11-04-07, 13:01
|
#946
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
da..cum sa nu..crezi ca eu sunt de azi pe planeta asta?
140 de cai tractiune spate, cutie sport, greutate la fel ca mine. daca e in mintle ei, imi dai 1-2 masini.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
12-04-07, 00:08
|
#947
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
da..cum sa nu..crezi ca eu sunt de azi pe planeta asta?
140 de cai tractiune spate, cutie sport, greutate la fel ca mine. daca e in mintle ei, imi dai 1-2 masini.
|
daca ma face si tre dupa a 3-a din cauza ambreiajului itzi dai seama ca nu e in mintzile ei....
|
|
|
12-04-07, 08:52
|
#948
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
pai si daca nu e in mintile ei, de ce sa ne dam? care e rostul? stii ca nu prea ma dau..
eu astept sa repun masina pe roti in stare perfecta (si va iesi chiar mai bine decat era inainte ca ii voi curata turbo si EGR) si il caut pe vecinu... si cam atat. am eu in orgoliu sa fac un aspirator de femei din ala  )))))))
oricum, am mers vreo luna cu un Hyndai 2.0 si 136 de cai. modelul precedent. si tragea bine, dar mai mult imi place cum trage a mea. si cupluuuuuuu..
oricum f. tare masina ta. si coupe. imi place mult.
sunt curios, poti da pe PM cateva detalii, cu cati km, ce pret, ce prob are? merci. chiar imi place. mereu mi-a placut E36 si motorul asta. stiu motorul de pe vremea cand un urs cu motorul asta cam batea totul prin Ploiesti. posesorul de atunci are acum un alt urs f.f. tare
|
|
|
12-04-07, 13:55
|
#949
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Discutii despre masini
Mmm ........
|
|
|
12-04-07, 17:11
|
#950
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
cum adica daca te fac si eu tazule?! Cu 318i-uri mai noi n-aveam treaba nici inainte de chipuiala, e drept ca al tau e is.
|
|
|
12-04-07, 19:40
|
#951
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
si deci ai cipuit-o?
Donule maine plec la Cheia. daca rvei sa vii, ai nr meu de telef
|
|
|
12-04-07, 23:15
|
#952
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
intr-un final da.
|
|
|
13-04-07, 08:28
|
#953
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
si acum? la cat ai ajuns? siuncer. eu am zis sicner la cat am ajuns dupa cip cirip. si unde ai facut-o?
|
|
|
13-04-07, 08:30
|
#954
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
mereu mi-a placut E36 si motorul asta. stiu motorul de pe vremea cand un urs cu motorul asta cam batea totul prin Ploiesti. posesorul de atunci are acum un alt urs f.f. tare 
|
Mda.
Il cunoastem, e tovarash cu noi...! Mereu ne bucura okii cu minunata mashina.
|
|
|
13-04-07, 08:32
|
#955
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
mda...e tovarsh cu toti. asa e din liceu. vorbim de actualul posesor, da? cel care a avut 318is...urs.
|
|
|
13-04-07, 20:01
|
#956
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,816
Member of: [VW]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
vorbim de actualul posesor, da? cel care a avut 318is...urs.
|
Da mha....celalalt Bobby...
|
|
|
14-04-07, 02:52
|
#957
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
pai si daca nu e in mintile ei, de ce sa ne dam? care e rostul? stii ca nu prea ma dau..
eu astept sa repun masina pe roti in stare perfecta (si va iesi chiar mai bine decat era inainte ca ii voi curata turbo si EGR) si il caut pe vecinu... si cam atat. am eu in orgoliu sa fac un aspirator de femei din ala  )))))))
oricum, am mers vreo luna cu un Hyndai 2.0 si 136 de cai. modelul precedent. si tragea bine, dar mai mult imi place cum trage a mea. si cupluuuuuuu..
oricum f. tare masina ta. si coupe. imi place mult.
sunt curios, poti da pe PM cateva detalii, cu cati km, ce pret, ce prob are? merci. chiar imi place. mereu mi-a placut E36 si motorul asta. stiu motorul de pe vremea cand un urs cu motorul asta cam batea totul prin Ploiesti. posesorul de atunci are acum un alt urs f.f. tare 
|
E VB DE BOBY SI URSUL ALA ERA UNUL NEEGRU CU PH.....MMM LA NUMAR NU?
|
|
|
14-04-07, 02:54
|
#958
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by T@zMania
E VB DE BOBY SI URSUL ALA ERA UNUL NEEGRU CU PH.....MMM LA NUMAR NU? 
|
erau odata nishte bomboane M&M
|
|
|
14-04-07, 02:59
|
#959
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Cu Tzuica Sau Cu Wisky?
|
|
|
15-04-07, 23:32
|
#960
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
bogdan, +10%, deci cam 155-157 CP si 207 Nm de la dimsport. tu cat ai ca eu nu stiu?
|
|
|
|
|