Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-07, 11:02   #1201
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Capitolul sapte
Secretul reusitei unei vrajeli: fa-o sa fie atenta la tine!
Am un prieten care se ocupa de publicitate - mai exact scrie reclame pentru ziare si reviste. Odata, l-am urmarit in timp ce lucra, a stat 3 ore, apoi a scris o popozitie! O singura propozitie!
L-am intrebat de ce a durat atat de mult sa scrie o popozitie si raspunsul lui m-a socat: prima propozitie e cea care hotaraste daca cititorii vor citi sau nu restul anuntului!
Priveste relatia ta cu femeile din perspectiva unui om care scrie anunturi pentru ziare. Poate un singur cititor dintr-o suta cauta produsul pe care incerci sa il vinzi tu si vor citi intrg anuntul tau indiferent de prima propozitie. Pentru restul cititorilor va trece neobservat, ei rasfoind grabiti pagina dupa pagina asteptand sa ajunga la pagina de sport, sau privind caricaturile. Se vor opri doar daca ceva le atrage atentia in mod deosebit.
La fel e si cu femeia obisnuita. In unele cazuri norocoase, infatisarea ta va fi de ajuns. Dar in restul timpului nu vei avea ocazia sa iti vinzi marfa daca nu ii atragi atentia si asta cat de repede.
Mai jos sunt cateva din cele mai bune metode de a starni curiozitatea unei femei. Adu-ti aminte de ele in timp ce citesti urmatoarele capitole.
1. Umorul
2. Starneste-i curiozitatea
3. Joaca un rol
4. Prefa-te ca o cunosti
5. Apeleaza la egoul ei
6. Fi din cale afara de tupeist
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 11:02   #1202
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Capitolul opt
Cum sa faci o femeie pe care de abia ai intalnit-o sa creada ca a intalnit barbatul viselor ei
Urmatorul pas dupa ce i-ai starnit curiozitatea este sa te prezinti si sa ii afli numele. Sper ca esti destul de inteligent sa faci asta fara ajutorul meu.
Apoi trebuie sa creezi iluzia de raport. Pentru aceia dintre voi care nu stiu ce e acela raport, dictionarul spune: acord, afinitate, relatii bazate pe armonie.
Tehnicile pe care le folosesti pentru a crea raportul vor varia in functie de felul in care acostezi o anumita femeie. Bineinteles, am amintit deja felul in care trebuie sa iti folosesti tonul vocii.
Urmeaza acum alte doua smecherii puternice pentru a intra in raport cu o femeie. Va trebui sa le folosesti atat atunci cand vei fi la o intalnire cu o femeie cat si atunci cand inalnesti o femeie pentru prima oara. E nevoie de ceva practica pentru a le putea stapani, dar merita.
Tehnica oglinzii (Imitarea)
A fot odata un hipnotizator foarte bun pe nume Milton Erickson. Cand vei termina de citit cartea acesta, s-ar putea sa vrei sa ii construiesti o statuie lui Erickson deoareca acest barbat te va ajuta sa cuceresti femeile mai dihai decat daca ai avea un milion de dolari in banca si un corp mai solid decat Silvester Stalone.
Erickson putea hipnotiza pe oricine, chiar si pe cel mai rezistent client sau pacient.
Unul din modurile in care o facea era folosind tehnica imitarii: imita felul in care respira pacientul sau.
Acum, ma voi opri pentru cateva clipe ca sa poti termina cu comentariile de genul: Prostii, vrajeli, etc. Dar sa sti ca a imita respiratia cuiva e una din cele mai rapide tehnici de a obtine raportul si a le face pe femei sa se simta pe aceeasi lungime de unda cu tine.
Erickson urmarea ritmul respiratiei clientului si apoi se folosea de el: sau incepea sa respire si el in acelasi ritm, sau vorbea in acelasi ritm. Sau isi atingea pieptul cu mina in ritmul respiratiei clientului si apoi incepea sa incetineasca ritmul. Ritmul in care respira clientul incetinea si el!
Tehnica imitarii functioneaza pentru ca subconstientul percepe lucruri pe care in mod constient nu le observi. Pentru a te convinge ca asa stau lucrurile, incearca urmatorul experiment:
1. Roaga un prieten sa inchida ochii si sa ghiceasca ce faci.
2. Stai in fata lui si spune ceva. In acest timp misca-ti capul dintr-o parte intr-alta.
3. Intreba-l ce faci.
Bineinteles iti vor putea spune ca dai din cap, acum intreaba-l de unde stie - iti va raspunde ca a observat diferenta de sunet.
Acum, incearca din nou, dar de data aceasta spune-i sa stea cu ochii deschisi. Intreaba-l daca simte acum diferenta.
Sigur iti v-a raspunde ca nu poate. De fapt poate sa auda diferenta, pentru ca are aceeasi pereche de urechi - doar ca in mod constient nu isi da seama de aceasta diferenta. Dar in mod subconstient, poti sa fi sigur ca simte!
Exact la fel, daca imiti respiratia unei femei, sau tonul vocii ei, sau ritmul in care vorbeste, chiar si un gest particular pe care il face, la nivel constient nu va remarca. Daca observa in mod constient, atunci inseamna ca esti prea evident si va crede fie ca esti un ciudat, fie ca iti bati joc de ea si niciuna din aceste variante nu e prea buna pentru tine.
Dar daca esti subtil, atunci tot ce va simti e ca din cine stie ce motiv se simte foarte comfortabil cu tine, vechiul ei amic, pe care l-a iubit de ani intregi.
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 11:06   #1203
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Capitolul noua
Cateva metode excelente care te vor ajuta sa cunosti mai multe femei decat ti-ai dorit vreodata, inclusiv cele doua vrajeli care functioneaza atat de bine incat vei cuceri femeia dorita in mod automat
Atentiune!!!
Vei invata in curand cateva metode efective de a cunoaste femei. Desi toate sunt eficiente, unele dintre ele s-ar putea sa nu fie chiar potrivite pentru tine. Daca, de exemplu, iti vine greu sa fii foarte direct, atunci sa folosesti una dintre metodele mai tupeiste care se bazeaza pe capturarea atentiei unei femei prin intermediul unui truc s-ar putea sa iti dauneze pe termen lung. Foloseste-ti gandirea si incearca sa vezi lucrurile in perspectiva.
Barurile
Desi nu sunt prea incantat de baruri, cred ca sunt obligat sa iti atrag atentia asupra unor lucruri de care sa tii sema in baruri daca vrei sa cunosti femei:
1. Femeile din baruri sunt intr-un fel asemenea politistilor. Acestia au auzit aproape fiecare abureala ce exista pe lumea asta - incercate de oameni care incercau sa scape de amenzi. Femeile din baruri, au auzit tot ce se poate auzi (mai ales daca sunt cat de cat atragatoare, iar daca nu, pe cine le doare capul de ele?) de la barbati care incercau sa intre in pantalonii lor.
2. Iar daca vine vorba de noroc, va trebui sa incerci de cateva ori inainte de a fi sigur de reusita. Daca nu ai sansa de a arata ca o stea de cinema sau ca un zeu grec, gandeste-te la 10 raspunsuri negative pentru fiecare "DA", asta daca esti norocos. Asa ca alege-ti un mod de abordare care sa iti faca placere, deoarece va trebui sa-l faci de multe ori. Personal, eu prefer un mod comic de abordare, deoarece imi face placere sa fac femeia sa rada, imi place o femeie cu simtul umorului si in general ma distrez cu un asemenea mod de abordare.
3. Deoarece majoritatea barurilor sunt foarte zgomotoase, cu marea aceea de oameni care vorbesc in acelasi timp, si sa nu uitam de muzica asurzitoare, IA CU TINE UN CREION SI UN CARNETEL! Acest lucru iti va salva vocea si iti va permte sa comunici.
4. Fi tot timpul in miscare si nu lasa un raspuns negativ sa te opreasca din calea ta. Acesta e un joc al numerelor, iar daca o femeie nu iti da un raspuns incurajator, nu ai nici o grija, sunt altele care de abia asteapta sa te cunoasca.
Bun. Acum aceasta e metoda mea preferata de abordare a femeilor in baruri. Ai nevoie de un creion si un carnetel.
Mai intai gasesc o femeie care ma intereseaza, scriu pe o foaie ce vezi mai jos si ii dau sa citeasca:
"Salut!" Fac un sondaj cu privire la moduri proaste de abordare a femeilor. Incercuieste-o pe cea care ti se pare cea mai aiurea.
"1. Vii des pe aici scumpo?"
"2. Hei papuso, ce zici sa mergem afara si sa facem sex?"
"3. Salut! Fac un sondaj cu privire la moduri proaste de abordare a femeilor."
Acest mod de a aborda o femeie aproape intotdeauna provoaca rasul celei vizate. Daca nu se intampla acest lucru, ma intorc si trec mai departe pentru ca daca o femeie nu poate accepta o gluma, la naiba cu ea. Dar asa cum am spus, aceasta e o metoda distractiva de a intra in vorba cu femeile, e unica si destul de deosebita.
Exista multe variatiuni pe aceasta tema. Poti pretinde ca scrii o carte pentru barbati si vrei sa intervievezi femeile cu privire la cele mai bune moduri de a intra in vorba cu ele in baruri. Dar se prea poate ca acesta sa fie ceva destul de comun si s-ar putea sa cauzeze suspiciuni.
Orele de varf...
... ale restaurantelor si ale barurilor de zi sunt momente excelente de a cunoaste femei in timpul zilei. Acestea merg sa se relaxeze si sa se distreze dupa o zi obositoare de munca, iar asta inseamna consum de alcool. Asa ca deja ai un aliat deoarece inhibitiile lor vor fi cu mult mai mici.
Metoda cu facutul unui sondaj functioneaza mai bine in aceste circumstante deoarece femeile nu sunt atit de suspicioase. Poate ca ar fi mai bine sa spui ca scrii o carte pentru barbati si lucrezi la un capitol cu privire la moduri proaste de abordare a femeilor. Roaga-le sa-ti povesteasca cele mai aiurea moduri in care barbatii au incercat sa le agate.
Vor fi destul de bucuroase sa le impartaseasca cu tine - de fapt femeile fac asa ceva tot timpul atunci cand se intalnesc - asa ca s-ar putea sa fi trept la tinta cu acest mod de abordare.
Vei cunoaste o multime de femei in acest fel si unele dintre ele s-ar putea sa vrea sa mearga cu tine fara alte comentarii. Si cine stie, s-ar putea sa afli ca unele dintre metodele tale favorite de a agata femei sunt unele care nu fac placere femeilor.
Lucrul in sine e deja o realizare si face ca toata experienta sa fie una cu folos.
Chelneritele
Unul din lucrurile pe care le-am observat aplicand primele doua strategii este ca aproape intotdeauna chelneritele erau mai simpatice decat clientele! Fi atent data viitoare cand intri intr-un local si vei vedea.
Imi place sa agat chelnerite. Tensiunea e mult mai scazuta, ele trebuie sa vorbeasca cu tine si nu trebuie sa te grabesti. Spre deosebire de o femeie pe care o intalnesti in bar, cu care sansele sa te intalnesti din nou sunt minime atat timp cat nu ai fixata o intalnire, in cazul chelneritelor poti fi sigur ca le vei intalni din nou.
Trebuie sa iti spun ca in cazul chelneritelor si a vanzatoarelor trebuie sa te hotarasti la o metoda de agatat in unu sau doi timpi. Vreau sa spun ca daca treburile merg bine din prima, poti sa o inviti undeva pe loc. Daca nu, poti incerca sa creezi mai mult raport in cadrul urmatoarelor vizite in respectivul local, si abia apoi sa ii ceri o intalnire sau numarul de telefon.
Momeala pentru chelenerite
Ca in orice metoda de agatat, primul pas e sa ii atragi atentia. Iata doua metode excelente pentru a face acest lucru:
1. O vrajeala „inteligenta” pe care o folosesc tot mereu. Cred ca Divinitatea mi-a soptit-o la ureche atunci cand am folosit-o prima oara. Functioneazaatunci cand esti intr-un bar pentru celibatari sau intr-un restaurant unde sunt multe cliente, iar tinta ta e ocupata cu servitul bauturilor. Priveste-o si spune-i:
„Sa stii ca 99% din femeile care intra pe usa aceea, si-ar omori mamele doar sa fie pe jumatate de frumoase ca tine.”
Aceasta e probabil cea mai eficienta vrajeala pe care o vei folosi vreodata. E o realizare pentru o femeie sa auda ca un barbat o considera atragatoare, dar nu e cine stie ce pentru ea. La urma urmei, deja stie ca e frumoasa si s-ar putea ca deja sa fie satula de cate ori a auzit-o.
Dar, femeile, fiind niste creaturi foarte asemanatoare cu felinele, sunt atat de satisfacute de faptul ca alte femei le invidiaza pentru frumusetea lor incat chiar si cea mai rece femeie se incalzeste la gandul ca ceea ce spui tu e adevarat!
2. Atacul frontal. Acum, esti direct, dar esti si constient de faptul ca esti un strain pentru ea, si ii respecti dorinta de a-si castiga painea fara a fi agatata mereu de tot felul de playboy. Te duci la ea si ii spui,
„Nu vreau sa te intrerup in timp ce lucrezi, dar vroiam sa-ti spun ca esti una dintre cele mai atractive femei pe care le-am intalnit, si sunt bucuros ca am avut curajul sa iti spun asta.”
Spune-ti numele, intreab-o de al ei, si apoi las-o sa se intoarca la lucru. Exista sanse mari ca ea sa fia atat de impresionata incat sa vina din nou sa discute cu tine. Metoda aceasta le flateaza, si ce o face sa functioneze e partea aceea cu „am avut curajul”. Asta pentru ca implicit ii pui ca e atat de frumoasa incat a trebuit sa iti infrangi timiditatea doar pentru a vorbi cu ea. Femeile „musca” aceasta momeala si vei avea parte in patul tau multe chelnerite, vanzatoare si alte femei de acest gen.
Cum se agata femeile pe strada si in supermarket-uri?
Unul din cele mai dificile locuri unde poti agata o femeie este pe strada, si de asta imi place; e o adevarata provocare.
Desigur, cea usoara metoda e cea cu realizarea unui sondaj, dar acasta nici macar nu se compara cu distractia de a folosi vrajeli.
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 11:07   #1204
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Principalul secret e sa fii cat se poate de lejer, zambitor si prietenos. Nu fi din cale afara de serios pe strada.
Urmeaza o metoda excelenta de a agata femeile pe strada dar care functioneaza si intr-un supermarket. Ii spun Sirul Complimentelor.
Alegeti tinta si apoi paseste odata de ea. Gaseste ceva la ea ce iti place, si spune-i:
„Imi place palaria ta.”
Ea va spune „Multumesc.”
Apoi spune-i „Imi place ceasul tau.”
Ea va spune „Multumesc.”
Pe urma faci o scurta pauza, o privesti de sus pana jos, si ii spui cu tot umorul si charmul de care dispui:
„Daca ma gandesc bine, imi place totul.”
In noua cazuri din zece acest lucru va provoca un hohot de ras. Daca nu rade, e o tipa intepata care oricum te-ar fi refuzat indiferent de cum ai invita-o in oras.
Odata ce a ras, ii spui:
„Numele meu e _________. Pe tine cum te cheama, sclipitor exemplu de perfectiune genetica?” (stiu ca suna ciudat dar va provoca un nou hohot de ras. Crede-ma)
Dupa ce iti spune numele ei, ii zici,
„Pot sa spun ca esti o femeie cu mult bun gust. Si stii de unde stiu asta?”
Te va intreba de unde
„Pentru ca razi la toate glumele mele.
Va rade din nou. Apoi o „lovesti” din nou
„Crezi indragoste irationala si nebuneasca la prima vedere?”
Va rade din nou. Daca spune DA, atunci priveste in gluma spre cer si spune:
„Multumesc Doamne. Vrei sa bem o cafea?”
Daca spune NU (la prima intrebare si nu la invitatia la cafea), ii spui.
„Perfect. Atunci nu sunt nebun daca te invit la o cafea.”
Oricarea ar fi raspunsul ei, trebuie sa o inviti sa faceti ceva impreuna intr-un loc public (totul trebuie sa aibă loc aici si acum).
Dca iti spune ca i-ar face placere, dar trebuie sa aunga undeva, invit-o in oras in acea seara daca e posibil. Spune ceva de genul „As fi flatat daca vom lua cina impreuna diseara.” Trebuie sa fi direct dar sarmant in acelasi timp, si nu da inapoi! Faptul ca esti din cale afara de direct e foarte atragator in ochii unei femei, si daca combini acest lucru cu sarm, un zambet frumos si abilitatea de a o face sa rada, o vei impresiona ca nimeni altul. Iar partea cu „as fi flatat”, din nu stiu ce motiv, functioneaza bine de tot. Asa ca nu o lasa pe dinafara. E ca si cum ai spune ca cel mai frumos compliment pentru tine ar fi sa fii vazut in public alaturi de ea.
Aceasta metoda functioneaza foarte bine si intr-un supermarket. E unica, diferita, haioasa, comica si romantica atat pentru tine cat si pentru ea.
Am descoperit o alta metoda de a agata femeile intr-un supermarket din greseala. Sufeream de un atac de alergie asa ca am mers la farmacie sa iau niste medicamente. Si cum mergeam eu asa, mi-a sarit in ochi o dulceata de femeie cu o pereche stramta de jeansi si un tricou la fel de stramt. Cand am trecut pe langa ea, mi-a venit sa stranut, dar nu puteam, asa ca m-am oprit in dreptul ei in timp ce ma straduiam sa stranut. Am vazut ca ma privea, si instantaneu creierul meu lenes s-a trezit cu o smecherie.
Cu un deget la nas ca, si cand as fi gata sa stranut, i-am spus,
„Ajuta-ma te rog. Da-mi o palma peste spate.”
A spus „Esti sigur?”
„Da.” i-am zis.
Mi-a tras una peste spate, dupa care i-am spus,
„Vad ca nu a ajutat pentru stranut, dar cred ca tocmai m-am indragostit. Cum te cheama?”
Apoi i-am „administrat” vrajelile de mai inainte. Din pacate era casatorita. Asta e. Dar am folosit aceasta metoda cu succes pe urma de multe ori. Totul e un joc al numerelor. Vei observa ca aceasta metoda e potrivita in orice situatie in care femeile nu se asteapta sa fie agtate cum ari parcuri, plaje, etc. Incearc-o si vei vedea cat de bine functioneaza.
Cum sa inviti o femeie in oras cand sunteti in fata mai multor oameni
Odata eram la frizerie, imi aranjam putin parul iar o superba femeie isi astepta randul. Purta o fusta atat de scurta incat puteai sa vezi foarte lejer aproape tot. Picioarele ei cerseau sa fie ale mele, dar ce puteam face? Chiar daca intram in vorba cu ea in fata celorlalti oameni care asteptau sa fie serviti, nu puteam sa o invit in fata tuturor, sau puteam?
Am inceput sa vizualizez ce alte optiuni aveam. Puteam sa pierd vremea dupa ce terminam cu tunsul, sa o astept sa termine si ea si apoi sa o agat cand iesea din frizerie, dar asta ar fi putut-o speria.
Asa ca am facut un mic exercitiu care intotdeauna ma ajuta atunci cand nu stiu ce sa spun. Ma vedeam pe mine sezand in scaunul frizerului. Apoi am creat o a doua imagine a mea care ma privea de la distanta in timp ce eu stateam in pe scaun.
Intr-un fel, aceasta detasare mentala ajuta intotdeauna. Imadiata cuvintele magice mi-au venit in minte.
I-am spus: „Se pare ca esti superba, ai bunul gust de a rade la glumele mele, si de asemenea esti tare dulce. Iar viata e atat de nedreapta incat sunt sigur ca fie ai un iubit, fie esti casatorita sau amandoua.”
Acest lucru a provocat rasul tuturor din sala si cel mai important a facut-o pe ea sa rada. „De fapt, nu e asa” mi-a spus.
In acest moment, in loc sa fie ceva stanjenitor, totul s-a transformat intr-o distractie pentru cei prezenti iar ea era eroul principal. Puteai sa tai linistea care se asternuse cu briciul frizerului, tota lumea asteptand sa vada care va fi replica.
„Multumesc Doamne” am spus privind in sus, tinandu-mi mainile impreunate ca pentru rugaciune. O alta rafala de rasete s-a astermut in sala. Apoi am privit-o, i-am zambit, am facut o mica pauza si i-am spus: „As fi flatat daca vom lua cina impreuna diseara.” „Desigur” mi-a spus. Am fixat ora, mi-a dat adresa ei pe un colt de hartie si am aut parte de una dintre cele mai romantice si placute seri a vieti mele. Iar picioarele ei erau la fel de fine pe cat erau de frumoase.
Colacul de salvare
(te-a refuzat? Nici o problema, acum ai o solutie cu care in mod sigur vei obtine o intalnire )
Aceasta metoda functioneaza in noua din zece cazuri si schimba total atitudinea femeilor fata de tine. Trebuie sa o folosesti doar dupa ce ti-a refuzat prima propunere de a iesi impreuna. Am observat cum „topeste” femei pe care nu le interesa persoana mea si initial au refuzat sa iasa cu mine.
Totul se desfasoara astfel. Afla cand e de serviciu femeia iubita. Dute la florarie si cumpara un buchet de flori salbatice sau ceva de genul asta. Nu lua trandafiri rosii deoarece e prea mult.
Scrie pe bilet, „Pentru (Numele ei), de la admiratorul tau secret.”
Apoi roaga un priten sa duca buchetul inainte ca ea sa intre in tura. Daca nu ai un prieten care sa faca acest lucru, roaga un trecator. Oamenilor de obicei le face placere sa ajute daca sunt probleme de dragoste.
Asteapta cateva zile, apoi treci la piesa de rezistenta. Gaseste o firma care face imprimeuri pe tricouri si comanda un tricou. Pe el sa scrie ”Admiratorul tau secret” I-ati tricoul pe sub o camasa sau o jacheta, si dute in magazin atunci cand lucreaza ea. Valseaza spre ea, bate-o pe umar si desfa-ti camasa sau jacheta.
Imagineaza-ti impresia pe care o vei face. Ai fost inteligent, diferit, unic si ai trecut prin toate acele probleme doar pentru ea. (Nu conteaza ca trebuie sa platesti pentru tricou o data pentru ca il poti folosi de mai multe ori. Asigura-te insa ca e curat si nu pare folosit pentru ca asta nu ar da prea bine la imagine.) Dupa ce termina cu simbratisatul sau chiar cu sarutatul, spune-i ca iti face placere sa o vezi, iar apoi invit-o in oras. Daca are putina inima si minte, va accepta. Aceasta e o metoda excelenta si functioneaza ca o vraja!
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 11:08   #1205
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

eu acum sper sa nu aud comentarii ca am postat de prea multe ori deoarece .. nici nu se pun aceeste posturi.. si eu am postat .. aceeste lucruri .. doarece poate unora o sa la fie de folos succes!!!
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 12:25   #1206
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Cum sa agati o fata..

sunt metode si mai simple....de ex: daca cunosti o prietena care are colega de care iti place ii ceri iei un nr.de tel si te apuci sa vb cu ea cu putin tupeu batand apropouri....si ii faci o invitatie in orash....alta metoda care nu prea merge ar mai fi:daca o vezi si e singura si iti place de ea si nu e pe drum te duci si o saruti...si poate ai vro sansa
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 13:23   #1207
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

@Bogdan:mi-ai oferit o lectura placuta ptr masa d amiaza aici la pc! ms
...si as dori sa mentionez unele kestii si eu
in primul rind,aici e vb d agatat femei,nu fete...
apoi,trebuie sa stii k siguranta d sine nu poate fi invatat citind carti!asta e privilegiul celor kre au trecut prin mai multe situatii deosebite...au ajuns sa isi cunoasca puterile,si sa aiba incredere in ele!!!
mai sunt unii barbati kre au un apetit sexual iesit din comun.acesti barbati,daca se prefac k nu este asa,devin cei mai penibili barbati d p pamint...sa nu mai mentionez partea aia k mai sunt femei kre kiar apreciaza aceasta trasatura impachetata in mod adecvat!
alta observatie ar mai fi,k degeaba incearca un barbat kre e mai sarac sentimental-sa ma explic frumos-sa se comporte k unul kre e capabil sa iubeasca o femeie k p un om,k numai bine nu iese treaba asta!
scurt p doi,este o reteta kre e valabila ptr f putini barbati!cel mai important ar fi,k un barbat sa ajunga sa se cunoasca el insusi destul d bine,k sa poata aprecia corect ce isi doreste d la o femeie,si in functie d ce poate oferi el,sa aiba pretentii...ptr k parerea mea este,k cele mai multe neintelegeri sunt din cauza k pretentiile sunt prea mari in comparatie cu oferta
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 15:15   #1208
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa agati o fata..

hai sa facem un topic viceversa plzzzz...

omg... dar ai scris ceva nu gluma.........
Magos is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 15:43   #1209
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

copy paste e easy
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 16:25   #1210
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa agati o fata..

) da, vb ta, putea sa o faca oricine.. dar conteaza ca pana la urma cineva a facut-o!!

P.S. E valabil si la fete??
;
Magos is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 16:54   #1211
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

neah..aici e vb d o imagine specific barbatesc,kre dupa parerea mai multora ar fi idealul... ...femeile kre isi recunosc atitudinea in vreuna sau mai multe din capitolele d mai sus,sunt deseori numite as "bitch"...sau belea d femeie...sau c...a dracului...si au o viata deosebit d fericita!!! am impresia k intelegi u despre ce vb...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 17:03   #1212
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa agati o fata..

aham... damn good life..
Magos is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 20:11   #1213
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

nush frate .. eu am incercat sa ajut si eu cum pot.... in fine .. fiecare apreciaza cum vrea ..... romanu .. apreciaza in 1028321398326 de feluri ....!!
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 21:23   #1214
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

interesant ce scrie pe acolo...si bat pariu ca mai mult de jumate ne regasim prin acele randuri... dar mai sunt si unii care cam scartzaie la aceasta parte asa ca eu spun ca sunt bune de citit ! oricum cea mai tare faza mi s-a parut cu sondajul,am ras la aia e buna spun !

ps: asa ca CEL CARE CAUTA SA SE BAGE IN SEAMA CU O FATA DIN SC sa citeasca are ce invata!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 12:48   #1215
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: Cum sa agati o fata..

Bogdan ar trebui sa te faci scriitor , tata ... " Metode de agatat cu Bodgan " ... tare ...
Leul is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:15.


- Copyright 2024 4Tuning