Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-06, 10:44   #946
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa agati o fata..

nu e vb de curaj... nu am facut rost de nr de tel. pot face rost de el. dar acuma am putina treaba... cand voi fi mai liber... doar va zic ce o iesit...
mertan is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 12:23   #947
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

vreti sa va zic eu cea mai buna metoda?
functioneaza intotdeauna...
dak vrei sa t bagi p o tipa cunoscuta, in special dak e f frumoasa, sau arata bine d tot la corp, si roiesc pretendentii in jurul ei, nu faceti parte din turma sa le spuneti cat sunt ele de frumoase si de aratoase, k l apuca somnul, e k o placa p kre o aud to timpul
eu o dau in glume si l amintesc diverse kestii cum ar fi... k au cam facut fundul mare, k deviatzia aia d sept se cam observa, k noua ei coafura o cam dezavantajeaza...
atentie, nu violent ( fa vaco ce cur mare ai, cum dracu incapi pe scaun? ) ci finutz ( ai cam pus pe tine, iti merge bine, uite ce solduri ai facut, se cam cotureaza in relief )
si in timpul asta pastrati-le aproape, ajutati-le cu kestii minore sau vorbiti cu ele subiecte care le intereseaza ( aflati-le, dar nu d la prietene, pt k ele le vor spune din prima ).
secretul e sa pareti indiferent la farmecele ei, k si cum ar fi ... vecinul de la 3 cu care mergeti la fotbal, baiat bun, dar fara conotatii sexuale ( se aude moxxule? )
si pariu k in minim trei sferturi din incercari functioneaza ....
completari, contraziceri ceva?
accept idei argumentate
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 12:36   #948
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Cum sa agati o fata..

alex acum daca iti zic sincer.... uite ...
si mie mi s int lafel ..
intra astia pe mine pe mess intr-o veselie .... k vai ce frumusica esti ... ca vai sunt un admirator de-al tau ....
n-am treaba nu-i bag in seama ... le dau add si atat !
cand vine unu cu vreo cearta sau vreun motiv de contrazicere ..... treabaaaa ...gata mi-a captat interesu
bine acum nu zic k sunt mare certareatza ... orice subiect crezi tu k i-ar capta interesu... go for it .... !!! dar fara complimente ... si incearca si fara jigniri ..... doar kterink !!!!! incearca ... cred k ar fi o o metoda buna !
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 12:44   #949
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Ba sa mor eu sa stii ca ai dreptate. Acum mi-am dat seama dupa ce am citit ce ai scris tu aici ca asa m-am purtat eu cu actuala acum 8 luni...imi placea de ea, dar m-am purtat cu ea ca si cu un prieten si nu am dat nici un semn de intentie de a o cucerii. Damn..we're good
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 12:53   #950
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Cum sa agati o fata..

ideea este s stii cat sa tii jocul si atunci cand simti o schimbare s schimbi si u strategia .. ptr k dk o tii numai in kterink si numai in mistouri ... fata o s creada deja altceva ... .
mai presara si u cate un mic apropo subtil ..din cand in cand ... ot asa in mijlocul unei glume sau ....in mijlocul unei kterinci
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 14:23   #951
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

blue eyes, eu nu fac nici o miscare sa-i arat k am vreun interes fatza d ea pana nu simt eu k e intrigata/curioasa/interesata de mine...
dar in principiu u'r right
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 16:39   #952
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by aleks
vreti sa va zic eu cea mai buna metoda?
functioneaza intotdeauna...
dak vrei sa t bagi p o tipa cunoscuta, in special dak e f frumoasa, sau arata bine d tot la corp, si roiesc pretendentii in jurul ei, nu faceti parte din turma sa le spuneti cat sunt ele de frumoase si de aratoase, k l apuca somnul, e k o placa p kre o aud to timpul
eu o dau in glume si l amintesc diverse kestii cum ar fi... k au cam facut fundul mare, k deviatzia aia d sept se cam observa, k noua ei coafura o cam dezavantajeaza...
atentie, nu violent ( fa vaco ce cur mare ai, cum dracu incapi pe scaun? ) ci finutz ( ai cam pus pe tine, iti merge bine, uite ce solduri ai facut, se cam cotureaza in relief )
si in timpul asta pastrati-le aproape, ajutati-le cu kestii minore sau vorbiti cu ele subiecte care le intereseaza ( aflati-le, dar nu d la prietene, pt k ele le vor spune din prima ).
secretul e sa pareti indiferent la farmecele ei, k si cum ar fi ... vecinul de la 3 cu care mergeti la fotbal, baiat bun, dar fara conotatii sexuale ( se aude moxxule? )
si pariu k in minim trei sferturi din incercari functioneaza ....
completari, contraziceri ceva?
accept idei argumentate
mmmm....uite k eu sunt fata si al mine nu a tinut asta ....si nicinu ar tine...am si eu un prieten ff bun kre imi vine cu d astea si totusi nu m-a agatat...d c nu zici mai bine k ai u altfel d vrajeala in tine aaa?:P

p.s.:imi place remarca"( fa vaco ce cur mare ai, cum dracu incapi pe scaun? )"...dar ce te faci dk unele kiar au fundul mare si o iau personal????dai in extrema cealalta...
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 17:12   #953
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Cum sa agati o fata..

tocmai de asta am avut si eu un pic de schimbat la tehnica asta de a agata ....mitoruile la adresa ei .... ori tre s fie f finute si nu rautacioase ori s nu exste de loc ... mai intai tre s vezi cat accepta .... si apoi stii cum sta treaba
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 17:53   #954
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

he heee
stiu asta miky, stiu kt sa intind coarda...
ana maria, nu e nici un mijto, e o kestie care functioneaza... iar aia cu curu' mare era un exemplu de cum sa NU spui nicio data... get it?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 19:07   #955
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by aleks
he heee
iar aia cu curu' mare era un exemplu de cum sa NU spui nicio data... get it?
i get it all right..dar nu se ofera nimeni sa give it... btw...este cineva d aici adeptul zicalei ..."niciodata sa nu zici niciodata"...
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 15-06-06, 21:53   #956
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by aleks
vreti sa va zic eu cea mai buna metoda?
functioneaza intotdeauna...
dak vrei sa t bagi p o tipa cunoscuta, in special dak e f frumoasa, sau arata bine d tot la corp, si roiesc pretendentii in jurul ei, nu faceti parte din turma sa le spuneti cat sunt ele de frumoase si de aratoase, k l apuca somnul, e k o placa p kre o aud to timpul
eu o dau in glume si l amintesc diverse kestii cum ar fi... k au cam facut fundul mare, k deviatzia aia d sept se cam observa, k noua ei coafura o cam dezavantajeaza...
atentie, nu violent ( fa vaco ce cur mare ai, cum dracu incapi pe scaun? ) ci finutz ( ai cam pus pe tine, iti merge bine, uite ce solduri ai facut, se cam cotureaza in relief )
si in timpul asta pastrati-le aproape, ajutati-le cu kestii minore sau vorbiti cu ele subiecte care le intereseaza ( aflati-le, dar nu d la prietene, pt k ele le vor spune din prima ).
secretul e sa pareti indiferent la farmecele ei, k si cum ar fi ... vecinul de la 3 cu care mergeti la fotbal, baiat bun, dar fara conotatii sexuale ( se aude moxxule? )
si pariu k in minim trei sferturi din incercari functioneaza ....
completari, contraziceri ceva?
accept idei argumentate
...ideea e,scurt p 2,k disperarea nu ajuta in nici un caz...intr-adevar,daca stii sa fii destul d subtil,k sa nu sperii "pasarica",ai sanse s-o tii atat d aproape,k sa obtii destule informatii dsp ea,k s-o prinzi...dar ptr asta tre sa fii destul d hotarit,k uneori tine muuult sa duci treaba la capat
...gluma,in mod cert te ajuta oricind,ptr ca,daca ai reusit s-o faci sa rida sa se simta in largul ei...esti f aproape sa fii tu cistigatorul...
..nu uita in schimb k p linga toate "tehnicile", sa ramaii tu insati,k altfel te alegi tu cu o femeie agatata...dar cu una care e agatata d o persoana imaginara,nu d tine...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 16-06-06, 10:19   #957
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Dar ce te faci cand te agata femeia? Mai sunt si cazuri...sau in cazul inca re face e a primul pas.
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 16-06-06, 14:18   #958
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

multi dintre noi stam si ne punem intrebarea daca gagica nu are chef de misto...
(bineinteles ca sunt si d-astea) ...

trecut prin ele ... n-aveti idee ce a patit respectiva ... culmea .. .a fost dupa ce ne-a povestit taticu' santos peripetia lui cu excursia
ganditi-va ca a fost oarecum asemanator
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-06-06, 14:33   #959
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by Leutzu_
Dar ce te faci cand te agata femeia? Mai sunt si cazuri...sau in cazul inca re face e a primul pas.
Uite,fa bine si gindeste-te dc a facut-o...k poate a facut-o k e disperata,si din 10 incercari tot ii iese o data,k mai sint si de-astea...dar daca era acolo ceva,numai tu ,din oarecare motiv,nu ai profitat d posibilitate,atunci nu o condamna din prima..da-i o sansa!!!Atat d rau nu poate fi...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 16-06-06, 17:40   #960
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by aleks
vreti sa va zic eu cea mai buna metoda?
functioneaza intotdeauna...
dak vrei sa t bagi p o tipa cunoscuta, in special dak e f frumoasa, sau arata bine d tot la corp, si roiesc pretendentii in jurul ei, nu faceti parte din turma sa le spuneti cat sunt ele de frumoase si de aratoase, k l apuca somnul, e k o placa p kre o aud to timpul
eu o dau in glume si l amintesc diverse kestii cum ar fi... k au cam facut fundul mare, k deviatzia aia d sept se cam observa, k noua ei coafura o cam dezavantajeaza...
atentie, nu violent ( fa vaco ce cur mare ai, cum dracu incapi pe scaun? ) ci finutz ( ai cam pus pe tine, iti merge bine, uite ce solduri ai facut, se cam cotureaza in relief )
si in timpul asta pastrati-le aproape, ajutati-le cu kestii minore sau vorbiti cu ele subiecte care le intereseaza ( aflati-le, dar nu d la prietene, pt k ele le vor spune din prima ).
secretul e sa pareti indiferent la farmecele ei, k si cum ar fi ... vecinul de la 3 cu care mergeti la fotbal, baiat bun, dar fara conotatii sexuale ( se aude moxxule? )
si pariu k in minim trei sferturi din incercari functioneaza ....
completari, contraziceri ceva?
accept idei argumentate

muhahahaaa merge frate merge ) da parerea mea e ca din cand in cand asa in momente mai speciale mai trebuie si cate un complimentzel pe acolo pe dincolo... si indiferent ce ar fi NU LE SUFOCATZI DUDEZ!!! lasa-le libere, mai mergi si pe la altele asa putin (de ochii ei) sa nu zica "eh pe prostu asta il am la degetu mic, ma doare" ... mai bine dupa ce o vrajesti bine, hopa dispari de acolo sa vezi ce ciuda o sa ii fie si cum vine ea dupa tine
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:52.


- Copyright 2024 4Tuning