28-05-06, 13:28
|
#331
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
|
Re: Discutii despre masini
saltare............uit ce poza mi-a dat o pretena.......e super masinutza.....da stie cineva ce poate??????k la aspec e belea........
|
|
|
28-05-06, 13:30
|
#332
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by dipsy_007
sal fartzilor.......uit ce poza mi-a dat o pretena.......e super masinutza.....da stie cineva ce poate??????k la aspec e belea........
|
mishto masina nu avea cumva la nr GAB?
|
|
|
28-05-06, 13:38
|
#333
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
una la mana pozele trebuia sa le pui la diverse poze\filme!!comentariile aici!!...frumushik mashina!!a doua la mana...mie personal nu`mi place asha in mod exceptional!!...adik...m`am km lecuit de BMW`uri de ieri!!!
|
|
|
28-05-06, 13:39
|
#334
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by kraven_4_all
una la mana pozele trebuia sa le pui la diverse poze\filme!!comentariile aici!!...frumushik mashina!!a doua la mana...mie personal nu`mi place asha in mod exceptional!!...adik...m`am km lecuit de BMW`uri de ieri!!!
|
de ce te-ai lecuti mah nu a fost frumos ???? sau ce au fost decat masini simple????
|
|
|
28-05-06, 13:44
|
#335
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
ma ashteptam la mai mult din partea lor!!atat pot spune!!!pentru mine a fost practic o simpla ieshire la aer de munte si un gratarel, si un prilej sa mai vad kteva bmw`uri`!!!...fara actiunea propriu`zisa ...aceasta este parerea mea!!..ma oftic k nu am luat un formular de la hotel sa completez!!!...dar poate pune grasu` si pt. mine
|
|
|
28-05-06, 13:48
|
#336
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
|
Re: Discutii despre masini
nush.....dak avea gab........dragosh mi-a zis k e lucrata d droopy si are
PH XX BOS
|
|
|
28-05-06, 13:56
|
#337
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
mha fiekre cu preferintele lor!!!mie mi`a plakut ieshirea cu cei kre am fost..!!pt. mine nu conteaza locu`...k atmosfera orikum mi`o creez je cu lumea din jur!!si de atmosfera n`am dus lipsa!!mai un fotbal...mai o haleala...mai o kterink....si s-a rezolvat...adik a fost frumos!!tie kred k iti curgeau balele pe lange ce mashini au fost akolo!!...eventual stateai de paza peste noapte ...sa nu le zgarie nimeni drq....am vaz k te pricepi sa stai de paza langa masini!!
....PS:...shtie cineva un urs bleumarin(sa citez pe cineva) coupe`, cabrio...cu nr de PH??...
Se vor trantii niste poze cu el presupun...!!!...knd vin baetii din deplasare
Last edited by kraven_4_all; 28-05-06 at 13:59.
|
|
|
28-05-06, 14:22
|
#338
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by dipsy_007
nush.....dak avea gab........dragosh mi-a zis k e lucrata d droopy si are
PH XX BOS
|
dap... BOS e ..si e lucrata de droopy & the guys .... a iesit bine masina
|
|
|
28-05-06, 21:23
|
#339
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
am vaz azi knd mergeam inspre metro inkolo!!am krezut initial k se tine dupa noi(Don`usi je) si cobra dar l`am pierdut repede!!nu kred k avea chef de o mik alergatura!!...pe live e frumushik...
|
|
|
28-05-06, 21:39
|
#340
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 270
|
Re: Discutii despre masini
oricum....masina arata bine......la exterior.......nush dak e pasionat d curse proprietaru...dar oricum merita aplauze pt ce a facut la masina.........
|
|
|
28-05-06, 22:05
|
#341
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
De curse nu se stie..... dar de cerculete da
Si ca tot veni vorbe de cerculete... am fost sambata la disco the club, si era un tip cu un bmw pisica cu nr de italia, cam avariat... l-a rupt pe acolo prin fata discotecii
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
28-05-06, 23:16
|
#342
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Discutii despre masini
da am vazut noi urmele azi tng ule....io cu dragos si skma
|
|
|
29-05-06, 10:14
|
#343
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Discutii despre masini
O pisica neagra?!
|
|
|
29-05-06, 10:31
|
#344
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Tot la Ploiesti se tin cerculetele 
La Cheia faceam burn in fatza coloanei (care stim cu totii cat de incet mergea) si cerculete la bifurcatia de la intrarea inspre Hotel.
La Ploiesti le facem unde vedem ca nu e garda si unde e loc destul de bun de invarteala!
Pbrmm...pbrmm...pbrmm...pbrmm!!!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
29-05-06, 13:50
|
#345
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Discutii despre masini
skma ne bagam la un sincron si la niste cauciucuri de bubuit cu gicutzu   )))))
|
|
|
|
|