Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-08-08, 23:01   #1081
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

hai ca ai fost tare......)))))
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-08, 23:09   #1082
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

pe prietena mea n-o intereseaza catusi de putin masina sau viteza cu care merg, ba chiar ma pune sa merg incet)
oricum, daca ar fi sa aleg una, mi-ar trebui una bucata murcielago si pe aia care o vad ca se uita intr-un mod oarecare si dezinteresat, dupa aia umblu
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 07:18   #1083
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

de ce nu incerci varianta mai putin costisitoare
iti iei o dacie mai veche la cateva milioane si te plimbi cu ea.
si cine n-are treaba sa vina cu tine in dacie potzi considera ca e dezinteresata :P
Spark is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 09:35   #1084
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Bravo Spark.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 09:37   #1085
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

corect,cred ca asta ar fi cel mai bun test.
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 12:51   #1086
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
oricum, daca ar fi sa aleg una, mi-ar trebui una bucata murcielago si pe aia care o vad ca se uita intr-un mod oarecare si dezinteresat, dupa aia umblu
E cam greu sa nu te uiti dupa un Murcielago... si nu ma refer in sensul "materialist"...ci din cauza raritatii....
Nu ai cum sa nu te uiti... doar daca nu stii ce e aia si nu te intereseaza!

Mai curand poti incerca cu un Oltcit/Dacie... e mai relevant! Si totusi asta nu inseamna sa iei ultima cazatura de masina, fiindca atunci chiar nu o sa se mai uite vreuna la tine. Am spus de mai multe ori: felul in care arata masina spune ceva despre tine, ca sofer! Nu stiu ce femeie ar fi atrasa de o darapanatura care sta sa se dezmembreze in mers
Daca esti cu ea de mult si stie ca ati avut si vremuri mai bune e cu totul alta poveste. Dar pentru o prima impresie....................
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 17:30   #1087
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

asta am si vrut sa zic, dar am uitat: nu zic sa nu se uite, e imposibil ca un murcielago sa fie neobservat, dar conteaza felul in care se uita, pentru ca la fete intotdeauna se vede cum lucesc ochii si parca ar spune: "care-o fi cu asta". as vrea sa vad o privire in treacat, lipsita de interes. stiti voi la ce ma refer
dar si optiunea cu dacia sau chiar fara masina e una extrem de buna
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 18:56   #1088
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Nu pot sa iti dau in totalitate dreptate. Iau exemplul meu...

Presupun ca un tip ma atrage din toate p.d.v. Pe deasupra are si o masina buna. Nu sunt materialista dar e imposibil sa ma deranjeze ca el conduce o bijuterie. NU?
Pe de alta parte, incerc sa imi explic de ce sunt fetele inebunite dupa tipi instariti... OK! are masina buna(scumpa, ca de fapt asta le intereseaza)... sa zicem ca sta bine pe plan material, desi nu intotdeauna valoarea masinii reflecta restul. Dar in cazul in care el e bine, care e avantajul meu, ca femeie? ca ma tine pe langa el doar de papitoi, eu nu mai insemn nimic, decat o alta jucarie in viata lui. EL e cel care are un cuvant de spus, EL e ala cunoscut, EL beneficiaza de tot... eu sunt doar un maimutoi. Si unde e avantajul? Cand se plictiseste isi ia alta "jucarie" ademenita de portofelul lui...si PA

PS: nici despre tipii care pana la o varsta nu au un rost nu am o parere buna. Dupa parerea mea, la maxim 24-25 de ani trebuie sa fii cat de cat pe picioarele tale. MAI ALES ca barbat!
Nu spun sa detii avere la varsta aia, ci sa ai un permis, o masina, un job. Altfel nu imi inspiri nimic!

Last edited by Claudia; 29-08-08 at 18:59.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 23:51   #1089
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

si un student la medicina )) care bietu de el nu are cum sa aiba un job atunci, decat la 25 de ani sa dea un nenorocit de rezidentiat si sa treaca la sub 10mil pe luna cum iti pare?)
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 29-08-08, 23:54   #1090
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sunt cazuri particulare...in care motivul te scuza... Ai aspiratii mari si iti sacrifici oarecum tineretea pentru a reusi, si e de admirat! dar daca stai acasa (nici macar o facultate) si astepti sa iti vina de la imparatie pana la o varsta.. e grav
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 00:01   #1091
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

la fel si cu o tipa... nu mi-as lua nevasta sa stea degeaba toata ziua, s-o tin numai eu
lol hai ca o dam in alte chestii)
concluzia: care sunt mai multe? materialistele sau fetele calumea?
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 02:11   #1092
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
si un student la medicina )) care bietu de el nu are cum sa aiba un job atunci, decat la 25 de ani sa dea un nenorocit de rezidentiat si sa treaca la sub 10mil pe luna cum iti pare?)
lol sa inteleg ca sunt sortit esecului la fetele din ziua de azi....nu trebuia sa dau la medicina..........parerea mea e ca masina intr-un anumit procent arata bunastarea materiala a unuei persoane.....dar e atat de usor sa te pacalesti, pt ca sunt multe persoane care prefera sa aibe o masina tare si sa stea in chirie, personal cunosc pe cineva cu a5 si care sta cu chirie....deci exista riscul ca bagaboantele sa isi ia tzeapa grav, sa agatze unu cu bmw si ala sa nu aibe bani nici pt suc ))))
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 10:20   #1093
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Nu pot sa iti dau in totalitate dreptate. Iau exemplul meu...

Presupun ca un tip ma atrage din toate p.d.v. Pe deasupra are si o masina buna. Nu sunt materialista dar e imposibil sa ma deranjeze ca el conduce o bijuterie. NU?
Pe de alta parte, incerc sa imi explic de ce sunt fetele inebunite dupa tipi instariti... OK! are masina buna(scumpa, ca de fapt asta le intereseaza)... sa zicem ca sta bine pe plan material, desi nu intotdeauna valoarea masinii reflecta restul. Dar in cazul in care el e bine, care e avantajul meu, ca femeie? ca ma tine pe langa el doar de papitoi, eu nu mai insemn nimic, decat o alta jucarie in viata lui. EL e cel care are un cuvant de spus, EL e ala cunoscut, EL beneficiaza de tot... eu sunt doar un maimutoi. Si unde e avantajul? Cand se plictiseste isi ia alta "jucarie" ademenita de portofelul lui...si PA

PS: nici despre tipii care pana la o varsta nu au un rost nu am o parere buna. Dupa parerea mea, la maxim 24-25 de ani trebuie sa fii cat de cat pe picioarele tale. MAI ALES ca barbat!
Nu spun sa detii avere la varsta aia, ci sa ai un permis, o masina, un job. Altfel nu imi inspiri nimic!
evident,daca nu vreti sa o intelegeti,poa' sa stea ea si in cap ca oricum sunt destule argumente importriva...dar are dreptate.
evident fiecare caz este altul,nu pot sa aplici o singura regula,dar ideea este corecta.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 13:45   #1094
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by dogy_10 View Post
lol sa inteleg ca sunt sortit esecului la fetele din ziua de azi....nu trebuia sa dau la medicina..........
las ca ne plangem de mila unu celuilalt))
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 14:37   #1095
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
evident,daca nu vreti sa o intelegeti,poa' sa stea ea si in cap ca oricum sunt destule argumente importriva...dar are dreptate.
evident fiecare caz este altul,nu pot sa aplici o singura regula,dar ideea este corecta.
Are dreptate 1000000% domnisoara Claudia.
Eu cand v-am spus de la inceput ca pentru ele conteaza, nu m-au crezut o bucata intreaga de useri.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 12:24.


- Copyright 2024 4Tuning