Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 10-01-06, 13:52   #526
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

are dreptate devilish...
pana la un punct, e corect rationamentul. adik dak nu vrea, nu o s-o poti face sa t iubeasca cu forta, dar poti in schimb sa ii spui minciuni placute, poti veni cu flori ( dak nu ti-e jena de gestul asta), te poti imprieteni cu prietenele ei, poti s-ai faci mamei ei capul mare, discret asa, sa nu se prinda ca tu o vrei pe fi-sa, k s-a dus dreq totul, poti sa apari in momentele potrivite unde nici nu se asteapta...
sunt o gramada de solutii...
dak nimic din toate astea nu functioneaza insa...
ori esti un antitalent in materie de agatat, ori kiar nu exista nici o urma de compatibilitate intre tine si ea...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 14:28   #527
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
are dreptate devilish...
pana la un punct, e corect rationamentul. adik dak nu vrea, nu o s-o poti face sa t iubeasca cu forta, dar poti in schimb sa ii spui minciuni placute, poti veni cu flori ( dak nu ti-e jena de gestul asta), te poti imprieteni cu prietenele ei, poti s-ai faci mamei ei capul mare, discret asa, sa nu se prinda ca tu o vrei pe fi-sa, k s-a dus dreq totul, poti sa apari in momentele potrivite unde nici nu se asteapta...
sunt o gramada de solutii...
dak nimic din toate astea nu functioneaza insa...
ori esti un antitalent in materie de agatat, ori kiar nu exista nici o urma de compatibilitate intre tine si ea...
ai dreptate cu antitalentu' in materie de agatat...il am pe unu' : la 24 de ani e inca virgin...n-a avut decat o prietena in toata viata (si asta pt ca tipa s-a dat la el)....asta e antitalent :P

si acu sa ma laud :P : daca am avut succes pana acu...inseamna ca sunt zeu mah frate :P
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 15:14   #528
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

nu, asta e caz patologic, nu antitalent.
cat despre tine... cred ca ai avut o multime de noroc
aleks is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 16:15   #529
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

si mai ziceam ca nu sunt norocos...fir-as al dracu sa fiu :P

nici caz patologic mah nu e....ca incearca...si se balbaie...cum poti frate sa te balbai la 24 de ani in fata unei fete ?????
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 16:43   #530
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.........BAIETI ! voi inka nu ati inteles ceva !?......NU O SA PUTETI \"AGATA\" NICI O FEMEIE DAKA EA NU DORESTE LUCRUL ASTA(asta daka nu kumva o agati la propriu in cuier )......puteti sa fiti maestrii in arta agatatului dar daka ea nici makar nu iti arunk o privire sau makar se face k asculta tot degeaba.....get it?
Daca o femeie nu doreste asta, e adevarat, e mai greu de realizat, asta daca tipa e lesbiana, sau frigida... altfel, o poti prinde.
\"Arta agatzatului\" nu este ceva strain de femeie(un lucru pe care ea il evita), este arta de a face anumite lucruri care o fac pe femeie sa fie atrasa foarte puternic de un barbat si sa-si doreasc sa fie cu el...

Orice tipa draguta este abordata de zeci de baieti, zilnic... foarte putini din ei stiu ce sa-i spuna, cum sa-i spuna si ce sa faca... restul pleaca dezamagiti.
Cei care stiu cum sa puna problema au mereu de castigat, pt ca femeia este EMOTIONALA, ea nu se gandeste \"altul care vrea sa ma agate\", ci intra in joc si daca jocul e bine facut, ii cade in brate.
Agatatul nu este o functie la care femeia renunta sau nu, ea are triggeri care sunt instrumentati de anumite actiuni, evenimente, etc... a nu se intelege flori, cadouri, and shit like this... reactia ei va fi ceva de genul:
\"Imi place de tipul asta... are ceva care ma atrage as vrea sa-l cunosc mai bine, simt ca pot sa am incredere in el, etc\" si nu este:
\"are un text super tare si a venit cu un buchet de tufanele, foarte frumoase...\"
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 18:31   #531
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

dap omuliber, se vede experienta.
ai dreptate, asa e, am observat si eu asta...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 21:48   #532
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
\"are un text super tare si a venit cu un buchet de tufanele, foarte frumoase...\"
dupa 3 zile incepe sa isi faca ea jocu' si te ia de fraer
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 22:22   #533
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....femeia e ca si pisica ii acorda atentie shoricelului si se joaka cu el kand are chef (pana il manank ) dar daka pisikutza e satula poa sa stea shoricelu si in kap ...da nu o sa neg k exista barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei fara sa faca nimik sau sa spuna ceva ...da sunt rari rau
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 22:26   #534
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....femeia e ca si pisica ii acorda atentie shoricelului si se joaka cu el kand are chef (pana il manank ) dar daka pisikutza e satula poa sa stea shoricelu si in kap ...da nu o sa neg k exista barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei fara sa faca nimik sau sa spuna ceva ...da sunt rari rau
aia care reusesc chestia asta ... par neimpresionati de gagica...
e un joc bun...si tine ... de multe ori
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 23:19   #535
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

u'r right devilish...
norocul nostru ca e inflatie de pisicutze
aleks is offline   Reply With Quote
Old 10-01-06, 23:24   #536
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....de`aia in zilele noastre pisikutzele ale draq` ridik coada imediat ....duk lipsa de motanei sau cotoi sunt o specie pe cale de disparitie....ntz ntz ntz ata ete aku nu ne ramane dekat sa avem noi pisikutzele grija unele de altele
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 10:51   #537
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....femeia e ca si pisica ii acorda atentie shoricelului si se joaka cu el kand are chef (pana il manank ) dar daka pisikutza e satula poa sa stea shoricelu si in kap ...da nu o sa neg k exista barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei fara sa faca nimik sau sa spuna ceva ...da sunt rari rau
E inutil sa ne contrazicem, tu ai 18 ani, inca n-ai inteles prea multe din dinamica sociala... dar e bine ca esti o feminista convinsa!

Eu vorbesc despre fenomene pe care le-am experimentat, despre studiu, despre rezulatate pe \"teren\", nu teorii.
Un \"GAME\" bine structurat va da rezultate si conversia va creste simtitor.
Nu este vorba de \"barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei\", este vorba de barbati care te vor aborda intr-un mod inedit, care iti va atrage atentia, dupa care vei deveni atrasa de ei, fara sa intelegi de ce, vei incepe sa te simti confortabil in prezenta lor, vei simti o conexiune puternica si o incredere subita.
Este vorba de altceva, acel ceva pe care tu nu ti-l poti explica rational si vei spune \"nu stiu ce e cu barbatul asta, dar e altfel, e exact ce-mi doresc!\"
Am discutat cu multe, foarte multe femei, despre ce inseamna pentru ele atractia... iar rasupnsurile sunt foarte variate... nici una nu intelege la nivel constient, unele spun \"m-a intimidat, era asa sigur pe el\", \"am senzatia ca-l cunosc de-o viata, ne potrivim in toate\", si asa mai departe.
P.S. Cu cat o tipa arata mai bine, cu atat e mai usor de \"cucerit\" cu o tehnica strasnica!

Si tu, ai grija cu buzele tale, alea MARI sa nu-ti umplii hanele de ruj...
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 16:33   #538
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....de`aia in zilele noastre pisikutzele ale draq` ridik coada imediat ....
esti cam suparata pe fetele astea, ai avut vre-o dezamagire din cauza vreuneia?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 19:29   #539
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

omuliber are dreptate....
actuala prietena mi-a spus dupa 2saptamani de cand am abordat-o...ca ma place...dar chiar nu stie de ce. Cica e ceva mai altfel...mai deosebit....mai....nici ea nu stia cum sa explice, si nici pana acum nu a reusit sa imi explice.

Daca nu vrea sa te bage in seama....poti sa faci orice...ca tot fara rost! Iar daca vrea...doar trebuie sa stii cum sa te bagi in seama

In ultima vreme eu am incercat abordarea cu 'sinceritatea'....si sincer va zic ca am reusit, am reusit sa dau peste cineva special, si ca a meritat!
valib is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 19:40   #540
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
In ultima vreme eu am incercat abordarea cu 'sinceritatea'....si sincer va zic ca am reusit, am reusit sa dau peste cineva special, si ca a meritat!
needBrain is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:41.


- Copyright 2024 4Tuning