ahahaha....mha ...Ph e mare...PL`u e mai micutz asha si ne mai invartim noi prin el!! o fi vreunu kre are ksa pe undeva prin afara PL`ului...si o tine`n garaj!!nu e exclus iti dai seama
nu cunosc BMWul asta... pe la noi prin Ploiesti nu lam vazut si nici prin judetz..! ( tinand cont ca marea majoritate a proprietarlor de ursi imi sunt prieteni si cel putin cunoscuti)
mha eu am vazut pe undeva ( nush pe unde dar o sa caut ) poze cu colona carea avenit de la arad si acolo era si masina asta
asha ca am banuit ca masina este de prin partile alea