Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-08, 17:29   #586
zolex

Stage 3
 
zolex's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 95
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

nu asta e problema .......m-as duce si eu dar sint departe........cu iesitul in strada nu se rezolva multe......... trebuie blocate drumurile......trebe blocata calea ferata sau autostrada .......nu ne miscam din fata trenurilor si masinilor pina tariceanu nu se razgandeste....
zolex is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 17:51   #587
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

eu as zice mai degraba sa nu mai cumpere nici un roman citroen) ar fi foarte interesant...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 17:59   #588
Luchian_maxi
Peugeot Driver

Stage 2
 
Luchian_maxi's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Member of:
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Mana lui Tariceanu.
Luchian_maxi is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:01   #589
kox_24

Stage 5
 
kox_24's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 623
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

si eu aveam 620e parca totusi nu e la fel cu 2000.si nu ar fi exclus ca ue sa accepte taxa asta.cu toate ca nu cred ca oameni vor incepe sa cumpere masini noi.
kox_24 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:03   #590
kox_24

Stage 5
 
kox_24's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 623
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

si chiar daca o mareau trebuiau lasati oameni sa isi inmatriculeze masinile cumparate deja.bataie de joc.AS BAT JOC DE OMU DE RAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kox_24 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:16   #591
orga andrei

Stage 2
 
orga andrei's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 65
Angry Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

haideti...sa cautam mijloace de a inmatricula in Bulgaria.nu e nevoie decat de un om de incredere.
Castig bani de rahat si probabil ca inca 80% sunt ca mine asa ca nu imi permit sa tin in garaj golf de 2000 de euro pt ca trebuie sa mai platesc inca atat ca sa il inmatriculez...
...ceva mod de a ocoli taxa exita( doar suntem romani )
orga andrei is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:23   #592
robertnrm

Stage 2
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 57
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

TARA LU PAPURA VODA CONDUSA DE HOTII, AR TREBUI SA NE OBISNUIM PT CA MULTUMITA NOUA AU AJUNS UNDE SUNT ACUM......
robertnrm is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:31   #593
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Oradea si Aradul vor sa vina, cu Timisoara am hotarat sa ne intilnim la Pitesti sa plecam de aici in coloana, distanta nu ar fi o problema. Dar fiecare cu obligatiile lui, nu fortam pe nimani sa vina, sa fie inteles ! DACA PUTETI SI VRETI SA MERGETI CU NOI VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE ! FRATILOR, IMPREUNA SUNTEM PUTERNICI !!! Slatina voi ce ziceti ? Amphetamine, tu mergi cu noi ?
__________________

Ardeau strabunele altare/Si ziua coborase-n berna/Treceau ostirile barbare/Peste cetatea mea eterna....
Ploua cu spaima si durere/Peste cetatea mea invinsa/Cadeau barbatii in tacere/Murea un zeu cu tampla ninsa.......


https://forum.4tuning.ro/201-masina-m...ia/page-5.html
THUNDER77 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:32   #594
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

pitesteni si cei ce nu au aflat inca intrati pe www.********************** Putem vorbi acolo mai mult si vedeti cu ochii vostri ce s-a hotarat si cati sunt ! HAIDETI !!!
THUNDER77 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 18:35   #595
angajatul

Stock
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 9
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Au aparut deja fluturasi pentru o iesire in strada cu masinile duminica 7 decembrie la ora 12:00 in Livada Postei la BRASOV

Last edited by aleks; 07-12-08 at 01:28.
angajatul is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 19:08   #596
Stressjr_Speeddemon

Stage 3
 
Stressjr_Speeddemon's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 113
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Bah sunt tampiti astia cu taxa lor dc au facut asta ? ca dacia nu are motoare peste 2L ? ? ? sau c? ? ? mi se pare o porcarie vroiam sa ma duc sa imi iau un 325 !!! deci 2.5 acum c fac ? ? ? imi cumpar logan ? sau sandero ala al lor ?? ?? sa fim seriosi daca nu iesim in strada nu o sa se intample nimica
__________________
Www.Stressjr.wix.com/bazzar

Last edited by aleks; 07-12-08 at 01:28.
Stressjr_Speeddemon is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 19:19   #597
zolex

Stage 3
 
zolex's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 95
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

FRATILOR DIN BUCURESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
soarta noastra e in mainile voastre
zolex is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 20:08   #598
mobiles_de

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 424
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Ma amestec si eu la aceasta tema...chiar daca nu mai am treaba cu Romania de 20 de ani...insa poate e totusi interesant ce scriu

Pai oameni buni asa se organizeaza o demonstratie??? Unul spune pe 13 altul pe 15 ,unul la ora 10 altul la 12 ,unul in brasov altul in iasi si cel mai tare in bucuresti...

Eu sper sa gresesc , dar parca va vad in fiecare oras cate 100 de oameni fara nici o aprobare de demonstratie etc... ce rezolvati cu asta??? rade tariceanu de voi (de cand cu legea noua eu il numesc Triple X) .

Daca vreti sa rezolvati ceva...atunci lucrati cu cap...nu numai cu ura impotriva unui politician care abea asteapta sa incaseze si mai mult.

O pagina de net unde se poate inscrie fiecare persoana care participa la demonstratie bineinteles numai o data si numai cu prenumele...unde e scrisa data si ora exacta...iar acest link sa fie acceptat si pe alte forumuri (bineinteles dupa o mica discutie cu operatorii) .Atunci aveti cel putin o idee cat de puternica poate fi aceasta demonstratie .

In speranta ca am putut sa va ajut un picut...va doresc succes !!!!!!!!!!!
mobiles_de is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 20:39   #599
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

Dumnezeule ce guvern de ratati..cum poti sa faci asa ceva frate. Aia au parerea ca toata lumea e asa de imbuibata ca ei sa isi permita oricat??
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 06-12-08, 21:35   #600
sketinho

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 11
Default Re: Guvernul triplează taxa auto pentru maşinile rulate(dacă aprobă Comisia Europeană

PROTEST ANTI-TAXA TARICEANU
13 DECEMBRIE , BUCURESTI , PIATA VICTORIEI , BD-UL KISSELEFF , ORA 10:00
VENITI CU NOI ! UNITI SUNTEM PUTERNICI !!!

Last edited by aleks; 07-12-08 at 01:29.
sketinho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -