28-02-06, 12:06
|
#226
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
eu cred ca n-avea cauciuce bune bmw-u.
|
|
|
28-02-06, 15:17
|
#227
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
|
|
|
28-02-06, 18:26
|
#228
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 369
|
 asta e masina care o vad zilnic cand ies de pe scara !
belea jantele alea !
|
|
|
28-02-06, 18:32
|
#229
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
e frumoasa masina!!! mai e un audi A4 rosu-visiniu cu jenti mishto , are TAP la numar
am vazut zilele astea prin centru un GOLF R32 modelul nou , gri sobolan  si M5-ul ala negru nou si am vazut mai multe masini marfa ,un eclipse rosu :P
|
|
|
28-02-06, 18:34
|
#230
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of: [DACIA] [2 Roti]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"shantzu\"
e frumoasa masina!!! mai e un audi A4 rosu-visiniu cu jenti mishto , are TAP la numar
am vazut zilele astea prin centru un GOLF R32 modelul nou , gri sobolan  si M5-ul ala negru nou si am vazut mai multe masini marfa ,un eclipse rosu :P
|
eclipse ul ala rosu model vechiutz?
|
|
|
28-02-06, 18:38
|
#231
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
dap!!! cel de la caraiman
|
|
|
28-02-06, 19:56
|
#232
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"dshockevo\"
 asta e masina care o vad zilnic cand ies de pe scara !
belea jantele alea !
|
belea te tine!! yo knd ies din scara vad numai ***uri de dacii!! printre care shi a lu` al meu batran!!  ) frumushele jantele!! am vaz unele mult mai belea tot pe un A4, duminik prin vest!!
|
|
|
01-03-06, 19:45
|
#233
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Pai spunele sa-si schimbe masinile ca sa nu te mai dezoleze peisajul cand iesi din bloc
|
|
|
01-03-06, 21:20
|
#234
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"shantzu\"
e frumoasa masina!!! mai e un audi A4 rosu-visiniu cu jenti mishto , are TAP la numar
am vazut zilele astea prin centru un GOLF R32 modelul nou , gri sobolan  si M5-ul ala negru nou si am vazut mai multe masini marfa ,un eclipse rosu :P
|
Daca vrei poti face si scoala de soferi pe audiul acela A4 roshu cu TAP la numar
|
|
|
02-03-06, 11:44
|
#235
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Proddigy\"
Daca vrei poti face si scoala de soferi pe audiul acela A4 roshu cu TAP la numar 
|
acel a4 nu mai e de mult timp pe scoala
Tapu` i l-a dat lu fisu ... si el si-a pus jante,folii si sonorizare
|
|
|
02-03-06, 19:00
|
#236
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
|
Originally Posted by \"Proddigy\"
Daca vrei poti face si scoala de soferi pe audiul acela A4 roshu cu TAP la numar 
|
acel a4 nu mai e de mult timp pe scoala
Tapu` i l-a dat lu fisu ... si el si-a pus jante,folii si sonorizare 
|
Atunci imi retrag cuvintele
|
|
|
06-03-06, 21:55
|
#237
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of: [DACIA] [2 Roti]
|
Re: Discutii despre masini
Bey sunt supe tare jantele alea de pe tap-ul super
|
|
|
07-03-06, 19:47
|
#238
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
tap-ul acum face scoala pe golf 5  am vazut eu :P
|
|
|
07-03-06, 21:54
|
#239
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
maine sper sa aterizez si eu pe forum cu niste poze
|
|
|
26-03-06, 14:05
|
#240
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Eu zic ca e bine sa faci scoala pe o masina apropiata de a ta, nu vorbesc de cei care n-au permis de pe forum neaparat.
Pentru ca te dai jos din masina de scoala care este un A4 sau un Golf 5 si te urci intr-o dacie sau ceva mult mai jos decat cele pe care s-a facut scoala si iti va fi mai greu sa te inveti cu masina ta. Parerea mea!
Eu am facut scoala pe Tico si m-am urcat in ceva asemanator apoi si mi-a prins foarte bine ca ma obisnuisem cu genul de masina si a fost super ok.
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
|
|