Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-08, 12:47   #1231
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post

Pentru o femeie conteaza masina pe care o ai, indiferent ca este pe interes sau chiar te iubeste. Daca te iubeste cu Dacie, conteaza pentru ea si stie ca si tu ti-ai dori altceva si te sustine, te ajuta, etc sa treci peste impedimente sa iti iei altceva. Te va iubi la fel de mult si cu Dacie, si cu BMW.

si unde le gasim p-astea ca la metro sa terminat stocul?!!...
momo is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 13:01   #1232
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sunt RARE!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 13:15   #1233
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Sunt RARE!
puii mei frate... chiar nu-si dau seama ca fara maciliile noastre nu ar mai exista viata pe pamantu' asta nenorocit?
momo is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 14:59   #1234
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

daca ajungem pana la argumentul asta momo, treaba e grava, crede-ma
sigur n-ai nevoie de asta, eu unul am destule argumente inaintea astuia
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 15:11   #1235
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
puii mei frate... chiar nu-si dau seama ca fara maciliile noastre nu ar mai exista viata pe pamantu' asta nenorocit?
moaaa...bine ca zici,ca altfel muream inconstienta.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 21:15   #1236
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
moaaa...bine ca zici,ca altfel muream inconstienta.
trixi, nu te contrazic pentru intre noi face diferenta in primul rand varsta si apoi experienta de viata, dar arata-mi cate sunt in stare sa recunoasca chestia asta?
momo is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 21:45   #1237
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

momo...am avut un om linga mine care a fost si el tare convins ca nu sunt in stare nici sa respir daca el nu ma ajuta cu indicatii pretioase cum sa o fac.am stat 11 ani de zile linga el si am auzit zi de zi ca nu sunt buna de nimica,pana ce l-am lasat in durerea lui si in 3 luni de zile am reusit tot ce nu am putut linga el in 11 ani.am masina la care visam,sunt sofer...ma descurc destul de ok....si el si acuma asteapta cind am sa ma duc inapoi in 4 labe...ca nu e in stare sa isi deie seama ca nu a fost si nu e nici acum buricul pamintului.
tot ce vroiam sa subliniez,e faptul ca nu e sanatoasa gindirea ta si daca nu esti capabil sa te uiti un pic mai bine jur imprejur s-ar putea sa te trezesti intr-o zi cu o mare dezamagire.femeile nu sunt atat de timpite precum credeti voi ca sunt...nici atunci cind par sa fie cele mai blonde si cele mai neajutorate fiinte pe lumea asta....se descurca ele si in situatii tare grele.
believe me...exista viata si fara "maciile" voastre...imi pare rau daca am fost prea rautacioasa...ai grija un pic si tu,ca poate jignesti fara sa vrei.iara daca am inteles gresit,imi cer scuze.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 23:50   #1238
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
momo...am avut un om linga mine care a fost si el tare convins ca nu sunt in stare nici sa respir daca el nu ma ajuta cu indicatii pretioase cum sa o fac.am stat 11 ani de zile linga el si am auzit zi de zi ca nu sunt buna de nimica,pana ce l-am lasat in durerea lui si in 3 luni de zile am reusit tot ce nu am putut linga el in 11 ani.am masina la care visam,sunt sofer...ma descurc destul de ok....si el si acuma asteapta cind am sa ma duc inapoi in 4 labe...ca nu e in stare sa isi deie seama ca nu a fost si nu e nici acum buricul pamintului.
tot ce vroiam sa subliniez,e faptul ca nu e sanatoasa gindirea ta si daca nu esti capabil sa te uiti un pic mai bine jur imprejur s-ar putea sa te trezesti intr-o zi cu o mare dezamagire.femeile nu sunt atat de timpite precum credeti voi ca sunt...nici atunci cind par sa fie cele mai blonde si cele mai neajutorate fiinte pe lumea asta....se descurca ele si in situatii tare grele.
believe me...exista viata si fara "maciile" voastre...imi pare rau daca am fost prea rautacioasa...ai grija un pic si tu,ca poate jignesti fara sa vrei.iara daca am inteles gresit,imi cer scuze.

ok... nu am vrut sa jignesc pe nimeni. nu m-am referit la o persoana anume. nu am batut apropouri!

gandeste-te si priveste si tu viata de azi care o duc unele fete. la 20 - 25 de ani nu au nimic in cap decat masini fitoase, cluburi, bani, multi bani, baieti cu muschi etc... gresesc?

la categoria asta ma refeream. categorie care din pacate predomina!
momo is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 18:09   #1239
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
ok... nu am vrut sa jignesc pe nimeni. nu m-am referit la o persoana anume. nu am batut apropouri!

gandeste-te si priveste si tu viata de azi care o duc UNELEfete. la 20 - 25 de ani nu au nimic in cap decat masini fitoase, cluburi, bani, multi bani, baieti cu muschi etc... gresesc?

la categoria asta ma refeream. categorie care din pacate predomina!
bine subliniat, categoria asta cred ca reprezinta 20-30 % maxim. Nu stiu daca nu cumva noi suntem de vina ca le dam atata importanta
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 19:10   #1240
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sindrom, tati ... esti foarte norocos de ai intalnit doar 20-30%.
La mine trece foarte usor de 70%.

Dar ma rog ... noi vorbim din intamplarile de care ne lovim zi de zi. De aici ne facem o parere fiecare, iar adevarul este intotdeauna la mijloc.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 19:26   #1241
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

mustang sa le caut???? Nu vreau....ma simt asa norocooos:P
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 29-11-08, 12:29   #1242
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Bullshit !!


Normal ca toate ar vrea aia, ca deh cine nu ar vrea sa aiba masina/bani/ distractie? Cine zice ca nu ar vrea e ipocrit. Da aia nu inseamna ca daca nu ai chestiile alea, nu poti sa le prinzi si tu de coada... mai ales daca tipa are in cap si atlceva decat un vibrator!
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 01-12-08, 22:01   #1243
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
Bullshit !!


Normal ca toate ar vrea aia, ca deh cine nu ar vrea sa aiba masina/bani/ distractie? Cine zice ca nu ar vrea e ipocrit. Da aia nu inseamna ca daca nu ai chestiile alea, nu poti sa le prinzi si tu de coada... mai ales daca tipa are in cap si atlceva decat un vibrator!
am observat o chestie la majoritatea fetelor cu care am vorbit sau am avut o relatie. la inceput toate aveau in cap si altceva in afara de vibratoare, fite si mofturi, dar pe parcurs s-a dovedit contrariul... trist, dar asa s-a intamplat.
momo is offline   Reply With Quote
Old 03-12-08, 22:46   #1244
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
...la inceput toate aveau in cap si altceva in afara de vibratoare, fite si mofturi, ...
aia erau hormonii, they make u blind =)))
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-12-08, 08:36   #1245
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
am observat o chestie la majoritatea fetelor cu care am vorbit sau am avut o relatie. la inceput toate aveau in cap si altceva in afara de vibratoare, fite si mofturi, dar pe parcurs s-a dovedit contrariul... trist, dar asa s-a intamplat.
Aparentele inseala ...
Sau sa mai zic una: vor sa faca impresie buna, ca sa te poata arda usor.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:38.


- Copyright 2024 4Tuning