Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-08, 08:50   #571
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Bucuresti 13 decembrie, Piata Victoriei , incepand cu ora 10 , bd-ul Kisseleff !!!! As da link dar imi iau amenda ! FRATILOR !!!! NOI NE MOBILIZAM !!!! VOI CE ASTEPTATI ? HAIDETI CU NOI !!!!!
THUNDER77 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 11:44   #572
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Foarte bine !!!
Alex_55 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 11:48   #573
dadydoris

Stage 5
 
dadydoris's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 409
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Salutare!!! Parca vad ca nu o sa iasa nimeni in strada. Aia din UE nu o sa vada nici o reactie de la Romania despre taxa de poluare si uite asa ne alegem cu taxa tripa ca daca nu reactionam inseamna ca ne convine..
VOI FI IN PIATA GRAMADA PE CLAXON
dadydoris is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 12:29   #574
Corrado

Stage 5
 
Corrado's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 950
Member of:
[VW]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Ar fi foarte bine pe 13.Pentru ca atunci imi expira numerele!Sa ramana pe 13 ora 10!!
Corrado is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 12:50   #575
Gaijin

Stage 3
 
Gaijin's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 122
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

si eu urma s aimi iau o"" jucarie"" inainte de sarbatori dar asa cred ca am sa imi iau ceva si am sa o imatriculez in Bulgaria
Gaijin is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 14:19   #576
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

fiti calmi ca este furtuna de plecare asta. Oricum se schimba guvernul. Voi ce vreti?! tariceanu sa nu mai vanda niciun Citroen pana pleaca de la putere?
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 14:29   #577
faraonu01

Stock
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 7
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

JOS CU HOTII PRECUM TARICEANU!!! Daca noi romanii trebuie inca o data sa demonstram ca nu suntem niste sclavi prosti, atunci haideti cu totii pe data de 15 decembrie sa iesim in strada si sa ne spunem parerea despre acest sistem de mafioti care vor sa ne aduca la dsperare.:evil :
faraonu01 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 14:40   #578
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Nu ai citit pana la capat! A ramas stabilit 13
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 14:43   #579
KTA87
BMW Driver

Stage 5
 
KTA87's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,331
Member of:
[VW]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Doamneee, este incredibil ce magarii se fac in tara asta!
Ca sa ne dam seama exact ce vrea Tariceanu:
-Sub 2litri sunt toate motoarele facute de Dacia, deci, romanii vor fi constransi sa cumpere aceste "masini" doar ptr ca nu vor plati taxa!

Dragi romani, Stoica presedintele Dacia, va multumeste!
__________________
By the way are you watching, how the world says goodbye?

Last edited by KTA87; 06-12-08 at 14:47.
KTA87 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 15:38   #580
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

hai sa aprindem lumina si sa ne organizam putin...
ca sa nu vina jandarmii, scutierii si sa iasa cu violente si dosare trebuie sa dam legitimitate protestului.
pt asta am nevoie de ajutorul vostru. mai jos aveti un link de la o baza de date cu toate ONG-urile din Romania. cautati, sunati si cereti ajutorul lor, la unele dintre ele asta e obiectul muncii. cred ca protestul nostru ar putea fi sustinut de ONG-urile din categoriile :

Drepturi Civile si Cetatenesti
sau
Advocacy si campanii

link-ul:
http://database.ngo.ro/indexro.shtml
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 15:41   #581
admin
Administrator

Stage 3
 
admin's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 158
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

ramaneti on-topic va rog
admin is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 16:23   #582
dadydoris

Stage 5
 
dadydoris's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 409
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Pina la urma cum ramine???
Pe 13 sau pe 15???
Sau amindoua???
dadydoris is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 16:25   #583
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

noi pe ********************** am hotarat pe 13 dec. Asta pt. ca sunt multi din tara care lucreaza si nu au liber. Si nici un director sau patron nu le-ar da libere sa protesteze !
__________________

Ardeau strabunele altare/Si ziua coborase-n berna/Treceau ostirile barbare/Peste cetatea mea eterna....
Ploua cu spaima si durere/Peste cetatea mea invinsa/Cadeau barbatii in tacere/Murea un zeu cu tampla ninsa.......


https://forum.4tuning.ro/201-masina-m...ia/page-5.html
THUNDER77 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 16:49   #584
zolex

Stage 3
 
zolex's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 95
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

cred ca lupta e pierduta
daca a zis omu atunci e zisa treaba
cred ca ma duc si inmatriculez in ungaria
stie cineva o adresa de net de la RAR ungaria sau cum se numeste pe la ei????
zolex is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 17:06   #585
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Prefer sa incerc si sa pierd decat sa nu fac nimik ! Asta e problema romanilor ! Nu ne cerem drepturile cand si cum trebuie, stam degeaba in schimb si ne plangem de mila ! Eu nu accept asa ceva ! Eu voi fi acolo ! Si cu mine vor mai fi si altii !
THUNDER77 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -