Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-07, 11:03   #1501
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
bun, sa revenim..la topic...
cum agatam....
mai nou...ne mai lasam si agatati depinde de caz fara a mai lungi mult discutia pentru ca sunt persoane cu care as petrece si acele minute prin care se lungeste
Desi ....unele dintre ele....se cam dau batute, nu ajung la struguri......si zic ca sunt acri... , oare suntem noi acri? .
nah, nu neaparat acri, dar parca te mai si saturi de figurile pe care le fac mimozele cand se considera mari femei, desi sunt niste urate, si de gesturile cu care apar la orizont, desi sunt proaste de dau la om...
si uite asa, ajungi sa iti bagi picioarele, si cand se lipeste una calumea de tine, ii dai cu greata de nu stie ce-i cu ea, de-aiurea...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 19:42   #1502
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Vali oare ce a mai facut cu domnisoara
everything is ok here.
deocamdata, nu vreau sa agat nimic
valib is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 13:42   #1503
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

cum am fost in bucuresti sa imi iau jantele pentru masina, cred ca am facut o mare boacana...am agatat pe cine trebuia (cel putin aparent).


Am urcat la timisoara pe tren, in compartiment de 8 locuri ne-au inghesuit 7 persoane (alte compartimente erau goale). Niste oameni mai batrani, precum si eu, si o domnisoara care la prima aparenta pare WOW, e proasta de bubuie si arata super bine. La inceput domnisoara nu a vrut sa stea langa mine, dar dupa cateva ore...situatia s-a schimbat . Domnisoara a iesit din compartiment ca sa vorbeasca la telefon, si a vorbit cam mult, asa ca a ramas fara loc (ceilalti au adormit, si au ocupat si locul ei) . S-a asezat langa mine, ca doar nu avea unde altundeva . Ma roaga sa ii dau plasa ei, ii spun ca i-o dau 'daca ma plateste bine'. Imi ofera fornetti ca recompensa, dar eu refuz. Dupa vreo 10minute ma intreaba daca fumez, ii raspund ca nu, si ma intreaba daca nu vreau sa ies cu ea la o tigara. Eu refuz, mai ales ca nu prea aveam chef sa ma afum. Iese domnisoara la o tzigara. Mie deja imi bubuia sa incerc sa o agat cumva, macar de distractie (mi se parea prostuta), si mi-a bubuit ideea geniala: oamenii dorm in compartiment, cum sa stau eu de vorba cu domnisoara? nu sunt nesimtit ca sa ii trezesc, caci nici mie nu mi-ar place sa fiu trezit. Hai sa ii scriu un sms, pe care sa i-l arat (Buna! scuze ca te deranjez. Stiu ca e cea mai ciudata si mai tampita idee de abordare, si te rog sa nu razi, ca nu e frumos sa trezim oamenii Ai putea sa imi spui cum te numesti? ). Eram eu pregatit sufleteste sa ii servesc sms-ul cand revine in compartiment, astept...si domnisoara nu mai vine. Ies din compartiment, ma mai uit pe geam afara, apare domnisoara... Crezi ca vroia sa intre in compartiment? S-a pus sa vorbeasca cu mine, s-a dus naibii planul meu . Vorbim ce vorbim, mi se pare prostuta inca (se lauda ca ea stie mecanica auto , insa intr-adevar stia ea ceva de valve, supape, calculator). Tot discutand si vorbind, aflam tot mai multe unul despre celalalt, mi se pare tot mai ok domnisoara. Mi se parea ca am vorbit 2-3 ore, la fel si ei...si surpriza, au trecut doar 35minute (amandoi am ramas foarte surprinsi ). Mai stam de vorba, discutii generale, si pe la 1 noaptea hotaram sa intram in compartiment. Ne facem curaj (ne-au fost ocupate locurile, muream de ras amandoi ca niciunul din noi nu aveam curaj sa mutam hainele oamenilor, sa sa trezim pe careva ). Intram, ne facem loc, trezim pe un nene, ne asezam unul langa celalalt (bling bling... ). Ne mai uitam unul la celalalt, mai vorbim discret, mai zambim. Ii scriu un sms: scuze, dar am uitat sa te intreb cum te cheama. Eu sunt vali . Ii arat telefonul, zambesteeeeee, si se pune sa imi scrie si ea pe telefonul ei un raspuns . Am schimbat asa vreo 15 mesaje, desi intre timp mai vorbeam. Devenea interesanta problema. Era deja ora 3 noaptea, si ii era somn. A incercat sa doarma cu capul sprijinit de bancheta aia infecta, dar nu a reusit. Am avut supriza urmatoare: se trezeste, se uita la mine, zambeste, isi pune capul pe umarul meu, sta 2 secunde, isi ridica capul, imi zambeste taaaare, dupa care isi lasa capul iar pe umarul meu. Si uite asa am devenit perna pentru o domnisoara. Se mai trezea din cand in cand, imi mai zambea (eu nu pot sa dorm pe tren), am incercat sa dorm si eu cu capul lasat pe capul ei (yey, cica a simtit si i-a placut).
E 5 dimineata, ajungem in bucuresti amandoi. Ea mai avea de mers cu alt tren inca 2 ore (e din moldova noua). Eu nu prea aveam ce face, asa ca am intrebat-o daca vrea sa mancam ceva impreuna. Zis si facut, zambareata, amabila, mergem sa mancam, cumpara fiecare din banii lui (am fost poate usor porc la faza asta, dar inca nu simteam nimic pentru ea). Mancam, zambim, vorbim, si trece deja 1 ora, si vine vremea sa plece cu urmatorul tren. Ii car bagajele (am devenit hamal, eu nu aveam nici un bagaj), le urc pe tren..si coboram ca sa mai schimbam ultime idei. Vorbim ce vorbim, si vine vremea sa plece. Ne pupam pe obraz, si ne luam la revedere (cica are frate in timisoara, si vine des pe aici). La vreo 20min, ii scriu un sms cum ca imi pare foarte bine ca ne-am cunoscut, si sa imi dea un sms cand ajunge acasa. Imi raspunde cum ca si ei ii pare foarte bine ca ne-am cunoscut, si ca mereu ii va parea bine sa primeasca vesti de la mine. Mai schimbam vreo 5 sms-uri in decursul a 2ore, si ea ajunge acasa, se pune sa doarma.
era un sms de la mine: azi la 15:00 ma duc inapoi spre tim
ea: pai si de ce ai facut atata drum? doar ca sa ma cunosti pe mine?
eu: da, pai a meritat din plin



cam asta ar fi intamplarea din weekendul asta. Continuare probabil luni, cand ea revine in timisoara.
valib is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 13:49   #1504
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Felicitari ma.;)) chiar fff tare faza...cine stie ce va urma... sa ne tii la curent.. Poate pana la urma te lasi de masina...si iti iei un tren)
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 14:08   #1505
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

mey vali ... tot timpul ai lipici
si cand ti-ai facut asigurare .. si cand circuli cu trenu si de toate
succes in continuare
Spark is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 15:32   #1506
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

pai se pare ca in ultima vreme am lipici rau de tot...

ea are 23 de ani, eu la anul fac 21, se pare ca ma plac doar fetele mai mari

noutati: la noapte ajunge in timisoara, iar eu o astept la gara

e ciudata senzatia...ca timpul sta pe loc. Pana acum nu am patit asa, cu fiecare fata timpul a trecut foarte repede, iar cu asta totul parca se opreste pe loc.

vedem ce facem, cum evolueaza problema pentru ca eu am prietena.
valib is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 16:11   #1507
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Pai domnisoara de la Asigurari ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 17:38   #1508
nutzuXXL

Stage 5
 
nutzuXXL's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,097
Member of:
[VW]
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

valib , daca nu te duc la mircea radu , n-ai facut nimic ) tare faza cu trenu . bafta cu moldoveanca ( sa n-o ratezi ). moldovencele sunt bune rau dar cam prostutze(in sensu bun al cuvantului )no offence
nutzuXXL is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:05   #1509
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Pai domnisoara de la Asigurari ?

exista, si totul e ok. I-am zis ca am facut cunostinta cu domnisoara noua, am vorbit despre ea. (nu parea ingrijorata, nu ca ar fi cazul inca)
acum ma gandesc...sa o iau pe noua domnisoara tare (caci nu are prieten, doar se mai intalneste cu cineva), sau nu. E ciudat sentimentul cu 'timpul sta pe loc', foarte ciudat, cel putin pentru mine.
valib is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:18   #1510
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by valib View Post
exista, si totul e ok. I-am zis ca am facut cunostinta cu domnisoara noua, am vorbit despre ea. (nu parea ingrijorata, nu ca ar fi cazul inca)
acum ma gandesc...sa o iau pe noua domnisoara tare (caci nu are prieten, doar se mai intalneste cu cineva), sau nu. E ciudat sentimentul cu 'timpul sta pe loc', foarte ciudat, cel putin pentru mine.
pai daca ai sentimentul ala si e unul placut pentru tine nu ar trebui sa ratezi sansa....stii cum e cu trenurile in viata....) trenul cu sansa nu vine decat o data)

Si in leg cu prietena...nui bai ...mergi pe burta pana te clarifici tu ce vrei de fapt..)
Numa bine!
Sa ne ti la curent
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:26   #1511
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

da...sa vad cat de ciudat i se va parea ca vreau sa ma combin cu ea deja

corectie...am fost prea somnoros. E din moldova noua, 147km de timisoara.
(ieri a mers la ceva botez, undeva in moldova)
valib is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 10:25   #1512
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

valib, n-am cuvinte, sincer, esti foarte tare, ai si noroc ai si tupeu, dar te lipesti cum trebuie de fiecare data

post-scriptum:
Quote:
Originally Posted by nutzuXXL View Post
bafta cu moldoveanca ( sa n-o ratezi ). moldovencele sunt bune rau dar cam prostutze(in sensu bun al cuvantului )no offence
1) nu-i moldovenaca, e din moldova noua
2) eu spun sa te mai gandesti cum e cu moldovencele... sa-ti spun un secret: noi moldovenii, suntem mai inceti asa, noroc de restul ca ne mai fac cu spume, sa ne mai dam seama cum e viata reala, sa stii ca prin moldova avem pancarde, multumim restului tarii ca ne ajuta sa ne trezim la realitate, da-ti-ne teapa, ca ne foloseste... si sa nu uit, iti spun inca un secret ( pe care numai noi moldovenii il stim): suntem alta sepcie, avem 3 maini si 6 picioare, dar le tinem ascunse sa nu ne afle restul, sa nu ne prosteasca altii si pe directia asta cumva...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 11:53   #1513
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Cum sa agati o fata..

aleks: la mine e mai rar...dar bine! (sper, ca mai mereu am luat teapa, dupa 2-3 luni am gasit alta persoana alaturi de mine in corpul persoanei pe care o placeam)

noutati: am preluat 'marfa' de la gara(i-am dus un trandafir rosu, banuiesc ca si-a dat seama de intentiile mele), am fost la o plimbare atat cu oltcitul meu, cat si cu masina ei (damn...am ramas cu gura cascata: are o Honda Civic Type S, noua noutza, tot rosie ca rabla mea, numere italia, si gagica conduce cam cum o face Bea (adica bestial, se baga prin trafic, viteza, siguranta, tot ce vrei, deci am mers cu 120 prin oras fara ca sa imi fie frica, fara sa smuceasca de volan, fara sa fie crispata). Are un frate rocker (piercing in buza inferioara, de fapt era piercing + un capat de fermoar...damn!), si inca 4 sore mai mari daca am inteles bine. A fost putin cam aiurea despartirea, adica ne-am pupat, si a ramas sa ne intalnim pe la amiaza inainte sa plece acasa. A plecat acum 1ora, m-a sunat ca pleaca cu maica-sa (m-am rugat putin de ea sa ne intalnim, mi-a zis ca merge pana la piata cu maica-sa, eu i-am spus ca de-abia ma trezisem si ca nu pot sa ajung pe cand e ea acolo. M-am urcat in masina, si viteza spre piata. Cand am ajuns, deja plecase, era la iesire din oras. A ramas sa ne intalnim pe weekend cel mai probabil).

Vroiam sa ii bag pastila cu...inchide ochii 3 secunde (pupic pe buze), stiu ca probabil am stricat totul, dar trebuia sa o fac. Esti prima fata alaturi de care timpul parca se opreste, e un sentiment foarte ciudat, te plac foarte mult, bla bla bla...dar vad ca nu am avut cui. Acum meditez intre a-i scrie in sms, sau in a rabda 1 saptamana sa ne vedem personal. Stiu ca pare cam devreme, dar e un feeling straniu, si trebuie sa incerc
valib is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 12:07   #1514
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

da-i sms...
dar nu exagera...
pastreaza ce-i mai bun pentru intalnirea live...
sa n-o innebunesti, ca nu mai esti interesant in ochii ei...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 13:08   #1515
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
da-i sms...
dar nu exagera...
pastreaza ce-i mai bun pentru intalnirea live...
sa n-o innebunesti, ca nu mai esti interesant in ochii ei...
Sau nu-i da mesaj si pastrezi tot pt saptamana viitoare.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:36.


- Copyright 2024 4Tuning