de la hamann (pe asta nu il stiam, dar il caut sa vad) sunt destule kituri care imi plac. ala nu. a mai fost un BMW in Pl ceva asemanator si nu imi place. parerea mea. si tie/voua poate nu va place ceva care imi place mie. asta sunt parerile.
ca ma intrebai: imi plac jantele, fata , capota, etc
nu imi plac: ca acest kit nu vine bine pe masina in 4 usi, eleron de la luneta, pragurile (sau cum se numesc ca nu sunt praguri, care vin peste usi) si faptul ca are 4 tevi. si ca nu are suspenie mai sport/mai lasata. in rest. e ok.