Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-06, 23:18   #661
cannavaro

Stage 5
 
cannavaro's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of:
[DACIA]
Default

va povesteam mai sus de una dupa care alergam eu ...pm astazi 22.01.2006 m-am suparat pe ea...si ca drept dovada.. i-am spart mailul de pe yahoo .(daca vreti va invat si pe voi)...si ghici ce mailuri avea ea trimise...

sa zicem unul trimis la love@bravogirl.ro

Sfatul e in legatura cu iubitul meu,stiu ca ma iubeste,mi-a demostrat-o suntem impreuna de un an si ceva,dar de curand la inceputul vacantei el a placet la Mizil la verisoara lui sa lucreze sa faca rost de bani pentru la mare,eu am acceptat fiindca el imi promisese ca vine la saptamana sa ma vada.Ma suna zilnic,sms-uri si beep-uri multe,dar de venit nu a venit.Am fost o mare parte din vacanta la tara unde sta si sora lui.Aici am cunoscut un preten de al ei care pe mine nu m-a lasat indiferenta,el stia ca sunt combinata cu fratelei Ralucai(sora pretenului meu).Probleme era ca Raluca e casatorita(are 24 ani),iar sotul ei o inseala,se comporta urat cu ea,iar ea s-a apropiat de acest baiat care imi place si mie!Intre ei doi lucrurile sunt mult mai complicate...eu il vedeam mereu la ea(ea sta la 5 case de bunicii mei)intr-o seara cand stateam cu gasca la poarta el a venit si m-a luat pe sus la o plimbare cu el cu motorul,am stat de vorba atat,apoi a inceput sa ma salute mereu cand venea,sa ma m-ai ia la plimbare cu masina sau motorul eu l-am refuzat(raluca aflase de acea plimbare de la mine si nu a reactionat prea bine,tot eu i-am spus si pretenului)de curand eram la un maj iar baiatul asta a venit cu masina acolo,am stat de vorba si eu am accepat sa meg cu el c masina,ne am plimbat cam o ora,iar la sf ne-am sarutat..a 2 zi a fost scandal k raluca aflat si eu i-am spus pretenului si noi ne am certat...acum nu stiu ce sa fac?sa aleg dragostea ce mi-o ofera pretenul meu,el e si primul baiat cu care m-am culcat si stiu ca tipul acela nu imi poate oferi prea multe dar eu cred ca poate se face de gasca,adik el are o prtena d 5 ani,si pe langa ea a mai umblat cu multe,pretena lui nu face nimik si ea mai umbla cu alti,iar tipul o intretine ca ea nu lucreaza,el plateste hainele tot...pretenul meu mi-a spus ca atunci cand imi vine mintea la cap sa-l caut,pentru baiatul acela eu am riscat tot:rel mea cu sora pretenului meu........acum ce sa fac?nu am curaj sa ma impac cu pretenul meu,mi-e rusine de ce am facut,mai ales ca sora lui a inflorit lucrurile,eu cred ca e si geloasa...of nu stiu...te rog sa imi raspundeti tot pe mail daca se poate!voi ati ramas singura mea speranta.....

mail trimis unuia X

\\moi.....am inchis tel deoarece imi pareai atat de distant si departat...adik eu duminica ti-am trimis,,tone'' de sms-uri si nici makar la unul nu ai rasp,apoi luni,abia daca ai dat 2 beep-uri,si sms ala am avut impresia ca e scris de un strain......daca u ai de gand sa te porti asa de rece c moi spune-mi si prefer sa ma lipsesc de iubirea ta!adik d c te ai impacat c mine daca ma neglijezi eu una vreau sa ma cauti mereu intelegi?!si mai e o chestie d c nu vb si u c moi?stiu ca nu mai ai incredere in moi dar eu iti povestesc tot ce fac u abia daca zici cateva cuv despre viata ta,andu implica te si u mai mult!asta daca vrei sa incercam sa fim impreuna eu am facut de toate am renuntat la multe ca sa ma impac c u,acum mingea e in terenul tau u faci urmatoarea miscare!uite unele cuvinte care pe mine m-au impresionat :dragostea noastra a fost un vas scump dintr-un cristalfara pata,fara pereche si vasul acesta sta in fata nostra in cioburi!stiu ca adesea si cioburile pot fii reunite la un loc,dar nu mai e vasul dintai!sa inteleg k u nu ma poti ierta pt sas,asta sa inteleg din atitudinea ta?inca ;., un lucru acum pe sincer ce simti pt mine,nu te minti singur si nu ma minti si pe mine prefer adevarul,chiar daca m-ar putea durea?ma mai iubesti ca la inceput sau dragostea ta a scazut?fii si u makar odata sincer si rasp..intelege suntem oameni putem gresi,ne iubim,dar suntem oameni,doi oameni care se iubesc c adevarat nu mai sunt oameni!zbye si o sa iti mai trimit mail-uri de astea lungi daca vreite sarut dulce

ideea data de un prieten acum : asta e motiv de santaj
cannavaro is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 15:04   #662
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.....daka e pe bune fata e dusa kam cu pluta sincer........
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 15:13   #663
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cannavaro\"
mail trimis unuia X

\\moi.....am inchis tel deoarece imi pareai atat de distant si departat...adik eu duminica ti-am trimis,,tone'' de sms-uri si nici makar la unul nu ai rasp,apoi luni,abia daca ai dat 2 beep-uri,si sms ala am avut impresia ca e scris de un strain......daca u ai de gand sa te porti asa de rece c moi spune-mi si prefer sa ma lipsesc de iubirea ta!adik d c te ai impacat c mine daca ma neglijezi eu una vreau sa ma cauti mereu intelegi?!si mai e o chestie d c nu vb si u c moi?stiu ca nu mai ai incredere in moi dar eu iti povestesc tot ce fac u abia daca zici cateva cuv despre viata ta,andu implica te si u mai mult!asta daca vrei sa incercam sa fim impreuna eu am facut de toate am renuntat la multe ca sa ma impac c u,acum mingea e in terenul tau u faci urmatoarea miscare!uite unele cuvinte care pe mine m-au impresionat :dragostea noastra a fost un vas scump dintr-un cristalfara pata,fara pereche si vasul acesta sta in fata nostra in cioburi!stiu ca adesea si cioburile pot fii reunite la un loc,dar nu mai e vasul dintai!sa inteleg k u nu ma poti ierta pt sas,asta sa inteleg din atitudinea ta?inca ;., un lucru acum pe sincer ce simti pt mine,nu te minti singur si nu ma minti si pe mine prefer adevarul,chiar daca m-ar putea durea?ma mai iubesti ca la inceput sau dragostea ta a scazut?fii si u makar odata sincer si rasp..intelege suntem oameni putem gresi,ne iubim,dar suntem oameni,doi oameni care se iubesc c adevarat nu mai sunt oameni!zbye si o sa iti mai trimit mail-uri de astea lungi daca vreite sarut dulce

ideea data de un prieten acum : asta
e cu capu...alta...treci peste ca e bubuita rau
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-01-06, 15:32   #664
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

e cam loco gagica...
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 09:47   #665
cannavaro

Stage 5
 
cannavaro's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of:
[DACIA]
Default

mi-am dat si eu seama
cannavaro is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 10:38   #666
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

nu pot sa spun decat acelasi lucru: mandruta de la portita mai bine ramane cu \"gashka\" ei de la tara de la bunici, k nu merita complicatii
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 10:57   #667
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
nu pot sa spun decat acelasi lucru: mandruta de la portita mai bine ramane cu \"gashka\" ei de la tara de la bunici, k nu merita complicatii

......sa stii k asta cred k e sloutia perfecta .....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 14:08   #668
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

freate bubui`o putin sa`i vina mintea la cap )


doamneee


Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 14:15   #669
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

aaa da, desigur, nu omite sa o \"executi\" inainte s-o lasi la portitza, k si asa nu ai c sa-i faci altceva
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 22:53   #670
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
freate bubui`o putin sa`i vina mintea la cap )


doamneee


am mai dat si io de petarde d-astea umane........so...light her up
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 09:48   #671
RCarlos

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,237
Member of:
[Crazy Drivers]
[Fiat]
Default

cannavaro imi zici si mie pls cum ai spart mail-ul?
RCarlos is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 10:23   #672
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RCarlos\"
cannavaro imi zici si mie pls cum ai spart mail-ul?
use the pm ca nu cred ca e potrivit sa incurajam astea pe aici
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 12:10   #673
RCarlos

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,237
Member of:
[Crazy Drivers]
[Fiat]
Default

mustang mach one imi cer scuze
RCarlos is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 20:57   #674
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default sal

eu le agat cu asta :P
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	pisicutza_237.jpg
Views:	96
Size:	136.5 KB
ID:	68463  
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 20:59   #675
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Si merge ? Ce victime ai facut pana acum, sau cam cate ?
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:25.


- Copyright 2024 4Tuning