Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-06, 14:05   #481
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Masini tari de pe la noi

abt..poftim.... cum adica sa nu imi placa ca e ABT? daca judecam dupa rationamentul vostru, ca am ceva pt VW (adevarat, dar si pt BMW), abt face si pt golf ceva frumos..dar sunt si cateva care nu imi placs si sunt ciudate. ca si la rieger. si nu prea le vezi pe masini in afara- in vest. decat la noi, la rusi si la bulgari? de ce?

hamann...sau abt pana al urma..ca vad ca editati..
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 24-07-06, 15:40   #482
Dirty Pusherman

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 429
Cool Re: Discutii despre masini

sincer acum...nu ma iau dupa nimeni...nici mie nu-mi place ultimul BMW ...e prea incarcat...
vorba lui WRC...Alpina face kit-uri frumoase...mai ales jantele alea cu multe spitze...
eu sunt adeptul tuning-ului mai simplu...ati vazut de ex si la AMG...Brabus...Carlsson...pun aia pe masini spoilere....fibra...vinyl-uri? ...dar Matiz-ul lui Taz tot nu il consider kitsch...chiar dau bine pe rosu dungile alea...
si apropo...GUSTURILE NU SE DISCUTA.
Dirty Pusherman is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 00:22   #483
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

Dirty Pusherman
Te rog sa iti revizuiesti comportamentul

Am sters cateva posturi cam "deplasate"
tng is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 00:32   #484
Dirty Pusherman

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 429
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by tng
Dirty Pusherman
Te rog sa iti revizuiesti comportamentul

Am sters cateva posturi cam "deplasate"
sper ca ai vazut cine a inceput...si de la ce a pornit totul...
Dirty Pusherman is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 00:34   #485
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Discutii despre masini

tng .......ma poti ajuta caut pe cineva care sa tapiteze un bord
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 00:26   #486
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by alex2see
tng .......ma poti ajuta caut pe cineva care sa tapiteze un bord
vb cand ne vedem la sala.....mi-a ajuns la urechi despre un tapitzer super bun....cand ne vedem te pun in legatura cu omul...bafta
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 08:36   #487
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Discutii despre masini

t@z deabia astept tinema la curent cu treaba cu tapizeru
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 06-08-06, 18:25   #488
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

In scurt timp LEGAL RACING va inaugura o noua locatie pentru
competitile auto sportive.
Locatia este situata in Bucuresti.
Accesul este facil.
Intre participanti si spectatori va exista un gard inalt de cca 1,8m.
Soseaua este lata de circa 7-9 m, lungimea satisfacatoare acoperind
fara probleme cei 400 de accelerare si 400 franare.
Asfaltul este nou de buna calitate, aderent.
Inaugurarea se va face cu ocazia unei noi etape a
"CAMPIONATULUI DE ACCELERARE AL ROMANIEI".
In momentul anuntarii datei de desfasurare si a restului de amanunte se
vor putea face si discuti legate de inscriere.
In pricipiu inscrierea se va face inaninte cu cateva zile, va fi libera
pentru oricine are permis o masina corespunzatoare tehnic si va achita
taxa de participare ce se preconizeaza a fi de cca 500 000 lei.
Asteptam la start multe apariti spectaculoase!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 09:25   #489
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre masini

Eu nu as da 500 de mii ca sa particip.... daca as avea alta masina... poate...
Vibe is offline   Reply With Quote
Old 09-08-06, 13:39   #490
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Eu ma duc frate!!!
D-abia astept!!!
Am inteles ca va fi la sfarsitul lui august, inceputul lui septembrie!
Ataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 14-08-06, 10:30   #491
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre masini

Ataaaat ! Cred ca o sa particip si eu !
Skma is offline   Reply With Quote
Old 15-08-06, 10:19   #492
Gogu02

Stage 5
 
Gogu02's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 329
Default Re: Masini tari de pe la noi

Ieri am fost la SKODA! Am niste tovarasi pe acolo care mi-au spus ca vineri au livrat singura RS II din Prahova! E neagra si e full-options!!! Tipu care si-a luat-o mai are un GOLF 5 GTI (alb) si un AUDI RS4!!! Poate vedeti masina prin Ploiesti si faceti si voi niste poze!!!
__________________
P.S. Fiti cu capu pe umeri la volan! Imprudenta, prostia si teribilismu fura mai multe vieti decat viteza!
Gogu02 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-06, 10:24   #493
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Masini tari de pe la noi

mai e un RS II albastru. sta mereu la palatul telefoanelor. si GTI ab il vad mereu la dealerul skoda de la nord.
ps: am vauzt ca ai gasit reteta fericirii cu chip tuning. se pot castiga si 30 si 50 de cai . daca vrei, iti pot da mai multe detalii, dar hai pe discutii despre masini. iti si recomand pe cineva super.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 15-08-06, 10:26   #494
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Masini tari de pe la noi

pss: lasa-i pe aia de la skoda sa se laude..ca asa ziceau si acum 2 ani de RS I galben si era deja de mult unul in Campina. ei au livrat priumul..dar mai sunt deja luate direct de la Buc.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 15-08-06, 10:56   #495
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Masini tari de pe la noi

mai e un rs 2 albastru ... la nord prin spate pe la frizerie
Vibe is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -