Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 30-01-06, 13:27   #181
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

mdea....am observat parerile voastre despre logan shi sincer ...nu prea va dau dreptate...!!! Dak este dacia ....gata nu e buna!! loganu` ....chiar este o mashina buna pt. romania...nush dc va feritzi asha...k dak v`ar face cadou parintii voshtrii la 18 ani un logan....n`atzi sta pe ganduri`....shi nici nu cred k atzi vindeo imediat!!!dak atzi mers o data ...de 2 ori cu ea shi nu v`a placut....asta nu inseamna k nu e mashina buna!! dak nu va place voua e alta treaba....!!!
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 13:27   #182
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RaulNFS\"
cica pe langa cele 3 locuri din spate mai sunt inca 2 rabatabile... masina de familie
Normal, SWurile pentru asta sunt concepute: family cars!
Quote:
Originally Posted by \"RaulNFS\"
pai normal k e de familie, la greutatea care o va avea si presupun ca aceiasi cai putere se va putea circula cu ea si pe trotuar (dc ar incapea)
Doar nu te gândeşti că ar putea fi maşină de curse... nu?
Quote:
Originally Posted by \"RaulNFS\"
tampiti aia care o vor cumpara.
Aşa s-a zis şi de Loganu' normal prima dată şi... s-a văzut ce vânzări a avut.

Da, maşina e urâtă, dar s-a făcut 100% studiu pe piaţă şi nu ar fi atât de idioţi încât să scoată o maşină care să nu aibă vânzări.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 20:33   #183
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default

Pentru T@z poate se razgandeshte si ramane la Bestia lui https://www.4tuning.ro/bazar/anunturi...__xx15049.html
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 00:08   #184
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

daca ala isi ia 6000 de euro eu imi tai p--a!!!pai e ca a mea ,i-a vopsit barile.....si i-a pus jentzi de 7 mil si vrea 6000 euro?ahahahaha
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 22:06   #185
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

T@z,umbla putin la bestia ta shi vindeo pe 6100)!!vezi poate`tzi iese ceva!!
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 22:31   #186
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Parerea mea Taz ca Matizul asta o sa-ti lase amintiri placute insa ideea de a trece la Golf 2 mi se pare mult mai accesibila
Skma is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 15:11   #187
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

ai drepatate.intre timp s-a renuntzat la golf 2 si s-a trecut la ford escort 1.6rx3,115 cai.....si asta ramane...pana la sfarsitul lunii va fac oficial prezentarea masinii.... deja s-a platit avansul la masina
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 15:34   #188
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default

bravo tie tazule felicitari o sa mai apucam sa mai vedem o data matizul??
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 16:34   #189
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

taz,pune si tu om poza cu el .ce model e:89 , 92 , 94 ?
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 19:35   #190
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

e un model mai vechi dar mai puternic,are crburator deci se pot face mai multe....anul e 86,si astea sunt pozele,masina nu a mai fost pornita din octombrie....dar e in perfecta stare de functionare....115 cai eu zic ca sunt suficientzi,jentzi pe 15''.caroseria in perfecta stare,si modelul asta cel puztin mie mi se pare usor de facut tuning exterior si la motor la el....
are suspensii sport.masina e ridicata pe niste bolovani sa protejeze amortizoarele,garda la sol e de 10 cm,evacuarea e borla....la pretzul pe care il cere masina e un chilipir...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	image006_692.jpg
Views:	95
Size:	203.3 KB
ID:	66881   Click image for larger version

Name:	image000_935.jpg
Views:	79
Size:	195.2 KB
ID:	66882  
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 20:10   #191
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

la ce banii e ala ? sincer mie nu prea mi place .E vechi.
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 21:12   #192
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

dogul are acelasi model dar pe injectzie....a lui e xri si asta e xr3...puterea e aceeasi cu deoasebirea ca eu il pot face sa traga mai bine dintr-un singur reglaj al carburatorului.....pretzul e de nimic....nu il pot spune daca e vb pe mess.....mie unul chiar imi place,si sper sa iasa ceva frumos din el..
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 21:40   #193
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

ar fi frumos sa avem un DOG junior si la PL
multa bafta

PS: vezi pozele cu fordu` RJS ... exterior super frumos modficat,deci se poate
tng is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 21:49   #194
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

il stiu...chiar arata bine masina...dar eu vreau sa merg pe linia clasica ,un tuning exterior simplu si agresiv in acelasi timp....acum sa vedem ce ide imi mai vine prin cap....oricum bestia alba,e ultima saptamana cand o mai conduc....o marit
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 08:37   #195
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default

hehehhehhe eu cred am fost printre ultimii care m-am dat cu bestia si eu vroiam sa zic de dog , dar mi-ati luato innainte
shantzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -