Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-01-06, 17:47   #586
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

da, treaba cu be yourself e cu 2 taisuri, e posibil sa te ia da fraier, moment in care trebuie sa-i bagi pumnul in gura (figure of speech, evident) dupa care fiecare stie care e limita celuilalt de nervi & stuff o stiu din experienta

si treaba cu agatzatu e fix la plesneala, cum se spune nu trebuie sa le cauti ca vin ele...eu asha am luat-o pe mandra mea, eram la o intalnire mai multi shi m-am dus la baie ca bausem vreo 3-4 beri.. cand m-am intors i-am tras o privire, spune ea, interesanta, desi eu tind sa cred ca aveam o privire cam tampa, si i-a placut
tox is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 19:55   #587
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: eu zik asa.....

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.....tot ce a spus sa o ia cu masina (taxiu` , sau perpedes ) ...ca sa zik ffffff pasional dupa care va redeveni va refuza invitatia la el ....dupa ce ajunge ea suna si ii face o invitatie la ea .....se va abtine makar la prima invitatie sa nu se cotzaie ).......si ii va sugera k e obosita deci sa plece..

...multe si femeia poate fii vicleana si ca se pricepe si la lucruri kat se poate de masculine(in limita bibilici ei ).....


... va fi foarte plakut momentul in kare se va lasa \"dominata\" ....probabil prima data in pat ....si va fi nesteptat ptr el kand se va trezi ea dandu`i dreptate in nush ce problema kand de obicei l`ar fii contrazis .....astfel el va aprecia altfel problema femeii.......




......sau asha zik eu......
ei. Doar cei care stiu sa treaca de acest bitch-shield, pot ajunge sa creeze un raport de comunicare.
Chiar crezi ca schemele astea din Cosmopolitan, pot sa dea rezultate?
C'mon!!!

am uitat sa iti spun k femeile frumoase stiu ce sa aleaga si ce sa accepte din partea unui barbat in privinta agatatului pe cand cele urate se tocmai l`am intalnit...............adik......come on e penibila faza ptr o tipa makar cu putina stofa prinsa de ea
Nu e frumos ce o sa spun, dar asta e!
Nu suport femeile urate!
Nu-mi place sa fiu in contact cu ele, am o mare problema.
Nu le suport, pt ca in mare prortie, rautatea e ceva de care chiar daca recunosc sau nu, sunt constiente. Asta de multe ori implica un complex din partea lor.
Acest complex dezvolta o rautate si gata, m-am enervat.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 20:12   #588
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tox\"
omuliber... cu bitch-shield sau nu, daca ii placi unei fete si n-o dai in bara pana in momentul in care ea vrea sa-ti arate ca te place, e ok, sunt sanse de reusita >95% . Ideea e urmatoarea: cu un plan stabilit dinainte nu faci nimic, pentru ca nici o fata nu se va comporta/ nu va reactiona ca alta si e greu sa-ti creezi un \"pattern\" ca sa zic asa la agatzat/intalnit. Dupa parerea mea, toata treaba e sa fii tu insuti
WRONG!!!
Daca ii palci unei fete... asta a ce vrea sa sune? Man, c'mon... tu vrei sa astepti pana o sa-i placi unei tipe....????!!!!
Deci te vei multumi cu tipa careia ii place de tine!? Iti garantez si putem face testul asta oricand, oriunde si pe orice miza... ca o tipa care arata superb, adica chiar intr-un fel... nu va face nici macar un gest care sa te faca s-o abordezi, cu atat mai putin sa faca ea un pas. Asta se intampla in liceu, sa-i placa si sa-ti trimita biletele, si acum nici macar in liceu...

Si cum n-o dai in bara? Ce trebuie sa nu faci?
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 20:21   #589
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tox\"
da, treaba cu be yourself e cu 2 taisuri, e posibil sa te ia da fraier, moment in care trebuie sa-i bagi pumnul in gura (figure of speech, evident) dupa care fiecare stie care e limita celuilalt de nervi & stuff o stiu din experienta

si treaba cu agatzatu e fix la plesneala, cum se spune nu trebuie sa le cauti ca vin ele...eu asha am luat-o pe mandra mea, eram la o intalnire mai multi shi m-am dus la baie ca bausem vreo 3-4 beri.. cand m-am intors i-am tras o privire, spune ea, interesanta, desi eu tind sa cred ca aveam o privire cam tampa, si i-a placut
\"Be your self\" asta alta ineptie... daca este un \"excuser\", care tot timpul pute si se poarta ca un imbecil, be your self nu-l mai ajuta. Trebuie sa evolueze!!!

Corect, e fix la plesneala pentru cine n-are habar ce sa vorbeasca si sa faca cu o femeie. Intre a agata fetele care-ti plac si pe care le \"visezi\" si a o cunoaste pe \"mandra\"... e o diferenta mult prea mare.
Ce-ai patit tu, e un accident care i se intampla fiecaruia, toti vor avea pe cate cineva intr-o zi, dar putini vor avea ce-si doresc. Dupa cum spui, pe tine te-a selectat ea deci ai luat ce-a aparut nu ce ti-ai dorit... bine, o sa spui, e tot ce imi doresc... n-am nimik impotriva, dar aici e vorba de agatat... nu de concubinaj.
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 20:24   #590
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re: eu zik asa.....

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.....tot ce a spus sa o ia cu masina (taxiu` , sau perpedes ) ...ca sa zik ffffff pasional dupa care va redeveni va refuza invitatia la el ....dupa ce ajunge ea suna si ii face o invitatie la ea .....se va abtine makar la prima invitatie sa nu se cotzaie ).......si ii va sugera k e obosita deci sa plece..

...multe si femeia poate fii vicleana si ca se pricepe si la lucruri kat se poate de masculine(in limita bibilici ei ).....


... va fi foarte plakut momentul in kare se va lasa \"dominata\" ....probabil prima data in pat ....si va fi nesteptat ptr el kand se va trezi ea dandu`i dreptate in nush ce problema kand de obicei l`ar fii contrazis .....astfel el va aprecia altfel problema femeii.......




......sau asha zik eu......
ei. Doar cei care stiu sa treaca de acest bitch-shield, pot ajunge sa creeze un raport de comunicare.
Chiar crezi ca schemele astea din Cosmopolitan, pot sa dea rezultate?
C'mon!!!

am uitat sa iti spun k femeile frumoase stiu ce sa aleaga si ce sa accepte din partea unui barbat in privinta agatatului pe cand cele urate se tocmai l`am intalnit...............adik......come on e penibila faza ptr o tipa makar cu putina stofa prinsa de ea
Nu e frumos ce o sa spun, dar asta e!
Nu suport femeile urate!
Nu-mi place sa fiu in contact cu ele, am o mare problema.
Nu le suport, pt ca in mare prortie, rautatea e ceva de care chiar daca recunosc sau nu, sunt constiente. Asta de multe ori implica un complex din partea lor.
Acest complex dezvolta o rautate si gata, m-am enervat.
Sunt 100% in asentimentul tau!!!!!

+ ca, femeile frumoase, nu isi aleg, asteapta sa vina acel barbat care stie cel mai bine ce isi doreste ea, cel care, cel putin aparent, e \"jumatatea\" ei. Daca stii cum sa faci asta, o vei avea! Altfel, vei fi ales de o femeie cu care vei fi nevoit sa te multumesti neavand altceva...
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 23:41   #591
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Quote --> lol, she`s taken Wink
so .. don`t mess with her Smile



santos o femeie nu e taken decat daca are ceva la indemana sau p mana .. o femeie si atunci e libera sa faca cum ii dicteaza pasarica ei so ... daca pasarica ei ii zice : go mess whit the rest ... shtii continuarea .. Die ( biatch ) like the rest :P


so .. e alegerea ei daca o face sau nuh .. corect ... ptr k am observat k oricat ai vrea ... sa faci p nebunu si sa ai grija de ea .. vine altu si ti`o ia .. si ea se duce fara sa shtii tuh :P
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 23:47   #592
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

......mah da ce pesimist esti dragul meu ...... ...nu`i dragutz
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 23:51   #593
DASCALUGABRIEL
Ford Driver

Stage 5
 
DASCALUGABRIEL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 973
Member of:
[Midnight Racers]
[FORD]
Default fetele

mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
DASCALUGABRIEL is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 00:08   #594
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re: fetele

Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
Ai si tu dreptate, dar fiind alt subiect, pt. pastrat sa va deschida alt topic.
P.S. Totul pleaca de la agatat, cum o \"educi\", asa o vei avea!
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 09:01   #595
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: fetele

Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
De ce le amesteci ca sunt total diferite?
Daca asa le amesteci si in viata...
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 11:16   #596
DASCALUGABRIEL
Ford Driver

Stage 5
 
DASCALUGABRIEL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 973
Member of:
[Midnight Racers]
[FORD]
Default Re: fetele

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
De ce le amesteci ca sunt total diferite?
Daca asa le amesteci si in viata...
cu tot respectul cuvenit nu cred ca sinteti in masura sa faceti aprecieri la capitol stil de viata in ceea ce ma priveste.
mi-am exprimat o opinie personala,nu am avut nici un moment intentia sa le amestec ,am vrut pur si simplu sa subliniez ca agatzamentul nu constituie o asa mare problema(variabilele sint cu mult mai putine decit in cazul pastrarii).
DASCALUGABRIEL is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 11:22   #597
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

......kam are dreptate....da in fine fac un topic nou ?....hahahahahahahahah sau NU! ....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 13:04   #598
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re: fetele

Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
De ce le amesteci ca sunt total diferite?
Daca asa le amesteci si in viata...
cu tot respectul cuvenit nu cred ca sinteti in masura sa faceti aprecieri la capitol stil de viata in ceea ce ma priveste.
mi-am exprimat o opinie personala,nu am avut nici un moment intentia sa le amestec ,am vrut pur si simplu sa subliniez ca agatzamentul nu constituie o asa mare problema(variabilele sint cu mult mai putine decit in cazul pastrarii).
Primul contact este cel care defineste restul relatiei. Prima impresie este definitorie (vei spune \"aparentele inseala\", nu-i deloc asa).
Evident ca o relatie de 5 ani are infinit mai multe variabile si evenimente decat 5 minute, un minut, primele 3 secunde. Marea diferenta, este insa, faptul ca daca in acele secunde, minute, nu stii ce sa faci (si cu cat femeia e mai frumoasa, cu atat trebuie sa fii mai iscusit), PIERZI!
In timp ce in cuplu, lucrurile evolueaza altfel, deja cunosti persoana, stii care e cel mai eficient mod de a dezamorsa un conflict, etc.
In functie de felul in care agati o tipa, poti ajunge la sex in cateva ore, sau in cateva luni (extremele), sau DELOC!
Cu toate ca ele se erijeaza in victime ale agresiunii sexuale masculine, femeile isi doresc sex cel putin la fel de mult ca si barbatii. Toate revistele lor abunda de teme sexuale.
Deci, putem face un subiect separat legat de \"pastrarea\" unei relatii vie si entuziasta, dar acolo fiecare are experienta mai mult sau mai putin. La agatat, foooarte putini se pricep.
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 15-01-06, 15:04   #599
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
lol, she`s taken
so .. don`t mess with her
Dar cine am zis ca vreau sa mess with her??? Sunt curios cum arata ca am si eu prietena, nu-i problema
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 16-01-06, 07:25   #600
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: fetele

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"DASCALUGABRIEL\"
mai baieti! stau si citesc de ceva vreme!
problema nu se pune cum o agatzi ci cum o pastrezi linga tine! asta e cel mai dificil lucru pt un barbat pt ca trebuie sa recunosc ca la capitolul cunoastere si intelegerea misterului(a se citi FEMEIA) eu unul personal sint complet in ceatza ,dar fac eforturi sa ma luminez(de atita efort am timplele aproape carunte)
De ce le amesteci ca sunt total diferite?
Daca asa le amesteci si in viata...
cu tot respectul cuvenit nu cred ca sinteti in masura sa faceti aprecieri la capitol stil de viata in ceea ce ma priveste.
mi-am exprimat o opinie personala,nu am avut nici un moment intentia sa le amestec ,am vrut pur si simplu sa subliniez ca agatzamentul nu constituie o asa mare problema(variabilele sint cu mult mai putine decit in cazul pastrarii).
Primul contact este cel care defineste restul relatiei. Prima impresie este definitorie (vei spune \"aparentele inseala\", nu-i deloc asa).
Evident ca o relatie de 5 ani are infinit mai multe variabile si evenimente decat 5 minute, un minut, primele 3 secunde. Marea diferenta, este insa, faptul ca daca in acele secunde, minute, nu stii ce sa faci (si cu cat femeia e mai frumoasa, cu atat trebuie sa fii mai iscusit), PIERZI!
In timp ce in cuplu, lucrurile evolueaza altfel, deja cunosti persoana, stii care e cel mai eficient mod de a dezamorsa un conflict, etc.
In functie de felul in care agati o tipa, poti ajunge la sex in cateva ore, sau in cateva luni (extremele), sau DELOC!
Cu toate ca ele se erijeaza in victime ale agresiunii sexuale masculine, femeile isi doresc sex cel putin la fel de mult ca si barbatii. Toate revistele lor abunda de teme sexuale.
Deci, putem face un subiect separat legat de \"pastrarea\" unei relatii vie si entuziasta, dar acolo fiecare are experienta mai mult sau mai putin. La agatat, foooarte putini se pricep.
Tu spui ca PRIMA IMPRESIE conteaza f mult. asa este toata lumea stie asta insa fetele au mai evoluat si ele si analizeaza mai mult acum, le e teama sa-si faca asa repede o parere.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:46.


- Copyright 2024 4Tuning