06-05-06, 08:45
|
#286
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
se vede mai bine din spate ce rotzi are...
|
|
|
08-05-06, 17:16
|
#287
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
intrebare pt. cei ce cunosc:..."botu`" unui trabant sau unui tico este mai rezistent la shocuri?...kre dintre cele 2 este mai tare`n "bot"?!?!
|
|
|
08-05-06, 17:20
|
#288
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
08-05-06, 22:50
|
#289
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by DONU'
Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand 
|
distrugatorilor de mituri ce sunteti voi
|
|
|
09-05-06, 00:52
|
#290
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Daca cumpar un teren de vreo 5000 de m si-l asfaltez (nu stiu daca am bani sa-l asfaltez chiar pe tot), ma lasa politia sa vin cu baietii (care vor plati taxa  ) si sa faca liniute... bastonase... cerculete?
E vreo lege care nu-mi da voie sa fac treaba asta?
|
|
|
09-05-06, 09:24
|
#291
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2006
Posts: 253
|
Re: Discutii despre masini
yo cred k dak ar fi in afara orasului s-ar putea face ceva!!! +k in camp nu se masturbeaza linistea publica!!
da mha da mai stiu si yo niste locuri bune de liniute langa boldesti spre pleasa dinspe bucov incolo, +alte drumuri dar dak nimeni nu vrea sa mearga sa vada cum e yo vb k bou degeaba....asta e ...
__________________
2Fast 4you
Oficial Member Of Drink Team Coltz!!
|
|
|
09-05-06, 15:07
|
#292
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Discutii despre masini
stim  )..........
|
|
|
09-05-06, 17:29
|
#293
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Discutii despre masini
Stai tu linistit ca daca ar fi asa simplu cum crezi tu mi-as fi facut si io la tara ! Daca e sa organizezi cum foarte bine zice Don-u iti trebuie o groaza de aprobari in primu rand plus ca la fiecare etapa trebuie sa asiguri un minim de protectie totusi pot aparea foarte multe lucruri imprevizibile
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
|
|
|
09-05-06, 17:38
|
#294
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
Re: Discutii despre masini
la buzau nu a fost organizat nici minimul minimului minimalizat  si a iesit destul de bine
|
|
|
14-05-06, 09:22
|
#295
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by DONU'
Pai eu zic sa gasim 2 kamikadze cu traby si tico si sa le spunem sa faca un Chicken!
Sau le dam un stalp si sa-l pocneasca din parti diferite, sau pe rand 
|
yo ma ofer cu trabantu ca cu tico nu ma risc
|
|
|
15-05-06, 08:35
|
#296
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2006
Posts: 253
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by Skmadtm
Stai tu linistit ca daca ar fi asa simplu cum crezi tu mi-as fi facut si io la tara ! Daca e sa organizezi cum foarte bine zice Don-u iti trebuie o groaza de aprobari in primu rand plus ca la fiecare etapa trebuie sa asiguri un minim de protectie totusi pot aparea foarte multe lucruri imprevizibile 
|
sti care e treaba ...k dak continuati sa fiti pesimisti si sa negati totu nu o sa facem nik niciodata!!!!!! fiti mha fratilor mai realisti mai ganditiva k se poate organiza ceva in ploiesti sau prin apropiere!! sunteti uni care mereu "nu" nu merge" k nush ce si k bla bla bla.... treziti-va  lol
|
|
|
15-05-06, 14:49
|
#297
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Discutii despre masini
Io iti spun ca nu sunt deloc pesimist insa vad ca esti putin pe dinafara la ceea ce te referi cu o pista ! A pe langa Ploiesti ceva ilegal da nu zic ca nu se poate prietenii stiu de ce  insa organizat legal trebuiesc foarte multe chestii crede-ma !!!
|
|
|
16-05-06, 23:27
|
#298
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Bai nene am vazut asta seara un ursuletz negru.
Avea ala niste cauciucuri late... si era atat de lipit de pamant... mergea cu multa grija cu el dar cauciucurile erau nesimtzite rau de tot...
Foarte misto.
Nu va zic ce nr avea sa nu se supere TNG 
Bafta!!!
|
|
|
17-05-06, 18:11
|
#299
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
|
Originally Posted by DONU'
Bai nene am vazut asta seara un ursuletz negru.
Avea ala niste cauciucuri late... si era atat de lipit de pamant... mergea cu multa grija cu el dar cauciucurile erau nesimtzite rau de tot...
Foarte misto.
Nu va zic ce nr avea sa nu se supere TNG 
Bafta!!!
|
dupa ce inteleg eu TNG avea la numar nu??
|
|
|
17-05-06, 18:21
|
#300
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Dupa cate intelegi tu trebuia sa aiba numere de leasing la ursuletz... 
TNG-ul nu e atat de spectaculos... (nu e vorba de Dan  )
|
|
|
|
|