Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-06, 00:14   #631
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai cam ala ar fi un guru in domeniu.dar exact cum a zis si TAU,tre si papagal,stii tu,\"polly want you're pussy\"
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 00:14   #632
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ala a fost smecher
Cult inca prea cult. :P
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 00:21   #633
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Un fel de Biblioteca.. dar are foarte multe dubluri cu Franklin ala.. cred ca-l venereaza sau ceva.. de tine atatea carti cu el..

Aaa.. si mai nou are si o vasta cultura virtuala, pe platforma magnetica... ceva de genul BlackCard daca nu ma insel

Si totusi.. norocul lui ca are atatia bani ca altfel... cred ca se calugarea...
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 07:45   #634
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

sebastian are dreptate... nu stiu daca neaparat cu citate din opere clasice, dar cu o discutie dezghetata, care spune despre tine ca stii mai mult decat \"ce buna esti fa, sa moara mama\" te ajuta cu siguranta sa captezi atentia macar, iar de aici... nu strica sa te mai ajute si cheia de la masina si tzoalele de firma, ca sa nu ramai doar tu si eminescu pe langa plopii fara sot
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 08:06   #635
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
sebastian are dreptate... nu stiu daca neaparat cu citate din opere clasice, dar cu o discutie dezghetata, care spune despre tine ca stii mai mult decat \"ce buna esti fa, sa moara mama\" te ajuta cu siguranta sa captezi atentia macar, iar de aici... nu strica sa te mai ajute si cheia de la masina si tzoalele de firma, ca sa nu ramai doar tu si eminescu pe langa plopii fara sot
Man, Eminescu = 100 RON...
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 08:23   #636
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

dap omuletz am intz asta, nu d ultimele posturi vorbeam a avut o interventie ceva pagini mai in urma, la aia ma refeream
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 09:23   #637
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default

Revenind la problemele topicului, sunt extrem de multi barbati cu bani, care nu stiu sa agate, teama de abordare, de a nu fi refuzat, de a nu te face de ras cand tot clubul se uita la tine cum esti respins, fac ca in mintea ta sa incolteasca ganduri: cum te poate refuza, ce rea o sa fie, ce raspunsuri o sa-ti dea, etc. Asta este una dintre problemele de baza, ce trebuiesc tratate; teama de abordare a femeilor frumoase.

E cineva care se stie ca nu are problema asta?
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 10:06   #638
Chelooo

Stage 5
 
Chelooo's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 683
Default

pot sa zik k am avut`o si eu ... dar intro` seara desi eram in plin centru orasului Ploiesti ... pe o bancutza ... si la o ora destul de decenta .. 22:00 knd lumea misuna prin orash ... miam luat inima in dintzi si am sarutato ... fara sa stiu dak o sa ma sarute si ea sau o sa imi iau o palma in plin centrul` orasului .... dar uite k nu miam luat nici o palma si acuma suntem fericitzi ... eu zik asa ... nu conteaza dak esti respins sau itzi iei vreo palma in public ? si ce ? nu esti tu singurul kre o pateste ... toti o patim din knd in knd ... nimeni nu e perfect .. si ala kre rade de tine ori e un ipocrit .... ori se simte cu musca pe caciula si rade si el de tine k altceva nu are de facut .. asa k eu zik k nar trebuie sa mai existe aceasta problema de rusine de abordare a unei fete .... precuk Nike zice .. JUST DO IT !!
Chelooo is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 13:44   #639
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

ei bine, esti ori masokist, ori nespus de curajos...
eu ma regasesc de multe ori in descrierea facuta de omuliber...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 13:45   #640
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Revenind la problemele topicului, sunt extrem de multi barbati cu bani, care nu stiu sa agate, teama de abordare, de a nu fi refuzat, de a nu te face de ras cand tot clubul se uita la tine cum esti respins, fac ca in mintea ta sa incolteasca ganduri: cum te poate refuza, ce rea o sa fie, ce raspunsuri o sa-ti dea, etc. Asta este una dintre problemele de baza, ce trebuiesc tratate; teama de abordare a femeilor frumoase.

E cineva care se stie ca nu are problema asta?
e imposibil sa nu existe emotiile si prejudecata asta...
nu zic ca as fi cine stie ce EXPERT in a agata o gagica...
da' daca stii cum sa o iei...o poti avea...cea mai mare greseala ESTE sa te balbai... (poate unora li se pare dragut...majoritatea isi fac o parere)
=> SFAT : FII SIGUR PE TINE CHIAR DACA AI EMOTII ! Pentru un compliment sau un schimb de 2-3 masline (maslinele trebe' alese cu grija) nu poti primi decat un refuz...tragic...treci la o amica de-a ei

ps : pt cei care nu inteleg la ce ma refer cu \"maslinele\" = \"vorbe\"
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 13:51   #641
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu e vorba de un refuz.e vorba de CUM va suna acel refuz.pt ca tipa ar putea sa te faca de kko in mij clubului,parcului,etc
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 14:11   #642
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
nu e vorba de un refuz.e vorba de CUM va suna acel refuz.pt ca tipa ar putea sa te faca de kko in mij clubului,parcului,etc
depinde la ce gagica te dai...
daca te dai la o cioara...sa fii sigur ca asta se intampla (sau una fara pic de creier)
daca te dai la una care are 2 mm de creier in cap...nu va face nimic...dc ? pt ca si ei ii place sa fie curtata...facandu-l de ras pe ala i se raspandeste vestea ca e un jaf de persoana...cand o sa vrea sa se combine cu cineva...acel cineva va afla aceasta chestie...si se va comporta cu ea de parca ar fi ultima curva...

o amica de-a mea...asa a facut...si-a luat-o in barba rau de tot...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 15:33   #643
omuliber

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 340
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
nu e vorba de un refuz.e vorba de CUM va suna acel refuz.pt ca tipa ar putea sa te faca de kko in mij clubului,parcului,etc
depinde la ce gagica te dai...
daca te dai la o cioara...sa fii sigur ca asta se intampla (sau una fara pic de creier)
daca te dai la una care are 2 mm de creier in cap...nu va face nimic...dc ? pt ca si ei ii place sa fie curtata...facandu-l de ras pe ala i se raspandeste vestea ca e un jaf de persoana...cand o sa vrea sa se combine cu cineva...acel cineva va afla aceasta chestie...si se va comporta cu ea de parca ar fi ultima curva...

o amica de-a mea...asa a facut...si-a luat-o in barba rau de tot...
Gresit!!!
Ce inseamna sa nu faca nimik?
O tipa isteatza, care mai e si frumoasa, nu iti va spune mai mult de doua-trei cuvinte, daca nu stii s-o faci sa se deschida. Una frumoasa, care nu e neaparat geniu, nu-ti va spune nimik, te va face sa te simti ca un bou, pentru ca ele \"cauta\" acel barbat care nu se rusineaza, are tupeu, e inteligent, intelege ce vor femeile si ... cel mai important, STIE CE VREA!!!!
omuliber is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 16:33   #644
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Revenind la problemele topicului, sunt extrem de multi barbati cu bani, care nu stiu sa agate, teama de abordare, de a nu fi refuzat, de a nu te face de ras cand tot clubul se uita la tine cum esti respins, fac ca in mintea ta sa incolteasca ganduri: cum te poate refuza, ce rea o sa fie, ce raspunsuri o sa-ti dea, etc. Asta este una dintre problemele de baza, ce trebuiesc tratate; teama de abordare a femeilor frumoase.

E cineva care se stie ca nu are problema asta?

.....eu nu am problema asta... nu mi`e frica de kum o sa ma refuze o fata .......in fine in general fetele care te resping urat ori sunt fff fitzoase ori doar ce a respins`o vreunu`..... ....parerea mea ,dekat sa`ti ramana gandu la \"bucatik\" din club pe care nu ai abordat`o mai bine iti sumi riscul infrangerii dar makar ai avut curajul sa te bagi in seama cu ea....iar cele care pur si simplu nu te considera dragutz isi vor gasi um motiv elegant prin care sa te refuze.....si am spus elegant
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 16:53   #645
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"omuliber\"
Quote:
Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
nu e vorba de un refuz.e vorba de CUM va suna acel refuz.pt ca tipa ar putea sa te faca de kko in mij clubului,parcului,etc
depinde la ce gagica te dai...
daca te dai la o cioara...sa fii sigur ca asta se intampla (sau una fara pic de creier)
daca te dai la una care are 2 mm de creier in cap...nu va face nimic...dc ? pt ca si ei ii place sa fie curtata...facandu-l de ras pe ala i se raspandeste vestea ca e un jaf de persoana...cand o sa vrea sa se combine cu cineva...acel cineva va afla aceasta chestie...si se va comporta cu ea de parca ar fi ultima curva...

o amica de-a mea...asa a facut...si-a luat-o in barba rau de tot...
Gresit!!!
Ce inseamna sa nu faca nimik?
O tipa isteatza, care mai e si frumoasa, nu iti va spune mai mult de doua-trei cuvinte, daca nu stii s-o faci sa se deschida. Una frumoasa, care nu e neaparat geniu, nu-ti va spune nimik, te va face sa te simti ca un bou, pentru ca ele \"cauta\" acel barbat care nu se rusineaza, are tupeu, e inteligent, intelege ce vor femeile si ... cel mai important, STIE CE VREA!!!!
orice tip care intra in discutie cu o gagica stie ce vrea...
si n-am zis sa se rusineze...
am zis de emotii...zi-mi ca tu in mom cand te duci la o tipa sa o agati nu ai pic de emotie in tine...
oricat ar fi de putin...tot exista...
recunosc cu mana pe inima ca la fiecare gagica cu care am vrut sa ma combin...am schimbat o maslina, doua si au trecut...

acum...ce vrajeala folosesti...part II :P
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 23:12.


- Copyright 2024 4Tuning