Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-06, 10:23   #31
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Auzitzi ! dar ce nu va e clar ? care prate din " nu-ti trebuie bmw ca sa f**i" ????daca nu intzelegetzi nimik din ea (cei care comenteaza apwlea) sa-mi spunetzi ca o sa va explic ! pai cu ce is yo devina ca unii din voi (va stitzi) daca avetzi dacii suntetzi solo pt ca nu va duce capu la 2 m in fatza ochiilor si unde pwla mea atzi vazut voi ca am zis yo "sunt irezistibil pt femei" ?????pai normal ca nu am zis niciunde dar la urma urmei ficare intzelege ce vrea si in plus topicul se numeste "CONTEZA PT. O FEMEIE MASINA PE CARE O CONDUCI" ,asa ca nu vad d c draq va datzi cu parerea la ce am zis yo ??? macar vb topic , yo unu despre topic am vb asa ca .......! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 11:31   #32
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu te mai ataca degeaba ) si vb si tu decent.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 14:59   #33
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

pentru o femeie care stie f clar ce fel de barbat vrea langa ea problema banilor este una din ultimele pe lista...asta in cazul in care se exclud night stands...sunt alte goluri de umplut afara de cele din pat si cele din buzunar..iar ce cauta in mod normal o femeie este sigurantza,care nu tot timpul este data de masina pe care o ai....de ce?pentru k aparentele inseala si pentru ca de ffff multe ori un bmw tare ascunde saracia dintr-un apartament de bloc turn la etajul 8 cu 2 camere si cu frigiderul dezghetat sa nu consume curent ,care se scumpeste pe zi ce trece....cine are impresia ca o masina tare ilustreaza starea materiala(ridicata !!) a celui care o poseda se inseala....iar cine se ghideaza dupa principii de genul acestuia inseamna ca se multumeste cu putin..iar daca se multumeste cu putin inseamna ca nu pune pretentii si ...se adapteaza doar la cateva""ture"" nu sunt ipocrita nici nu fac pe mironosita..exprim doarpunctul meu d vedere si nu e intentia mea sa jicnesc pe nimeni...fostul meu prieten avea o dacie break ,urmatorul un bmw coupe , am avut si un prieten apoi cu olcit si actualul are bmwseria 3...so?diferenta o face barbatul.....nu masina pt k nu te culci cu masina(eventual in masina ..si cine crede eterna poveste k p***are gust mai bun in bmw sau mert...sa fim seriosi....nu t excita mai tare o keie cu sigla d bmw seria 5 sau un septar ..e vorba de omul de langa ....)
acum dk e vb de fitze dau ff mare dreptate celor care au postat aici si au spus k e alta fitza sa cobori dintr-un septar decat dintr un olcit..asa o fi...dar o persoana de gen feminin cu astfel de fitze nu se numeste FEMEIE , e mai degraba copie ieftina a unei papusi gonflabile...care are doar o singura utilitate cu toate ca lumea mai are si uscaturi(fie ele si ""gonflabile"")pt o femeie nu conteaza marca masinii , pt k dk e destul d inteligenta stie sa si procure singura confortul fara sa ramana datoare ...
repet e parerea mea ...
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 11-10-06, 20:17   #34
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Esti tare printzesoooo ! hahaha ! o femeie care se poate numi FEMEIE :P nu mai am nimik de comentat ! deci pt o femeie nu tre` neaparat sa ai septar sau dacie , tre` sa te duca capu si sa stii ce sa-i oferi si cand sa-i oferi :P !


Quote:
Nu te mai ataca degeaba ) si vb si tu decent.
@B|shOp-VR6 : imi cer scuze pt ca am vb indecente dar m-am atacat rau de tot pt ca daca pe ei nu-i duce capu la 2 m in fatza ochilor si nu sunt in stare sa combine o femeie decat cu un bmw (si alea se combina numai ca sa le toace bani )cu ce sunt eu de vina, ei au impresia ca totzi sunt ca ei , yo unu pot combina o femeie si pe jos si asta nu inseamna ca sunt irezistibil ci ca ma duce capu , e cu totul altceva !
incaodata imi cer mii de scuze pt jignirile aduse !
respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 10:42   #35
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

... mda... asa spuneam si eu cand aveam dacie...ca soferul conteaza...
dupa ce treci la alta masina... vezi singur diferenta... te suna fete care cu 2 ani in urma nici nu stiau ca existi... sau te intalnesti intamplator cu ele si... "aaa! ...tu aveai dacia aia mai demult!" deci existai si atunci, dar nu atat cat sa fii bagat in seama...
dmn is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 11:56   #36
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

uite aici parerea subiectiva a unei fete...app de un banc pe care l am auzit mai demult....pe mine nu ma intereseaza Jaguarul...ci boul care e inauntru... fratilor...era o gluma...nu va suparati pe mine
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 18:25   #37
babydoll

Stage 2
 
babydoll's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 61
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

chillout man.......


la 18 ani cu ce masina sa dai fetele pe spate?e un plus daca ai carnet...
apropo de ce nu facem un pool in care sa voteze fiecare daca masina conteaza sau nu sa vedem asa cam cum se prezinta situatia.

bye bye
babydoll is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 20:25   #38
dragos2900
VW Driver

Stage 5
 
dragos2900's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,818
Member of:
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Pt. unele conteaza si pt. unele nu!Dar mai multe sunt cele pt. care conteaza ce masina ai!
dragos2900 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 20:32   #39
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Acu na , nu ma refer ca la femeie mea nu i-ar place sa conduc un audi a4 sau bmw ceva dar zic ca se poate combina o femeie frumoasa si daca ai o dacie (sunt unele care nici nu se uita la tine daca ai dacie dar sunt cateva,adik din 20 femei doar pe 4 le intereseaza masina) acu depinde si de cel de la volan si cum a zis si dmn daca treci la alta masina se uita femeile altfel la tine si e normal pt ca se uita la masina ta nicidecum la tine dar na........fiecare intzelege ce vrea pai d c nu se combina cu mine cand am dacie si se combina cand am bmw ????? pai are p**a alt gust in bmw ????? nu cred asa ceva ! dar pe alea care le intereseaza masina nu sunt femei adevarat , sunt doar niste profitoare banale dar asta este viatza , fiecare combina ce poate , cum poate si cu ce poate ........ ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 20:45   #40
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by babydoll View Post
chillout man.......


la 18 ani cu ce masina sa dai fetele pe spate?e un plus daca ai carnet...
apropo de ce nu facem un pool in care sa voteze fiecare daca masina conteaza sau nu sa vedem asa cam cum se prezinta situatia.

bye bye
pai nu conteaza ca ai doar 18 ani. ca e masina parintzilor ... fratzilor .. pretenilor .. sau inchiriata ... nu conateza ... dak cand te vezi cu ea ...esti si cu masina .. si ea nu stie nik .. fi convinsa ... ca puen botu`
Spark is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 21:49   #41
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
pai nu conteaza ca ai doar 18 ani. ca e masina parintzilor ... fratzilor .. pretenilor .. sau inchiriata ... nu conateza ... dak cand te vezi cu ea ...esti si cu masina .. si ea nu stie nik .. fi convinsa ... ca puen botu`
in primul rand....conteaza cel mai mult CALITATEA fetei...daca "pune botu'" nuj ce mare lucru e de capul ei
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 12-10-06, 21:56   #42
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

stiu ... si eu sunt cam de aceeasi parere dar nah` .. mai gasesti si din astea .. destule ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 14-10-06, 00:25   #43
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Multi au crezut ca ar conta. Au incetat sa mai creada atunci cand s-au fript

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 14-10-06, 03:44   #44
B-83-DAC

Stage 5
 
B-83-DAC's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,443
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sincer eu zic ca nu, cel putin in cazul meu chiar nu.
B-83-DAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-06, 12:27   #45
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Pai daca fata se combine cu mine cand am dacie inseamna ca se combine pt mine dar daca nu ma baga in seama cand am dacie si ma baga in seaman cand am audi sau nush ce bmw inseamna ca se combina cu masina si ce rezolv ???? ma laud cu ce femei imi combina masina ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:56.


- Copyright 2024 4Tuning