Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 22-04-09, 11:59   #1351
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

)) da.Eh depinde si ce public cauti RA_2fast4u.Ca deh daca vrei pustoaice idioate/nerealiste/etcccc(adica fie copchile care vor sa se plimbe numa cu masini bengoase ca sa le creasca..."ratia" da!. ti cont numa de masina, nu conteaza ca soferul e un inapt ce se chinuie sa lege 3 cuvinte....) depinde de fiecare ce i se potriveste)...numa bine
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 13:33   #1352
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Messerschmitt View Post
Bytzu...) am zis ca o fata ...dragutza...dar tine cont ca e o fata care pune afise in geam la masini...nu prea cred ca are cum sa se urce in cayenne, sau macar sa faca cunostinta cu cineva ce are cayenne numa daca ii pune afis in geam..
stai aşa că nu īnţeleg. care ep roblema cu faptul că face un ban extra?
ţine cont că joburile de vară sau de după şcoală sunt curente şi normale afară, numai la noi eşti privit de sus (de un proprietar de opel de 15 ani) pentru că munceşti. Asta e,nu toţi fac "şmenuri" şi "combinaţii". Un proprietar de Cayenne nu e un supraom, vreun pui de zeu, e īn multe cazuri un gras cu "jipu" şi cam atāt.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:22   #1353
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Aleks sti ce e interesant ca baiatu de mai sus a inteles ce am zis, prea esti geana' da apropo am 18 ani..merg pe 19. Si te rog sa imi zici ce femei cauta de obicei un grasan dala ce sta in jeep?(nu cred ca e necesar sa iti zic ca nu cauta o fata ce face un banut..nu stiu unde vrei sa ajungi!?)si apropoooo unde vezi ca am privit-o de sus????nu spune ca ai nervi si vrei sa ti versi pe mine)=))ceau
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:41   #1354
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu mă interesează interpretările altrora asupra celor spuse de tine, mă interesează părerea ta despre ceea ce ai scris. Diferenţa īntre fata care se uită la tine cānd ai Calibra dar te ignoră cānd ai Dacia, şi tine, care vezi o prăpastie īntre fata care pune afişe şi zeul din Porsche unde are fi? Eu văd la voi doi fix acelaşi stil de gāndire de care te arăţi deranjat. E ipocrizie sau e doar "egalitate, dar nu pentru căţei"?
Nu sunt geană pe tine, discut cu tine, cred că nu e supărare asta.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:51   #1355
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

offf.... poi hai sa iti zic un secret stiu ce e aia sa muncesti part-time,dupa ore sau cum vrei tu sa ii zici(inca sunt elev)...nu mi-a facut tata cadou masinile.. si pe ala din masina bengoasa nu il fa zeu, poate e un om ce la dus mai mult capu' si inca stie ce e ala respect(cunosc dastia cu jeepuri ce sunt foarte ok).poate e un idiot ce crede ca are lumea la picioare(daca te gandesti intr-un fel are lumea la picioare da depinde din ce punct de vedere))ca tot parlit' ramane saracu:P...e tot OM.)A da si ce ai zis acolo, fata aceea poate sa uitat la mine altcumva din "n" motive, daca te gandesti bine masina la prima vedere poate fi ca o haina mai buna sau mai rea(pe care o porti in timpu ala) poate ca fata a luat masina drept haina, sau poate sa uitat mai altcumva numa asa ca i se parea ca ma mai vazut acolo...sunt multe motive si cauze...sper ca intelegi.Am zis si mai sus(si inca un coleg), masina e un + in anumite privinte
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:57   #1356
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu eu īl fac zeu, tu-l ridici pe piedestal atunci cānd spui chestia de care m-am legat eu, că o fată care pune afişe nu are cum să se vadă cu unul care are Porsche. Wtf?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:59   #1357
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

hmmm acolo nu am vrut sa il ridic sus..... am explicat mai pe scurt.
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:14   #1358
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Messerschmitt,te rog sa ma crezi ca nu doar aleks e cu o geana pe tine.de la primul tau post te urmarim mai multi.nu de alta,dar s-a facut misto de tine,grupa mare,dar esti atat de ocupat sa postezi,incit nu ai apucat pana acum sa observi amanuntul asta.

sa iti fac un rezumat scurt despre ce era vorba.in mod cert,daca analizam o fata pentru care conteaza masina,ea sigur sigur nu te va favoriza pentru un opel vechi de 15 ani.ai sugerat ,ca ea ar fi o fata simpla,pentru ca punea flyere pe masini.well,wrong again.aleks aia incerca sa iti explice,ca faptul ca e vorba de o fata activa,nu inseama ca e si una simpla la gindire.din contra.
cele mai simple la gindire,mor de foame si in loc sa faca un ban,mor mai departe de foame,pentru ca din cauza figurilor din cap nu isi permit sa mearga pe jos pana la un interviu pt un job.

scurt pe 2,in cazul tau,explicatia e foarte simpla.cind ai fost cu dacia,nu te-a observat ca esti in masina,sau era ingandurata,iar cind ai fost cu opelu' te-a observat.atat.poate chiar i-ai si zambit.poti sa ma crezi ca asta face mai mult decit un parc intreg de opel.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:19   #1359
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

a luat masina drept haina, sau poate sa uitat mai altcumva numa asa ca i se parea ca ma mai vazut acolo...sunt multe motive si cauze... ASTA AM SCRIS MAI SUS!vad ca tu te-ai grabit sa postezi)...
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:31   #1360
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Messerschmitt, ai dreptate, ne cerem scuze.
Hai să depăşim subiectul şi să trecem mai departe.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:40   #1361
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Geană ne-geană ,eu unul sunt cu ochiul pe secţiune (dar mai ales pe acest topic) decāt a īnceput să scrie acel prin post , urmānd celelalte.
Am urmărit pe Domnul Messerschmitt care a făcut o greşeală tipică atunci cānd ai 2 maşini şi te crezi mai tare intr-una decāt īn cealalta , prin comportamentul individului īn conjuctura produsă cu aceea fată s-a īntāmplat acel lucru ., repet dacă ai fi făcut şi te-ai fi comportat la fel īn ambele cazuri se īntāmpla fix la fel pentru că şi prima oară cu dacia tot la tine s-a uitat că e mai mult decāt normal pentru job-ul ei să fie atentă cum se comportă. să zāmbească dacă i se zāmbeşte şi tot aşa că doar nu puta zāmbi de nebună de una singură.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 17:02   #1362
indianu

Stage 4
 
indianu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 262
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Stiati ca masina mea agata singura de capul ei?
Pacat ca nu face si altceva ca altfel nici nu mai trebuia sa ies eu din casa.

Last edited by aleks; 22-04-09 at 19:21.
indianu is offline   Reply With Quote
Old 23-04-09, 10:07   #1363
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Eu cred ca ar trebui sa va reveniti.

Am spus-o de multe ori. Si masina conteaza pentru o femeie - chiar de la prima vedere.
Daca e mai materialista, pune pret si pe "marca" masinii si pe pret. Daca este o prima intalnire, iar tipa nu este materialista, isi va face o parere dupa cum e intretinuta masina.

Garantat nu-si face nicio gagica o parere de bine cand masina e plina de rugina, jegoasa in ultimul hal, cu pete in interior, cu un miros dubios si cu o manea rasunatoare din boxele care paraie in ultimul hal pe policioara din spate.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-04-09, 09:57   #1364
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

abia astept sa se reglementeze trafiul in buc, sa pot sa merg si eu decent cu autobuzul, si sa ma duc la donsoare in statie sa le invit la o prajitura, asa..ca "e draguta"...unde sunt vremurile alea? inainte vreme eram in cofetarie grupa mare, acum...prajitura cica se mananca in masina...pacat...
Bytzu is offline   Reply With Quote
Old 27-04-09, 10:20   #1365
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Bytzu View Post
abia astept sa se reglementeze trafiul in buc, sa pot sa merg si eu decent cu autobuzul, si sa ma duc la donsoare in statie sa le invit la o prajitura, asa..ca "e draguta"...unde sunt vremurile alea? inainte vreme eram in cofetarie grupa mare, acum...prajitura cica se mananca in masina...pacat...
tare asta... dar vezi ai grija sa nu te apuce durerile de burta
Sasha is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:09.


- Copyright 2024 4Tuning