Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-06, 19:41   #541
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
In ultima vreme eu am incercat abordarea cu 'sinceritatea'....si sincer va zic ca am reusit, am reusit sa dau peste cineva special, si ca a meritat!

wow....bv bv...mai rar asa ceva
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 20:16   #542
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
In ultima vreme eu am incercat abordarea cu 'sinceritatea'....si sincer va zic ca am reusit, am reusit sa dau peste cineva special, si ca a meritat!
inseamna ca gagicii i-a placut rau de tot de tine
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 20:37   #543
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

e tipa de care povesteam la Primul Sarut/Intamplari/....

dupa 2saptamani de cand am vb prima data cu ea...am ajuns sa ne trimitem peste 100sms-uri pe saptamana
valib is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 23:11   #544
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
e tipa de care povesteam la Primul Sarut/Intamplari/....

dupa 2saptamani de cand am vb prima data cu ea...am ajuns sa ne trimitem peste 100sms-uri pe saptamana
clar: she luves you

ce bine ar fi sa mai trec si eu prin astea...
da' nu sunt fete d'astea pt mine ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 23:29   #545
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....femeia e ca si pisica ii acorda atentie shoricelului si se joaka cu el kand are chef (pana il manank ) dar daka pisikutza e satula poa sa stea shoricelu si in kap ...da nu o sa neg k exista barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei fara sa faca nimik sau sa spuna ceva ...da sunt rari rau
E inutil sa ne contrazicem, tu ai 18 ani, inca n-ai inteles prea multe din dinamica sociala... dar e bine ca esti o feminista convinsa!

Eu vorbesc despre fenomene pe care le-am experimentat, despre studiu, despre rezulatate pe \"teren\", nu teorii.
Un \"GAME\" bine structurat va da rezultate si conversia va creste simtitor.
Nu este vorba de \"barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei\", este vorba de barbati care te vor aborda intr-un mod inedit, care iti va atrage atentia, dupa care vei deveni atrasa de ei, fara sa intelegi de ce, vei incepe sa te simti confortabil in prezenta lor, vei simti o conexiune puternica si o incredere subita.
Este vorba de altceva, acel ceva pe care tu nu ti-l poti explica rational si vei spune \"nu stiu ce e cu barbatul asta, dar e altfel, e exact ce-mi doresc!\"
Am discutat cu multe, foarte multe femei, despre ce inseamna pentru ele atractia... iar rasupnsurile sunt foarte variate... nici una nu intelege la nivel constient, unele spun \"m-a intimidat, era asa sigur pe el\", \"am senzatia ca-l cunosc de-o viata, ne potrivim in toate\", si asa mai departe.
P.S. Cu cat o tipa arata mai bine, cu atat e mai usor de \"cucerit\" cu o tehnica strasnica!

Si tu, ai grija cu buzele tale, alea MARI sa nu-ti umplii hanele de ruj...



...hmmm sa stii k m`am simtit jignita si sa stii k varsta nu face totul am descoperit genul de barbati de care vorbesti tu si sincer eu prefer altceva ...adik un barbat care stie sa se lase privit , f sigur pe el ma atrage mai mult decat unul care este f sarmant insa o stiu k o face ptr k este interesat din diferite motive asa k nu mai sarii sa tragi concluzii asupra altor persoane kand nu stii despre ce e vorba poate daka o sa ne cunoastem vreodata ai sa intelegi la ce ma refer.....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 09:02   #546
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
e tipa de care povesteam la Primul Sarut/Intamplari/....

dupa 2saptamani de cand am vb prima data cu ea...am ajuns sa ne trimitem peste 100sms-uri pe saptamana
sunt in situatia ta acum vali, si vreau sa spun k e super fain asa...
doar k ea ma stia pe mine de vreo 3 ani, n-a mai fost nevoie de nici o strategie, doar s-o rog sa iasa in oras cu mine. asa e cel mai fain
aleks is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 10:22   #547
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai asta-i cel mai simplu...sa te cunosti de ceva timp...

ok, dupa ce m-am despartit de fost, nu prea mai aveam chef sa ma apuc iar sa caut, sa cuceresc....sa stiti voi cum e...si am iesit in ajun de craciun in backstage..cu niste tipe, eu cu un prieten, ford v6, caruia-i multumesc si pe aceasta cale, pt ca am primit un cadou de craciun; am dansat, eu mai mult ca de obicei, ea mai putin, nu m-am dat la ea absolut deloc, nici macar o intentie, la sfarsit au vrut sa plece cu taxiul, si m-am suparat la faza asta: au venit cu mine, eu le duc, no matter what, le-am dus acasa, si cand sa ne pupam de plecare, buzele au alunecat asa, mai spre colturi: ea a crezut ca am fost eu, eu am crezut ca a fost ea..in fine, ne-am mai intalnit...si asta a fost


m-am cuplat fara sa vreau....desi in gandul meu imi era f clar ca doar asa acceptam sa fiu cu o fata, cel putin acum: sa ma cuplez cu ea fara sa fac nimic!

good thing happens to good persons
Bytzu is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 10:41   #548
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
....femeia e ca si pisica ii acorda atentie shoricelului si se joaka cu el kand are chef (pana il manank ) dar daka pisikutza e satula poa sa stea shoricelu si in kap ...da nu o sa neg k exista barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei fara sa faca nimik sau sa spuna ceva ...da sunt rari rau
E inutil sa ne contrazicem, tu ai 18 ani, inca n-ai inteles prea multe din dinamica sociala... dar e bine ca esti o feminista convinsa!

Eu vorbesc despre fenomene pe care le-am experimentat, despre studiu, despre rezulatate pe \"teren\", nu teorii.
Un \"GAME\" bine structurat va da rezultate si conversia va creste simtitor.
Nu este vorba de \"barbati care te pot face sa intorci capul dupa ei\", este vorba de barbati care te vor aborda intr-un mod inedit, care iti va atrage atentia, dupa care vei deveni atrasa de ei, fara sa intelegi de ce, vei incepe sa te simti confortabil in prezenta lor, vei simti o conexiune puternica si o incredere subita.
Este vorba de altceva, acel ceva pe care tu nu ti-l poti explica rational si vei spune \"nu stiu ce e cu barbatul asta, dar e altfel, e exact ce-mi doresc!\"
Am discutat cu multe, foarte multe femei, despre ce inseamna pentru ele atractia... iar rasupnsurile sunt foarte variate... nici una nu intelege la nivel constient, unele spun \"m-a intimidat, era asa sigur pe el\", \"am senzatia ca-l cunosc de-o viata, ne potrivim in toate\", si asa mai departe.
P.S. Cu cat o tipa arata mai bine, cu atat e mai usor de \"cucerit\" cu o tehnica strasnica!

Si tu, ai grija cu buzele tale, alea MARI sa nu-ti umplii hanele de ruj...



...hmmm sa stii k m`am simtit jignita si sa stii k varsta nu face totul am descoperit genul de barbati de care vorbesti tu si sincer eu prefer altceva ...adik un barbat care stie sa se lase privit , f sigur pe el ma atrage mai mult decat unul care este f sarmant insa o stiu k o face ptr k este interesat din diferite motive asa k nu mai sarii sa tragi concluzii asupra altor persoane kand nu stii despre ce e vorba poate daka o sa ne cunoastem vreodata ai sa intelegi la ce ma refer.....
Ma bucur ca ai descoperit asta, dar ma indoiesc si asta pentru ca nu vei reusi sa faci diferenta intre ei. Cel despre care spui ca se lasa privit si e sigur pe el, este exact acela de care eu vorbesc, in alta ipostaza. Tu ai descoperit genul macho care ciupesc de fund toate femeile, sau se cred idolii femeilor, etc... anyway... cred ca am transmis mesajul pe care-l aveam de transmis. Tema era agatzatul in general, nu felul in care tu raspunzi la anumiti stimuli. E foarte adevarat ca unele tipe sunt greu de abordat, dar alea nu constituie un target, pt ca de obicei ori sunt urate, ori sunt frustrate, ori sunt indragostite, ori sunt pe bani.
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 16:59   #549
TM-84-DMX

Stage 5
 
TM-84-DMX's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of:
[RR]
Default

omuliber,sa stii k am citit postul ala lung al tau,in care pomenesti de \"GAME\",m-a impresionat felul cum ai gandit si cum i-ai raspuns;dar am si eu o intrebare:Filmul BOSS'N UP ti-a fost o inspiratie?Daca inka nu l-ai vazut,sincer ti-l recomand!
TM-84-DMX is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 17:43   #550
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
omuliber,sa stii k am citit postul ala lung al tau,in care pomenesti de \"GAME\",m-a impresionat felul cum ai gandit si cum i-ai raspuns;dar am si eu o intrebare:Filmul BOSS'N UP ti-a fost o inspiratie?Daca inka nu l-ai vazut,sincer ti-l recomand!
Nu, nu l-am vazut, e vechi?
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 19:20   #551
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

......omuliber e clar k nu intelegi ce vreau sa spun si crede`ma k genul \"macho\" o fii pentru fetele de prin pietele din romania eu m`am referit la barbatii cu clasa .......orikum drop it ! nu ma poti intelege.....ce sa`i faci sunt o neinteleasa a vremurilor noastre...... .......un film care ti`ar arata genul de om la care se aseamana cu cel la care ma refer e rolul principal masculin din \"Killing me softly\"
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 08:00   #552
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
......omuliber e clar k nu intelegi ce vreau sa spun si crede`ma k genul \"macho\" o fii pentru fetele de prin pietele din romania eu m`am referit la barbatii cu clasa .......orikum drop it ! nu ma poti intelege.....ce sa`i faci sunt o neinteleasa a vremurilor noastre...... .......un film care ti`ar arata genul de om la care se aseamana cu cel la care ma refer e rolul principal masculin din \"Killing me softly\"
U're funny!
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 14:57   #553
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.....u think so?..... ......hai lasa vrajeala ptr agatat .....sunt rea nuh?
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 15:36   #554
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default

Aparent, esti o tipa simpatica si dezghetata, cu care se poate comunica... si chiar cred ca ai sa confirmi.
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 15:45   #555
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

stick to the topic pls..
mai discutati si pe privat
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 00:21.


- Copyright 2024 4Tuning