Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-09-06, 10:55   #1051
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa agati o fata..

mai sunt cazuri dinastea... si totusi...
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 30-09-06, 13:27   #1052
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Poate "dexterii" aia de care zici u le fac sa se simta bine ,stiu sa faca o gluma una la timpu ei , un compliment , poate "obositii" aia le fac sa se simta ca niste regine si atunci cum sa renunte fata la unu care o face sa se simta super bine pt unu care se crede mare smecher si e plin de besini in cap ??? In ziua de azi nu se uita toate la frumusetze ,se mai uita si la caracterul unui om si la sufletul acestuia :P ! respect ! asta e parerea mea (si mie imi vine sa turbez cand vad o buncaciune cu un disperat de viatza dar asta e )
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 08:08   #1053
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Poate "dexterii" aia de care zici u le fac sa se simta bine ,stiu sa faca o gluma una la timpu ei , un compliment , poate "obositii" aia le fac sa se simta ca niste regine si atunci cum sa renunte fata la unu care o face sa se simta super bine pt unu care se crede mare smecher si e plin de besini in cap ??? In ziua de azi nu se uita toate la frumusetze ,se mai uita si la caracterul unui om si la sufletul acestuia :P ! respect ! asta e parerea mea (si mie imi vine sa turbez cand vad o buncaciune cu un disperat de viatza dar asta e )
sorry mate ... dar tipele de care zici tu se uita primul lucru la cum arata tipul si abia DUPA cum gandeste ...

ca restul se uita intai la portofel ... dupa aia la cum arata tipul ... si dupa aia ... daca o mai intereseaza si cum gandeste e partea a treia
(nu zic ca toate - o parte ... NU GENERALIZEZ ca sa nu mi se dea in cap)
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 14:20   #1054
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa agati o fata..

tot seceta :P
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 03-10-06, 20:16   #1055
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Da frate asa e , da yo decat sa scot pe oras o frumusetze si sa o duc intr-un cerc mai select si nu poate lega o fraza de la cap la coada mai bine ma o tzin ascunsa ,decat sa zica lumea ca am iesit cu circu pe strada mai bine o tzin ascunsa sau nu o mai combin si gata nu tre sa fie frate zana de femeie , mai bine o fata normal da sa aiba ceva in cap , parerea mea , si cam asa e si cu fetele , majoritatea nu vor culturisti care iarna cand sunt -10 grade C si ei sunt imbracatzi in tricouri mulate pe centru ca sa li se vada creeru , nu vreau sa zic ca fetele prefera distrusii dar problema e ca majoritatea fetelor cu capu pe umeri vor de la un baiat si minte pe langa o masinutza si catziva bani in buzunar ca sa nu se plimbe numa prin parc toata ziua ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 23:17   #1056
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: Cum sa agati o fata..

.....eu zik sa nu va mai chinuiti sa o agatzatzi ci pur si simplu sa lasati lucrurile sa mearga de la sine...ptr k de fiecare data knd va chinuiti sa faceti ceva va iese pe dos voua barbatilor
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 13:22   #1057
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa agati o fata..

saru'mana :P la mine a venit iar seceta ,am zis ca va ploua dar s-au dus norii :P
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 14:20   #1058
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips View Post
.....eu zik sa nu va mai chinuiti sa o agatzatzi ci pur si simplu sa lasati lucrurile sa mearga de la sine...ptr k de fiecare data knd va chinuiti sa faceti ceva va iese pe dos voua barbatilor
ahh .. ai dreptate ... in maj cazurilor ....
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 15:53   #1059
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips View Post
.....eu zik sa nu va mai chinuiti sa o agatzatzi ci pur si simplu sa lasati lucrurile sa mearga de la sine...ptr k de fiecare data knd va chinuiti sa faceti ceva va iese pe dos voua barbatilor
foarte de acord!
eu nu prea cred in ideea ca un barbat "agata"... pur si simplu este acceptat sau nu de fata cu care se baga in seama...
chiar daca pare altfel, femeia este cea care detine controlul in permanenta...
dmn is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 19:25   #1060
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: Cum sa agati o fata..

.....ma bucur k mai sunt si care recunosk tot e un pas inainte ...
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 20:34   #1061
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Dar se poate intampla ca la prima vedere femeie sa nu accepte barbatu dar dupa o mica discutzie ea sa fie deacord sa se combine ! Numai ca unele nu prea stau la discuti !!! Depinde si de femeie !
Quote:
eu nu prea cred in ideea ca un barbat "agata"... pur si simplu este acceptat sau nu de fata cu care se baga in seama...
Pai normal ca tre` sa fie acceptat dar daca ea nu te accepta tu nu incerci sa o faci sa te accepte ???iar in 90% din cazuri reusesti sa o combini chiar daca prima data te refuza ?????Majoritatea fetelor refuza din prima pt a fi bagate mai mult in seama de pers. respectiva numai ca unii nu ar mai sta la discutii si ar trece la urmatoarea, nu ar mai sta de vb cu ea si poate ea avea de gand sa se combine cu el numai ca facea pe interesanta ! am intalnit de astea ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 20:41   #1062
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa agati o fata..

marfa e gramada asa ca daca te refuza iti vezi de treaba ta ,chiar asa sa ajungi sa te rogi de ea sa iasa la o plimbare sau un suc?vine o vreme cand ele vor alerga dupa tine si atunci te intrebi de ce sunt baietii asa de rai cu fetele si le tin doar de tavaleala ?sa fie clar .....barbatul e cantaretul iar femeia dansatoarea :P
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 20:50   #1063
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata..

NU ma refeream ca ma rog de o femeie (doar nu`s disperat) ! Dar daca e vb de o relatzie intre noi si ea zice "NU" , yo de obicei sunt fff curios din fire si intreb "d c ?" si sunt diferite motive , ba ca sunt mic (ma dau ex pe mine), ba ca nush ce .....daca e vb de varsta o conving ca nu are importantza varsta , daca zice ca nu are timp o conving sa-si faca (am o putere de convingere fantastica ) daca zice ca nu-i place cum arat nu pot sa ii schimb gusturile si nu mai insist (fiecare cu gustu` la urma urmei ) ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:09   #1064
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: Cum sa agati o fata..

....dak o femeie vrea sa fie ca ea poti sa ai tu putere de convingere de la dzeu tot ca ea e...poate fi santajata emotional mai tarziu dupa ce o cunosti f bine....pana atunci e cum vrea ea crede`ma
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 21:30   #1065
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Yo zic ca o femeie poate fi convinsa destul de usor dar totul tzine si de caracterul ei si la urma urmei unele femei nu accepta din prima ,le place sa se lase convinse (asa`s unele ) ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 08:28.


- Copyright 2024 4Tuning