nu prelungeste nimic......poate da doar impresia ca prelungeste.....degeaba ai bani si agati o bagaboanta pe care ajungi sa o iubesti...dar ia fiind doar pt bani o sa te insele cu prima ocazie, daca la tine nu o atrag decat banii....asa ca decat cu audi s8 si sa stii ca prietena ta nu vede in tine decat banii mai bine cu logan dar sa stiu ca prietena mea atunci cand imi spune ca ma iubeste chiar ma iubeste nu vrea sa puna mana pe portofel
Ai ce ai cu "bagaboanta"
Asa e..daca sta cu tine doar pentru masina bani cu prima ocazie o sa te insele cand o sa apara altu' mai "bun" chiar daca ala e un nemernic
Din toata chestia asta te alegi cu o aventura-daca e cazul Sau cu un gust amar daca iti placea persoana
Astea se pot evita daca stii cum s-o iei si daca vrei sa o cunosti...dupa o seara de stat cu ea imposibil sa nu-ti faci o idee....daca te lasi cucerit usor si nu te mai gandesti la altceva atunci este vina ta(a voastra) ca pana la urma cadeti in 'plasa'
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:54.


- Copyright 2024 4Tuning