Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-06, 08:45   #286
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Masini tari de pe la noi

se vede mai bine din spate ce rotzi are...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	elia.jpg
Views:	65
Size:	145.2 KB
ID:	98132  
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 17:16   #287
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

intrebare pt. cei ce cunosc:..."botu`" unui trabant sau unui tico este mai rezistent la shocuri?...kre dintre cele 2 este mai tare`n "bot"?!?!
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 17:20   #288
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 22:50   #289
Bmw_E30dak

Stage 5
 
Bmw_E30dak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by DONU'
Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand

distrugatorilor de mituri ce sunteti voi
Bmw_E30dak is offline   Reply With Quote
Old 09-05-06, 00:52   #290
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Daca cumpar un teren de vreo 5000 de m si-l asfaltez (nu stiu daca am bani sa-l asfaltez chiar pe tot), ma lasa politia sa vin cu baietii (care vor plati taxa ) si sa faca liniute... bastonase... cerculete?
E vreo lege care nu-mi da voie sa fac treaba asta?
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 09-05-06, 09:24   #291
eko_X_cite_069

Stage 4
 
eko_X_cite_069's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 253
Default Re: Discutii despre masini

yo cred k dak ar fi in afara orasului s-ar putea face ceva!!! +k in camp nu se masturbeaza linistea publica!!

da mha da mai stiu si yo niste locuri bune de liniute langa boldesti spre pleasa dinspe bucov incolo, +alte drumuri dar dak nimeni nu vrea sa mearga sa vada cum e yo vb k bou degeaba....asta e ...
__________________
2Fast 4you
Oficial Member Of Drink Team Coltz!!
eko_X_cite_069 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-06, 15:07   #292
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Discutii despre masini

stim)..........
Manson is offline   Reply With Quote
Old 09-05-06, 17:29   #293
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre masini

Stai tu linistit ca daca ar fi asa simplu cum crezi tu mi-as fi facut si io la tara ! Daca e sa organizezi cum foarte bine zice Don-u iti trebuie o groaza de aprobari in primu rand plus ca la fiecare etapa trebuie sa asiguri un minim de protectie totusi pot aparea foarte multe lucruri imprevizibile
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline   Reply With Quote
Old 09-05-06, 17:38   #294
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: Discutii despre masini

la buzau nu a fost organizat nici minimul minimului minimalizat si a iesit destul de bine
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 14-05-06, 09:22   #295
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by DONU'
Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand

yo ma ofer cu trabantu ca cu tico nu ma risc
momo is offline   Reply With Quote
Old 15-05-06, 08:35   #296
eko_X_cite_069

Stage 4
 
eko_X_cite_069's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 253
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by Skmadtm
Stai tu linistit ca daca ar fi asa simplu cum crezi tu mi-as fi facut si io la tara ! Daca e sa organizezi cum foarte bine zice Don-u iti trebuie o groaza de aprobari in primu rand plus ca la fiecare etapa trebuie sa asiguri un minim de protectie totusi pot aparea foarte multe lucruri imprevizibile
sti care e treaba ...k dak continuati sa fiti pesimisti si sa negati totu nu o sa facem nik niciodata!!!!!! fiti mha fratilor mai realisti mai ganditiva k se poate organiza ceva in ploiesti sau prin apropiere!! sunteti uni care mereu "nu" nu merge" k nush ce si k bla bla bla.... treziti-va lol
eko_X_cite_069 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-06, 14:49   #297
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre masini

Io iti spun ca nu sunt deloc pesimist insa vad ca esti putin pe dinafara la ceea ce te referi cu o pista ! A pe langa Ploiesti ceva ilegal da nu zic ca nu se poate prietenii stiu de ce insa organizat legal trebuiesc foarte multe chestii crede-ma !!!
Skma is offline   Reply With Quote
Old 16-05-06, 23:27   #298
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Bai nene am vazut asta seara un ursuletz negru.
Avea ala niste cauciucuri late... si era atat de lipit de pamant... mergea cu multa grija cu el dar cauciucurile erau nesimtzite rau de tot...
Foarte misto.
Nu va zic ce nr avea sa nu se supere TNG
Bafta!!!
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 17-05-06, 18:11   #299
Bmw_E30dak

Stage 5
 
Bmw_E30dak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by DONU'
Bai nene am vazut asta seara un ursuletz negru.
Avea ala niste cauciucuri late... si era atat de lipit de pamant... mergea cu multa grija cu el dar cauciucurile erau nesimtzite rau de tot...
Foarte misto.
Nu va zic ce nr avea sa nu se supere TNG
Bafta!!!
dupa ce inteleg eu TNG avea la numar nu??
Bmw_E30dak is offline   Reply With Quote
Old 17-05-06, 18:21   #300
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre masini

Dupa cate intelegi tu trebuia sa aiba numere de leasing la ursuletz...
TNG-ul nu e atat de spectaculos... (nu e vorba de Dan )
DONU' is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -