Re: Discutii despre masini
cu chip sau remapare. dar eu zic sa il lasi asa, ca iese din garantie, si nu prea merita. ca e logan. nu mai chinuiti masinile parintilor. ca ei muncesc sa le cumpere. daca nu aveti masina si mai stati si gri cu banii, mai bine bagati un NFS. sincer, no offence. si eu am asteptat pana mi-am luat masina.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|