Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-07, 17:37   #781
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

) ce tare )..Mustang Mach One da tare tupeiste erau fetitzele sa zica"scarbos" si faze din astea..nu ti-ai luat fok cand ti-a zis ca "ea nu se urca in dacie ,ca se face de ras"? luami-as in kurand a4 si lualea-as eu pe toate fetele astea cu pretentii de vip-uri la o mika plimbarica ,intre 2 trepte si un schimbator :P
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 17:50   #782
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Crescute in puf si educate prost de parinti ...
Si parintii joaca un rol important in educatia lor ... Sa fim seriosi ...
Stau si ma uit ca sunt unele mame care isi educa fiicele sa se uite la portofelul si la masina partenerului ... Si ele sunt niste strambe ...

Am o vecina ... 21 de ani ... s-a combinat cu un bosorog de 45 de ani cu BMW ... s-a culcat cu el fara protectie si POP! a iesit si un copil ... Nu locuiesc impreuna ... tipul vine sa isi vada copilul, sa ii dea de mancare, bani si alte abureli ... iar asta sufera de ea si nu are grija de copil ... copilul este ingrijit de bunica-sa (ps ... tot fata e copilul).

Pai daca este educata in aceeasi maniera ...
Sa ne fereasca Sfantul !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 18:24   #783
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Hmm..m-ai rascolit la treaba cu mamelele..pardon..mamele) chiar asa este..dar depinde de fata,daca e inteligenta face diferenta intre tot ceea ce i se spune de catre "zgriptzuroaika batrana" si ceea ce este cu adevarat corect..ce limbaj plastik am



scz,off-topicIN LIPSA FONDURI PT.ALARMA,PUS BILET PE PARBRIZ:MOTOR DEFECT SI INCOMPLET,NU POSED CASETOFON,IN TORPEDOU NU AM EUROKOI,NU INTRATZI PRIN EFRACTIE,VA ROG SERIOZITATE MAXIMA
GASIT DIMINEATA MASINA PE BUTUCI,BILET PE PARBRIZ:PAI,IN CAZUL ASTA NU MAI AI NEVOIE NICI DE ROTI! )
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 19:36   #784
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

mustangule..femei timpite,materialiste...urite..si asa mai departe,d cind e lumea au fost si am curajul sa bag mana in foc k mult timp or mai fi...acum tu in ultima vreme park numai cazuri d astea ai vazut...
da..lumea e rea..femeile sunt materialiste..barbatii f.t tot c apuca...full stop
daca nu reusesti sa treci peste asta si sa adopti un mod d a supravietui te f..i tu singur...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 22:50   #785
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

D'astea pica Bea ...
Astea se intampla sa fie femeile cu care vorbesc ... si pe langa care traiesc ...

Si barbatii nu f.t tot ceea ce misca ... come on ... Nu cred ca e barbat care sa f.ta ceva ce nu ii place (cand e treaz si nu e beat sau drogat).
Mod de a supravietui ? Zi-mi tu cum sa supravietuiesti ... Ca fetele care sunt cu adevarat interesante le gasesti in afara Bucurestiului.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 07-10-07, 23:42   #786
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

De vreo 2 zile ma misc cu un Audi A6 din 2006...(specific ca nu e al meu).. nu vreau sa va zic cate fete imi zambesc,cat de dulce vorbesc cu mine.. in alta zi am fost cu masina unui prieten la peste.. un volvo.. si am condus eu.. ne-am dus la peste.. si ce-i zic eu.. ma tu da la peste aici, ca eu plec sa ma plimb pe aici.. am mai luat un tovaras cu mine... doamne ce am facut prin satele alea pe acolo... undeva aproape de alexandria.. la toate fetele opream, si toate vorbeau cu mine frumos, luasem vreo 20-30 de numere de telefon... oricum, si cu o dacie faceam ravagii acolo.. cred ca cu totii stim cum sunt fetele la tara..... deci.. mai pe scurt.. conteaza pentru o femeie ce masina conduci... teapa isi iau cum si-au luat la mine de cateva ori.. ca masinile nu erau ale mele )
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 00:28   #787
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sa vezi teapa ce si-au luat cateva bagaboante cu varumiu.....acum 3 ani conducea o dacie din 75' si la un momentdat una i-a spus ca ea nu se urca la el in masina ca nu vrea sa se umple de praf (desi masina era foarte bine intretinuta si mai curata ca multe bemveuri) si ea cu dacia nu merge intre timp varumiu a ajuns sa conduca un a4 model 2004 si se intalneste intr-o zi cu vaca respectiva ca altfel nu o pot numi.....va imaginati ce fatza a facut cand a vazut masina......alta faza, sa vedeti ce-mi spune mie o pustoaica de 16 ani la care chiar tineam....: "ce masina ai?'' intreaba ea, eu raspund: "Logan" e imi spune: "Logan.....si face o fatza foarte dezamagita si spune: "Cand iti cumperi alta masina sa ma plimbi si pe mine?" mi-a picat fatza, nici nu am stiut ce sa raspund
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 01:46   #788
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

baietii cu Dacii de care ti-a zis ma-ta sa te feresti!!! =))
asta e sloganul materialistelor
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 07:59   #789
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Frate ... eu stiu de ce nu se urca femeile in Dacii ...
Nu e vorba ca sunt materialiste ... e vorba ca nu sunt in siguranta in Dacii ... si d'aia

Normal ca si de aici rezulta ca ... ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 22:19   #790
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
D'astea pica Bea ...
Astea se intampla sa fie femeile cu care vorbesc ... si pe langa care traiesc ...

Si barbatii nu f.t tot ceea ce misca ... come on ... Nu cred ca e barbat care sa f.ta ceva ce nu ii place (cand e treaz si nu e beat sau drogat).
Mod de a supravietui ? Zi-mi tu cum sa supravietuiesti ... Ca fetele care sunt cu adevarat interesante le gasesti in afara Bucurestiului.
hehehe..femeie urita nu exista...
si cum sa supravietuiesti?daca afara t-i se pare mai interesant,fa excursii mai des...dar incearca macar sa vezi partea plina a paharului...nu mai da atentie asa mare ***urilor...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 22:51   #791
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

in seara asta trebuia sa ma intalnesc cu o fata.. vb cu ea pe mess si ea imi zice.. vii si ma iei de acasa la 9.. si eu o intreb la misto, ce tramvai ajunge la tine.. si ea zice, vii cu tramvaiul.. si eu zic da.. si dintr`o data asa a sucit`o.. auzi, dar nu vrei sa iesim maine ca uite, e urat afara.. ) la urma am vrut sa ma duc pana la ea jos la bloc, si sa o sun, sa se uite pe geam ca sa`i fac putin sange rau.. dar m-am potolit.. nu merita sa irosesc benzina pt ea
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 08:51   #792
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by ENigmaBoy View Post
in seara asta trebuia sa ma intalnesc cu o fata.. vb cu ea pe mess si ea imi zice.. vii si ma iei de acasa la 9.. si eu o intreb la misto, ce tramvai ajunge la tine.. si ea zice, vii cu tramvaiul.. si eu zic da.. si dintr`o data asa a sucit`o.. auzi, dar nu vrei sa iesim maine ca uite, e urat afara.. ) la urma am vrut sa ma duc pana la ea jos la bloc, si sa o sun, sa se uite pe geam ca sa`i fac putin sange rau.. dar m-am potolit.. nu merita sa irosesc benzina pt ea
Lasa ca am inrosit eu la a mea cauciucurile cu una .Am mers cu masina la un prieten la bloc sa stau de vb cu el pentru niste chestii.Cand am ajuns acolo era cu prietenasa. si ma ia prietenasa la mistoe ce nu ti-ai luat trabant?(eu am oltcit 12 trs)...ca era mai bun". si ii zic vrei sa te duk la plimbare?. zice ea: eu nu ma urc in oltcituri si in dacii ca nu au confort si poate si mor ca nu au frane." in gandu meu am injurato bine si mam enervat. si ii zic catre ea:Bun poate confort nu au, da frane sigur are, hai ca iti platesc un suc la McDonald's si venim inapoi."auzind de suc io cerut permisiunea la prietenuso sa vina cu mine;si i-am facut din cap sa o lase ca nu ii fac nik.intra ea in masina...statea cam nelinistita si ma duk pe drum frumos; zice catre mine:uite ma vede o prietena in oltcit(si isi lasa capu jos sa nu o vada aia). eu am ocolit drumu spre McDonald's. si ajung la o intersectie libera si incep sa o turez si imi zice catre mine: da vezi ca poate o sa se strice daka tot faci asa.O turez pana la 6500 si ii dau drumu. am prins un sens giratoriu, in sensu ala giratoriu asa frumos o alunecat cu 70 km/h pe sosea. fata urla disperata sa termin...eu de ciuda nam terminat si am facut tot ce se putea face cu o masina de la drift la burn'outuri,la un moment dat mam luat la o liniutza scurta cu unu cu o dacie care zicea el ca ii tunata(avea 2 eleroane si niste spinnere de plastic)la-m facut si pe ala. cand am ajuns la prietenu asta a meu la bloc am vazut ca se da jos repede si merge la el in casa. la care asta catre minea ce ia-i facut?.zic eu :Nimik.a doua zi mio zis asta ca o intrebato pe masa ca dc o intrat prietenasa in casa pentru ca a trebuit sa mearga la baie, pentru niste treburi"tari".si i-o zis prietenasa sa imi transmite ca isi retrage toate cuvintele.

Asadar oameni cu dacii si cu oltcituri tre sa le arate cineva la fetele astea caci chiar daka ii masina romaneasca poate ceva si are ceva potential masina. deci eu is mandru pentru ca am facuto pe aia sa isi schimbe parerea despre masiniile romanesti.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 18:38   #793
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

lol..may..cred ca imi iau si eu oltcit sa le fuck si eu ce le-ai facut u..si nu numai..si ceva mai grav ar merita..mey da perversi mai suntem..Salutari tuturor baietzashilor cu dacii si oltcituri,sa le stapaneasca sanatos si fara incidente..si..la cat mai multe banchete-spate uzate :P bineinteles,in preajma unor companii feminine
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 20:21   #794
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ma nene dar la tara, roti si volan sa aibe, si usi... nu conteaza ca e dacie, bmw sau audi... e marfa.. hai la tara toti )
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 21:29   #795
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by SOON_2Fast_2Watch! View Post
lol..may..cred ca imi iau si eu oltcit sa le fuck si eu ce le-ai facut u..si nu numai..si ceva mai grav ar merita..mey da perversi mai suntem..Salutari tuturor baietzashilor cu dacii si oltcituri,sa le stapaneasca sanatos si fara incidente..si..la cat mai multe banchete-spate uzate :P bineinteles,in preajma unor companii feminine
ON_2Fast_2Watch iti trebuie o dacie sau un oltcit in stare foarte buna sa faci chetiile astea. eu am bagat peste 10 mil numa in motor(cu tot cu manopera) si nu cred ca u ai baga atata intro masina din asta.btw cam greu folosesti la oltcit bancheta din spate, ca nu prea este loc,poate nu is eu asa de experimentat pentru chestia asta, doar cei care au oltcit de mai multi ani stiu.(sa imi zica si mie secretu)
IndyGG is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:48.


- Copyright 2024 4Tuning