Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 03-06-06, 23:22   #901
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa agati o fata..

nu glumesc... ea intra cam rar pe net(asha am auzit) si acuma e request pending) si trebuie sa am planul pana intra ea pe net... haideti fratilor... ca sunteti multi care stiti... cum sa incep... nu stiu... help (
mertan is offline   Reply With Quote
Old 03-06-06, 23:24   #902
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

pai o iei si tu cu usurelu' si te dai mai zmeu...
da' vezi cum o dai in balarii ...
daca zici ca te cunoaste si ca te place ... nu o sa fie greu ...
jugarugabi e idu' meu ... add me daca e ceva si vorbelim si acolo

ps-nu vreau sa ma dau mare ca am vreo treaba cu agatatu si vorbelitu'... doar pt cei care sunt cu adevarat interesati
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-06-06, 23:30   #903
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

ii spui ca vrei sa o intrebi de o amica de-a ei, alea alea...
si in 2-3-4-5zile schimbi tactica...te va interesa ea
si pana cand esti 'interesat' de amica ei...o sa va cunoasteti putin mai bine...
valib is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 03:22   #904
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Cum sa agati o fata..

frateeee direkt ce amica ce balarii? direkt ii zici ca asa merge cel mai bine yo du balarii dinastea usor usor nu merge , fi hotarat si o sa fie mai bine, ce ii zici ? gasesti tu improvizezi nu faci ttema ca nu o sa mearga yos patit si stiu
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 09:58   #905
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa agati o fata..

nu frate.... c adca azic direct pe fatza se sperie... itziz ic eu ca sunt patit.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 10:48   #906
Cozmax

Stage 4
 
Cozmax's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 252
Default Re: Cum sa agati o fata..

Frate sa o iei incet sa nu o bruschezi ca fuge in "balarii" mai bagi si tu o gluma
ceva mai povestesti si tu din amintirile tele(cele frumoase) si cateva amintiri
mai haioase dar in general sa o faci pe ea sa zica ce ii trebuie ce nevoi are, in
general sa afli cat mai multe de la ea.... si de akolo te vei descurca singur
Cozmax is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 00:29   #907
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

o iei cu glumitze...
iti scoti tot arsenalul din dotare...
nu bancuri ...ci remarci,mici mijtouri, kestii din astea...
si... nu-i o tehnica de cucerit asta neaparat, e si un mod de a va simti bine impreuna...
am prietene cu care stau de vorba pe mess, si... desi nu ne stim de mult, din cauza k toate discutiile noastre pleaca de la glume, aproape k am devenit adicted, nici o zi fara sa vorbim p mess
dak nu te-am lamurit, spune-mi si detaliez sau completez...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 06:09   #908
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Cum sa agati o fata..

o iei cu zaharelu' sau o tragi cu presu ... ca pun botu'.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 22:59   #909
Cozmax

Stage 4
 
Cozmax's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 252
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by shadowro
o iei cu zaharelu' sau o tragi cu presu ... ca pun botu'.


Bine ca n-ai zis ca dai cu masina in ea

Cred ca la zaharel se vor topi' la fuga

Si daca o tragi cu presu macar sa ai o masina beton sa o "tragi" cu 300km\h

Cozmax is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 10:40   #910
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

am tras eu presul .. de sub o colega de-a mea, in clasa a 9-a
mare idiot am fost la faza asta, mai ales k ea era imbracata intr-o fustitza de vreo... 15 cm asa, avea niste picioare pana-n gat, subtirica, frumoasa foc, tocuri cui la sandalutze si un top mai mic decat fusta..
ce mai, era nebunie, toti ii faceau capul mare, ii aduceau sucuri, fugeau in jurul ei, numaieu, mai destept, ii trag presul de sub picioare cand ii era lumea mai draga
urmarea?
1) frumosul ei corp a descris o elipsoidala frumoasa, desigur capul ei a urmat aceeasi traiectorie, descriptibila mia usor sub forma nui arc de cerc, cu punct de plecare in locul initial, firesc, pe care il avea cand pasise pe covor, si cu punct de finish pe parchet, punct de finish marcat de: una bucata bufnitura pe care a auzit-o cred si paznicul de la poarta, una bucata cucui de toata frumusetea, 32 bucati strigate de uimire din partea colegilor, kre evident k erau toti cu okii pe ea in momentul defilarii ei ( noi am avut doar 6 fete in clasa, din care 3 strambe ), plus bonus ulterior una bucata preinfarct din partea idiotului mai sus amintit cand si-a dat seama ce isprava a facut.
2) in maxim jumatate de ora erau dupa mine urmatoarele persoane: directorul liceului, insotit de paznic, diriginta, si vreo 3 elevi ( din aia kre ling in c#r profesorii, sunt evidentiati in sedinte, uda florile, toarna tot, ma rog, stitit stilul), mai era frate-su, cu inca vreo 3 prieteni de la el din echipa ( erau in lotul de box sau judo, nu mai stiu ca n-am avut curiozitatea sa-i intreb fix atunci ) plus inca vreo doua persoane pe care n-am reusit sa le identific exact (presupun k parintii ei sau ceva)
ei bine, saptamana urmatoare ( cand a binevoi si urmaritul general sa se prezinte la scoala, intr-o relativa sigurantza ) lucrurile se linistisera...:
vorbisem cu frate-su, printr-un tip, si l-a convins sa se lase la mana lui ca a fost o regretabila eroare
directorul aprobase ce a propus diriga, sa-mi scada 2 puncte la purtare, respectiva cucoana mi-a mai scazut ea unul bonus, pt ca atunci cand mi-a spus ca ea fusese cu propunerea scaderii notei la purtare i-am amintit de niste rude directe si ceva perversiuni, nu mai retin, cu ceva oral parca...
baietii din clasa erau oricum multumiti ca scapasera de vreo 2 ore atunci, si bonus i-au putut studia bine bine si bikinii tipei, k au tot ajutat-o veo 5 minute sa se ridice de jos, doar personajul pozitiv nu stiam ce face, pt ca in ziua aia n-a venit la scoala...
ei, stiind unde s-a dus de la o colega de-a mea(una din strambe) cu care se intelegea bine "victima" mea, mi-am luat inima in dinti, si am plecat dupa ea, nu inainte de a ma opri in piata si a-mi da toti banii pe care ii aveam prin buzunare pe cel mai frumos buchet de flori pe care l-am gasit...
urmarea?
desi initial buchetul meu era cat pe ce sa aterizeze la vreo 10 metri, fix in mijlocul strazii(ea era la o terasa cu o amica), dupa ceva fandari din parte-mi, si o discutie de la o relativa distanta, cu spectatori din plin, pt k terasa era full, si dupa comentarii incurajatoare ( fa nu fi proasta k e baiat bun, nu vezi? vine cu flori... ) urmate de grimase adecvate ale "victimei" mele... am reusit sa o conving sa discutam problema... vreo 3-4 luni
deci... kids, don't try this at home, dar la mine a mers k metoda de agatzat
am fost mai original ca ceilalti, nu i-am dus geanta si nici nu i-am cumparat sucuri, dar am reusit s-o dau pe spate( la propriu)
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 11:39   #911
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Talking Re: Cum sa agati o fata..

esti diliu
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 11:53   #912
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

merci fain, si sa stii k ma mandresc cu asta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 14:33   #913
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

hahahahaha m-am p_isat pe mine de ras serios.... "din care 3 erau strambe..." ... aia care sterg tabla,si iau cornuletze la profi: avem si noi nu e problema... agatatu' a fost pe sistem BV si povestea la fel
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 15:25   #914
esscrcsent
 
esscrcsent's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata..

mertan, incearca s-o faci sa nu inteleaga nimik, sa nu stie niciodata la ce sa se astepte de la tine, ideea e k tre sa alternezi, acum esti ala linistit,modest nu vorbesti mult etc, si dupa i'o tai, esti vorbaret, le zici p fata, etc, si mereu tre sa fii sigur p tine. orice zici, nu conteaza dak e cea mai mare prostie din lume, tre sa para k adevarul absolut. tre sa fii mereu calm, si gandeste'te..eu cel putin asa fac: nici o femeie din lume, nu e mai desteapta k un baiat, si atata timp kt imi tin mintea limpede si raman detasat, pot obtine orice oricand d la orice femeie. That's the spirit romantismu a disparut d mult, c timiditate, nope, le zici p fata, nu tre sa fii baiatu bun, k e un banc, cu porcu papagalul si vulpea, dak vrei ti'l zic...
si vba aia, femeia e k tramvaiu, mereu vine alta...so...tre sa lucrezi la atitudinea ta...asa k dak nu merge, nu cont, next, exersezi p urmatoarea
esscrcsent is offline   Reply With Quote
Old 06-06-06, 15:31   #915
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

la romantism te contrazic...intradevar a disparut la multi dar numai fata de multe persoane,adica in lumea deschisa...toti suntem romantici cu femeia noastra alaturi atunci cand trebuie,cand e ceva serios....sau e ceva neimportant dar vrem sa obtinem ceva
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:13.


- Copyright 2024 4Tuning