Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-06, 09:19   #601
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default

Stii de ce spun asta... pt. ca femeile sunt mai putin analititce si mai mult senzoriale, ele iau decizii in functie de \"emotii\" si nu trec prin filtrul ratiunii, iar daca primele actiuni sunt menite sa-i dea o stare de discomfort, nu sunt multe de facut...
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 10:40   #602
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

hmm ultima fata kre mia ramas si pretena de deja o luna jumate ... am cunoscuto pe net dintro mare prostie si pe un site kre il consider deja de prostitutzie hi5 ... in fine nu kred k locu unde am cunoscuto are vreo importanta ... si mia luat ceva timp \"so agatz\" asta in jur cam de o luna .. cum ? kred k prin puru` si simplul fapt k am fost funny ... poate si politicos ... [kred k mai mult dekt poate] ... si nush ... probabil k fiecare fata in parte ar trebuii sa zik cum a fost agatzata ... pt k nu pot zice k am un plan bine pus la punct dinainte
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 15:02   #603
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

cred k modul de a \"agata\" este cel mai putin important intr-o relatie .. nu sunt reguli de agatat, nu sunt procedee anume care trebuie urmate ....si in general cand pleci cu planul gata facut de acasa totul se duce d rapa si situatia ia diferite turnuri ...... eu una sunt o persoana foarte degajata si pot face din orice gest orice miscare orice privire un mod de a agata .....
priviti situatii :
-in moll un tip cu multe fermuare se \"incurca\" pulaverul unei tipe: replica:\" Oups ... ne-am agatat!?\" bla bla bla etc .. in final este inevitabil s nu iei un nr de tel
-o simpla privire intr-un bar.... un timp mai indelungat ... te trec fiorii asa un pic ...poate continua cu o inivtatie la masa refuzata sau acceptata
-o invitatie la un kebab facuta unui taximetrist ... kipurile ajungi prea devreme unde ai treaba si ti-e foame ...
-sus pe partie kipurile esti mik si neajutorata ... bineintes k vei primi un ajutor de la un profesionist ... ii vor curge lacrimile cand te va veedea asa mica si suparata si neajutorata ...
nu mai incercati metode si variante de agatat .. totul poate fi o metoda de agatat in cazul in care chiar iti DORESTI acest lucru ... mie personal imi place sa flirtez foarte mult .. ptr k asta imi da incredere in mine ... dar intotdeauna ma opresc acolo unde trebuie si acolo unde consider k se ingroasa gluma ....
aaaa si deja vechile tertipuri cu vai .... iti voi aduce soarele si luna; ai niste ochi atat de albastrii (si ei sunt verzi) incat ma inec in ei ... mi se PAR DE prost gust si EXPIRATE ...... si ink un lucru fiecare e special in felul lui si va fi apreciat ptr ceva ..... uneori chiar si timiditate poate pune o fata pe jar .. asa k .. scoateti-va arsenalul de calitate si iesiti la vanat cu incredere
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 15:12   #604
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asta sa fi fost problema , voi .. femeile .. sa va fie greu de agatat ..

anyway , please. .
discutam strict despre agatat .. nu despre relatii ..
so .. despre ..primul pas si atat, daca vreti discutii despre relatii ,aveti topicuri , sau daca nu , faceti ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 15:48   #605
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
cred k modul de a \"agata\" este cel mai putin important intr-o relatie .. nu sunt reguli de agatat, nu sunt procedee anume care trebuie urmate ....si in general cand pleci cu planul gata facut de acasa totul se duce d rapa si situatia ia diferite turnuri ...... eu una sunt o persoana foarte degajata si pot face din orice gest orice miscare orice privire un mod de a agata .....
priviti situatii :
-in moll un tip cu multe fermuare se \"incurca\" pulaverul unei tipe: replica:\" Oups ... ne-am agatat!?\" bla bla bla etc .. in final este inevitabil s nu iei un nr de tel
-o simpla privire intr-un bar.... un timp mai indelungat ... te trec fiorii asa un pic ...poate continua cu o inivtatie la masa refuzata sau acceptata
-o invitatie la un kebab facuta unui taximetrist ... kipurile ajungi prea devreme unde ai treaba si ti-e foame ...
-sus pe partie kipurile esti mik si neajutorata ... bineintes k vei primi un ajutor de la un profesionist ... ii vor curge lacrimile cand te va veedea asa mica si suparata si neajutorata ...
nu mai incercati metode si variante de agatat .. totul poate fi o metoda de agatat in cazul in care chiar iti DORESTI acest lucru ... mie personal imi place sa flirtez foarte mult .. ptr k asta imi da incredere in mine ... dar intotdeauna ma opresc acolo unde trebuie si acolo unde consider k se ingroasa gluma ....
aaaa si deja vechile tertipuri cu vai .... iti voi aduce soarele si luna; ai niste ochi atat de albastrii (si ei sunt verzi) incat ma inec in ei ... mi se PAR DE prost gust si EXPIRATE ...... si ink un lucru fiecare e special in felul lui si va fi apreciat ptr ceva ..... uneori chiar si timiditate poate pune o fata pe jar .. asa k .. scoateti-va arsenalul de calitate si iesiti la vanat cu incredere
Nu vreau sa fie gresit inteleasa pozitia mea, dar problema cu agatatul apare la tipe foarte frumoase!
Exemple de genul: O vad, ma vede, ma duc, ii intind telefonul si-i zic \"Scrie telefonul si numele!\", ca ma grabeam... dar nu era ceva special, era doar de incalzire.
Sau in club, o vad, si-mi propun sa incerc \"Imi place de tine, vreau sa te f...t\"... stupefactie, zambet... raspuns \"sa stii ca numai o tipa maritata sau care stie ce vrea va accepta!\"...
NU despre asta e vorba, astea-s cazuri izolate, e vorba de felul cum abordezi un \"set\" = o gashca de tipe intre care cel putin una e foarte frumoasa si obtii ce vrei, fara sa fii alungat, e vorba de felul in care mergi la o frumusete, pe strada si obtii ce-ti propui, e vorba de cluburile unde vin fete foarte frumoase si pleci cu una din ele, sau macar te distrezi cu ea si continui zilele urmatoare...

Santos a surprins aspectul asta!
Deci veniti sa dezbatem chestii tari, care pot da si au dat rezultate .
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 18:54   #606
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

io zik k nu prea isi are rostu thrad`u asta .. si stii de ce ? pt k eu kred k fiecarei fete ii place un baiat original ... nu kre copiaza de pe nush ce forum nush ce metode de agatzat ... sper sa nu fiu inteles gresit aici
Bafta la gajici baietzi !
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 20:47   #607
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Andr3i\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
lol, she`s taken
so .. don`t mess with her
Dar cine am zis ca vreau sa mess with her??? Sunt curios cum arata ca am si eu prietena, nu-i problema

....kand pune psycho pozele pe forum te anunt ca sa iti satisfaci curiozitatea .......................
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:09   #608
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Chelooo\"
io zik k nu prea isi are rostu thrad`u asta .. si stii de ce ? pt k eu kred k fiecarei fete ii place un baiat original ... nu kre copiaza de pe nush ce forum nush ce metode de agatzat ... sper sa nu fiu inteles gresit aici
Bafta la gajici baietzi !
Man, e bine ce crezi tu, incearca si ne spui dupa aia... Cu toate ca si eu am inceput pe la 16-17 ani, mai bine ne mai dai un mesaj cand deja experineta isi spune cuvantul.
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:24   #609
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

kredema am 17 ani si am incercat d multe ori asta ... cea mai lunga perioada a fost pt fata actuala la kre tzin enorm .. si dupa kre mam tzinut in jur de o luna cu intalniri zi de zi .. dupa kre miam zis in sine sa o sarut si om vedea ce`o iesii ... fara ca ea sami fi dat vreun semn pana atuncea ... deci am si eu ceva experiente ...
asa k faza cu agatztu kred k e pt fiecare in parte ... fiecare tip e caracterizat diferit
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:29   #610
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Eu cred ca fetele sunt romantice si putina cultura nu strica, un Grigorescu sau sa vorbeste de avangardismul si curajul lui Aurel Vlaicu sau umorul vesnic viu al lui Caragiale si de ce nu Eminescu, putine fete nu ar fi impresionate de asta, daca nu tine incercati ceva universal, un Franklin sau putina arhitectura...
Voi ce pareri mai aveti?

Va repet acest gen de cultura ofere sanse mai multe decat orice alte metode.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:31   #611
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

kred k SEBASTIAN nea dat clasa la totzi cu raspunsul asta ...
Bravo !!!
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:34   #612
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"Andr3i\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
lol, she`s taken
so .. don`t mess with her
Dar cine am zis ca vreau sa mess with her??? Sunt curios cum arata ca am si eu prietena, nu-i problema

....kand pune psycho pozele pe forum te anunt ca sa iti satisfaci curiozitatea .......................
Nu cred ca le va pune pe toate care le are sau suficient cat sa satisfaca orice tip de curiozitate.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:35   #613
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Eu cred ca fetele sunt romantice si putina cultura nu strica, un Grigorescu sau sa vorbeste de avangardismul si curajul lui Aurel Vlaicu sau umorul vesnic viu al lui Caragiale si de ce nu Eminescu, putine fete nu ar fi impresionate de asta, daca nu tine incercati ceva universal, un Franklin sau putina arhitectura...
Voi ce pareri mai aveti?

Va repet acest gen de cultura ofere sanse mai multe decat orice alte metode.

......parearea mea k depinde cu ce scop ai ieshit la vanatoare si ce iti doresti, si mai ales unde k in club nu prea tine de exemplu`...............
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 21:36   #614
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Eu cred ca fetele sunt romantice si putina cultura nu strica, un Grigorescu sau sa vorbeste de avangardismul si curajul lui Aurel Vlaicu sau umorul vesnic viu al lui Caragiale si de ce nu Eminescu, putine fete nu ar fi impresionate de asta, daca nu tine incercati ceva universal, un Franklin sau putina arhitectura...
Voi ce pareri mai aveti?

Va repet acest gen de cultura ofere sanse mai multe decat orice alte metode.

......parearea mea k depinde cu ce scop ai ieshit la vanatoare si ce iti doresti, si mai ales unde k in club nu prea tine de exemplu`...............
Cel mai bine tine acolo.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 23:57   #615
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

desigur, parca si vad. .


esti in Tan Tan .... (un club)

... bei ...

vezi o ea care ... BEA ...


te duci la ea ..
si .. incepi sa-i povestesti de ... Eminescu , si de Vlaicu ..

il vede pe unu beat mort pe jos , lesinat, se duce si flirteaza cu el ..

desi .. la cat de drunk ar fi ea ..
s-ar putea sa-ti ofere o sansa .. ptr .. originalitate. .. si ptr caterinca fazei ..
ca atunci cand e treaza , dac-o plictisesti cu astea, ai terminat-o ..
sau cine stie .. poate asa agati la 30+ de ani ..
la 17 .. Eminescu / Vlaicu = Failure
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:30.


- Copyright 2024 4Tuning