Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-08, 02:03   #1201
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

cuvant cu cuvant!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 08:08   #1202
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by needBrain View Post
)
io raman la noul mercedes-benz CL500,o masina pe care am avut ocazia sa o calaresc,si...garantez ca ar conta nu numai pt o femeie..cat pt toata lumea ca ai o masina ca aceasta
ce suzuki,sau etc fiecare masina,fiecare motorizare in parte va avea intotdeauna ceva al ei,unicat,in primul rand pt ca,dupa 1 an de utilizare masina incepe sa reflecte si personalitatea posesorului,adica:gradul de uzura sau mai bine zis deteriorare,cum merge,cum miroase in ea,etc etc etc
sincer,eu cred ca o fata cu capu pe umeri e mult mai atrasa de un tip care are grija de ceea ce e al lui,care se si ingrijeste bla bla bla

doamnelor si domnisoarelor,am dreptate?
Vezi ca fetele cu capul pe umeri, se gandesc mai mult la partea financiara!
Tocmai, pentru a trai in puf. Si incearca sa ignore destul de mult sentimentele profunde.

Au fetele o zicala, daca nu ma insel:
"Decat sclava celui pe care il iubesc, mai bine printesa celui care ma iubeste."
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 09:17   #1203
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

creierash,eu tin cu tine,as always...
@mustang: esti tu pa dracu printesa,linga ala cu bani!iti ia aur,aia sigur...dar colivie face din el,si in aia te baga!
oamenii cu multi bani,care isi permit sa tina o femeie in puf,nu cunosc dialogul,doar monologul...si doar ei stiu ce este bine pentru ea(sper ca se intelege)...si evident,nu generalizam, sunt barbati care nu devin tirani,dar eu una nu am vazut nici unul pana acum.
intr-adevar,trebuie sa traiesti cel putin o experienta din asta,dar dupa aia te mai gindesti daca vrei sau nu...ca tot colivie pare sa fie!

masina barbatului descrie personalitatea lui.este perfect adevarat.te poate atrage,sau respinge dupa caz...in functie de cate ai patit inainte si cu cine asociezi dintre oamenii pe care i-ai cunoscut...insa cind iti alegi omul pentru o perioada mai lunga decit 24 de ore,devine un amanunt la fel de "important" ca si echipa de fotbal pe care o sustine.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 09:32   #1204
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
esti tu pa dracu printesa,linga ala cu bani!iti ia aur,aia sigur...dar colivie face din el,si in aia te baga!
oamenii cu multi bani,care isi permit sa tina o femeie in puf,nu cunosc dialogul,doar monologul...si doar ei stiu ce este bine pentru ea(sper ca se intelege)...si evident,nu generalizam, sunt barbati care nu devin tirani,dar eu una nu am vazut nici unul pana acum.
intr-adevar,trebuie sa traiesti cel putin o experienta din asta,dar dupa aia te mai gindesti daca vrei sau nu...ca tot colivie pare sa fie!
Trixi te contrazic putin ,iti face si o usita la colivie , dar ti-o va deschide doar cand considera el ca ai uitat sa zbori (si aici ma refer strict la faptul ca ai uitat sa traiesti si pentru tine.. traind doar pentru cel care ii esti printesa )...In unele cazuri reusesti sa treci si sa evadezi.. altele nu!!
Quote:
Originally Posted by Trixi
masina barbatului descrie personalitatea lui.este perfect adevarat.te poate atrage,sau respinge dupa caz...in functie de cate ai patit inainte si cu cine asociezi dintre oamenii pe care i-ai cunoscut...insa cind iti alegi omul pentru o perioada mai lunga decit 24 de ore,devine un amanunt la fel de "important" ca si echipa de fotbal pe care o sustine
daca nu bagai in ghilimele..important ..le bagam eu
Asta cu masina.. sa prezinte si sa ofere siguranta.. acestea fiind obtinute printr-o ingrijire atenta ... a masini...

Last edited by bodyspeed; 12-11-08 at 09:38.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 12-11-08, 11:17   #1205
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ce-mi place ca nasc controverse )

iar pt acele pitzy de 5000 de euro conteaza masina )
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 11:28   #1206
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Vezi ca fetele cu capul pe umeri, se gandesc mai mult la partea financiara!
Tocmai, pentru a trai in puf. Si incearca sa ignore destul de mult sentimentele profunde.

Au fetele o zicala, daca nu ma insel:
"Decat sclava celui pe care il iubesc, mai bine printesa celui care ma iubeste."

frate eu cred ca alea cu capu' pe umeri nu alearga ele dupa bani...

cat despre zicala ta... nu cred ca va mai fi valabila foarte mult timp
momo is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 11:50   #1207
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu e zicala mea: e a lor.
Vezi omule ca s-a schimbat nitel moda.
Cele de acum cauta barbatul perfect: frumos, cu bani, mai prost decat ele ca sa il joace cum vor, care sa tina sincer la ele, sa nu le ceara sex in fiecare zi, etc etc.
Daca nu il gasesc pe ala perfect, se multumesc: cu bani, sa fie mai lent la gandire, si sa nu le ceara sex in fiecare zi.

Nu mai sunt multe fete care sa faca compromisuri: e frumos, ma iubeste, da-i dracu' de bani si masina.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 11:55   #1208
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu e zicala mea: e a lor.
Vezi omule ca s-a schimbat nitel moda.
Cele de acum cauta barbatul perfect: frumos, cu bani, mai prost decat ele ca sa il joace cum vor, care sa tina sincer la ele, sa nu le ceara sex in fiecare zi, etc etc.
Daca nu il gasesc pe ala perfect, se multumesc: cu bani, sa fie mai lent la gandire, si sa nu le ceara sex in fiecare zi.

Nu mai sunt multe fete care sa faca compromisuri: e frumos, ma iubeste, da-i dracu' de bani si masina.
Bai, esti nebun? pai daca ma prind ca e lent si n-am ce sa invat de la el ii dau papucii. E mai interesant sa te joci cu unu` care iti poate face fata decat cu un batut in cap (mai rau imi fac nervi). In alta ordine de idei: "frumos, destept si cu bani" mai rar, dar exista. Cat despre "sex in fiecare zi".... iti zic eu ceva pe privat

In concluzie, nu sunt de acord cu ce ai zis.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 11:56   #1209
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Claudia, tu oricum esti o exceptie.
Eu zic de generatia <=20 ani.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 12:01   #1210
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Hai ma lasa-ma cu dulcegariile, ca pana pe 25 si eu tot 20 de ani am si n-am auzit tip care sa vrea chiar zi de zi... si imi zici ca nu vor femeile?
Hai sa revenim la subiect: CONTEAZA?
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 12:01   #1211
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

In 80% din cazuri, da.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 12:08   #1212
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
In 80% din cazuri, da.
90%! liciteaza cineva mai sus?
momo is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 16:59   #1213
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
90%! liciteaza cineva mai sus?
100 %
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 17:18   #1214
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

cum dracu sa nu conteze.....o vreme am crezut si euca nu conteaza, dar pana la urma realitatea mi-a arata ca, conteaza......hai sa va dau un ex, colegele mele de faculta (facultatea de medicina, si garantez ca nu sunt proaste) imi petrec mult timp cu ele, si le-am vazut des uitanduse dupa barbati, un lucru normal, niciodata, repet niciodata nu le-am vazut sa zica uite ce dragut e asta din dacia aia sau din matizu ala etc.....in schimb uite ce dragut e ala din x5-ul ala sau uite ce dragut e asta, el conducand un mercedes...si ma intreb acum oare dc e asa, si nu e vb de bani ca maj sunt fete de doctori si au tot ce isi pot dori......parerea mea e ca o masina scumpa te face mai frumos, lafel cum banii transforma un barbat frumos in ochii femeilor in unul superb....si intr-un fel e normal pt ca atunci cand ai bani si iti permiti sa ai o masina scumpa si sa te imbraci in haine foarte scumpe esti inevitabil mai interesant.....
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-08, 21:08   #1215
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

o masina misto ATRAGE in primul rand... dupa ce vede masina se uita si la SOFER ! poti spune DA sau poti spune NU... dar faza e ca masina TARE atrage indiferent ca esti M sau F... si o RABLA poate atrage (CRED) dar sa fie PREA RABLA incat sa atraga doar pt a fi very FUNNY... si poate e observat si soferul
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:10.


- Copyright 2024 4Tuning