30-01-06, 13:27
|
#181
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
mdea....am observat parerile voastre despre logan shi sincer ...nu prea va dau dreptate...!!! Dak este dacia ....gata nu e buna!! loganu` ....chiar este o mashina buna pt. romania...nush dc va feritzi asha...k dak v`ar face cadou parintii voshtrii la 18 ani un logan....n`atzi sta pe ganduri`....shi nici nu cred k atzi vindeo imediat!!!dak atzi mers o data ...de 2 ori cu ea shi nu v`a placut....asta nu inseamna k nu e mashina buna!! dak nu va place voua e alta treaba....!!!
|
|
|
30-01-06, 13:27
|
#182
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"RaulNFS\"
|
Normal, SWurile pentru asta sunt concepute: family cars! 
Quote:
|
Originally Posted by \"RaulNFS\"
pai normal k e de familie, la greutatea care o va avea si presupun ca aceiasi cai putere se va putea circula cu ea si pe trotuar (dc ar incapea) 
|
Doar nu te gândeşti că ar putea fi maşină de curse... nu? 
Quote:
|
Originally Posted by \"RaulNFS\"
tampiti aia care o vor cumpara.
|
Aşa s-a zis şi de Loganu' normal prima dată şi... s-a văzut ce vânzări a avut.
Da, maşina e urâtă, dar s-a făcut 100% studiu pe piaţă şi nu ar fi atât de idioţi încât să scoată o maşină care să nu aibă vânzări.
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
02-02-06, 00:08
|
#184
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
daca ala isi ia 6000 de euro eu imi tai p--a!!!pai e ca a mea ,i-a vopsit barile.....si i-a pus jentzi de 7 mil si vrea 6000 euro?ahahahaha
__________________
|
|
|
03-02-06, 22:06
|
#185
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
T@z,umbla putin la bestia ta shi vindeo pe 6100  )!!vezi poate`tzi iese ceva!!
|
|
|
05-02-06, 22:31
|
#186
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Parerea mea Taz ca Matizul asta o sa-ti lase amintiri placute insa ideea de a trece la Golf 2 mi se pare mult mai accesibila
|
|
|
06-02-06, 15:11
|
#187
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
ai drepatate.intre timp s-a renuntzat la golf 2 si s-a trecut la ford escort 1.6rx3,115 cai.....si asta ramane...pana la sfarsitul lunii va fac oficial prezentarea masinii....  deja s-a platit avansul la masina
|
|
|
06-02-06, 15:34
|
#188
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
bravo tie tazule  felicitari o sa mai apucam sa mai vedem o data matizul??
|
|
|
06-02-06, 16:34
|
#189
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
taz,pune si tu om poza cu el .ce model e:89 , 92 , 94 ?
|
|
|
06-02-06, 19:35
|
#190
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
e un model mai vechi dar mai puternic,are crburator deci se pot face mai multe....anul e 86,si astea sunt pozele,masina nu a mai fost pornita din octombrie....dar e in perfecta stare de functionare....115 cai eu zic ca sunt suficientzi,jentzi pe 15''.caroseria in perfecta stare,si modelul asta cel puztin mie mi se pare usor de facut tuning exterior si la motor la el....
are suspensii sport.masina e ridicata pe niste bolovani sa protejeze amortizoarele,garda la sol e de 10 cm,evacuarea e borla....la pretzul pe care il cere masina e un chilipir...
|
|
|
06-02-06, 20:10
|
#191
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
la ce banii e ala ? sincer mie nu prea mi place .E vechi.
|
|
|
06-02-06, 21:12
|
#192
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
dogul are acelasi model dar pe injectzie....a lui e xri si asta e xr3...puterea e aceeasi cu deoasebirea ca eu il pot face sa traga mai bine dintr-un singur reglaj al carburatorului.....pretzul e de nimic....nu il pot spune daca e vb pe mess.....mie unul chiar imi place,si sper sa iasa ceva frumos din el..
|
|
|
06-02-06, 21:40
|
#193
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
ar fi frumos sa avem un DOG junior si la PL
multa bafta
PS: vezi pozele cu fordu` RJS ... exterior super frumos modficat,deci se poate
|
|
|
06-02-06, 21:49
|
#194
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
il stiu...chiar arata bine masina...dar eu vreau sa merg pe linia clasica ,un tuning exterior simplu si agresiv in acelasi timp....acum sa vedem ce ide imi mai vine prin cap....oricum bestia alba,e ultima saptamana cand o mai conduc....o marit
|
|
|
07-02-06, 08:37
|
#195
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
hehehhehhe eu cred am fost printre ultimii care m-am dat cu bestia  si eu vroiam sa zic de dog , dar mi-ati luato innainte
|
|
|
|
|