04-05-07, 09:09
|
#976
|
Stock
Join Date: May 2007
Posts: 6
|
Re: Diverse poze/filme
Clona-ma faci sa rad
"si la 180 de cai pe dyno isi ia bataie de la Golf de 160 TDI"
Eu nu am treaba cu nici un gti , nepoate .Pe mine ma deranjeaza faptul ca tu consideri G-ul tdi regele masinilor.Toti domnii venerabili iesiti la pensie care au golf tdi nu se lauda atat cu el.Stii de ce si-au luat ei golf tdi?Pentru ca NU ESTE O MASINA CU VELEITATI SPORTIVE si nici nu poate fi considerata astfel.
|
|
|
04-05-07, 09:22
|
#977
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Diverse poze/filme
exact asta era ideea, o masina "de consum" care trage f bine. mai ales cu cip. in caz ca nu stiai sunt mai multe variante de TDI. chiar si 150 de cai. ce zici, ala la 190 de cai alearga sau nu mazda?? fara sa fie "sportiva".
nu il consider regele masinilor, dar poate te simti tu frustrat... si vrei ca cineva sa te bage in seama, ca sunt curios ce masina ai,... si sigur nu mazda, dar sunt curios ce 1310 ai ...
eu nu am zis ca sofeul nu face o mare diferenta, la fel cum am zis ca nu etse vorba de masina mea, dar macar eu NU ma ascund dupa un user facut peste noapte, ca imi e frica de ban, si apar cu clone.
arata-mi tu mie unde am zis ca e regele maisnilor... sau poate tu ai vazut cam de multe ori cartea junglei... bunicul meu in materie de cunostiinte !
si oricum eu ti-am lansat o provocare. nu are rost sa tastez aiurea cand "fighting over the internet is like special olympics. even if u win, ur still retarded."
eu am incheiat.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
Last edited by bogdan_wrc; 04-05-07 at 09:26.
|
|
|
04-05-07, 09:52
|
#978
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Diverse poze/filme
Quote:
Originally Posted by Pep_O
Draga Bogdanel , iubirea ta fara limite fata de marca Volkswagen este de inteles ,in special pasiunea ta paranoido-onanista pentru Golful tdi;dar te rog si eu ceva:MAI LASA-NE FRATE cu golful tau.Vad ca in imaginatia ta puterile masinilor pe care le face un amarit de G tdi cresc din ce in ce mai mult.Maine ,poimaine te pomenesti ca vreun "prieten" de-al tau cu nu stiu ce golf tdi trage vreun Enzo.Vad deja ca ai inceput sa aberezi in mod necontrolat cu masini gen rx8 deci e clar.Baga-ti in capul ala al tau o data pentru totdeauna ca soferul conteaza 100% iar cursele in care dai tu golful castigator sunt doar in imaginatia ta.
PS:Sa nu mai spui la nimeni ca un Golf TDI cu chip face rx8 ca te faci de ras(a,ma scuzi ca am uitat...tu deja esti de ras)
|
Prietene, si tu esti vreu user de genul "vreau sa fiu de-al casei" ?
Daca da, te rugam frumos lasa-ne in pace. Comentariile inutile nu isi au rostul.
Fiecare isi poate spune parerea pe forum, dar n-ai dreptul sa te iei de nici un user atata timp cat tu stai ascuns dupa monitor si nu cunosti pe nimeni.
Completeaza-ti mai cu atentie pagina de user si vorbeste despre lucruri serioase fara a jigni si a te lua de alti useri. Spune-ne ce masina ai si ce victime ai la activ ca sa stim si noi ce e de capul tau. Sau inca n-ai inceput nici scolala de soferi?
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
04-05-07, 12:34
|
#979
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,043
Member of: [RENAULT]
|
Re: Diverse poze/filme
"fighting over the internet is like special olympics. even if u win, ur still retarded."  ))))))))
n-ai cum sa scri asa ceva...termina mai bogdane cu replicile astea ca lumea mai sta si de la birou pe forum...se uita astia urat pe mine ca ma sparg de ras  )))
__________________
|
|
|
04-05-07, 12:54
|
#980
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Diverse poze/filme
mda..pai este f adevarata!
merci Don.
si eu tot la birou sunt. si am venit cu regele meu...
|
|
|
04-05-07, 13:08
|
#981
|
Stock
Join Date: May 2007
Posts: 6
|
Re: Diverse poze/filme
"si sigur nu mazda, dar sunt curios ce 1310 ai ... "
ce 1310 am????WTF
Dacia 1310 - de ce intrebi - pentru a vedea daca ai all clear-ul de a jigni pe proprietarii de dacia 1310 asa cum fac complexatii ca tine cand nu au de ce se lega?
|
|
|
04-05-07, 13:22
|
#982
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of: [Insomnia] [Honda] [SUBARU]
|
Re: Diverse poze/filme
|
|
|
04-05-07, 13:27
|
#983
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Diverse poze/filme
o sa rog un moderator sa mute aceasta discutie la "Discutii despre masini"...
cat despre ce ai zis u Pep`O...yo zic intai sa nu te mai ascunzi dupa un user pe forum k sa poti sa te iei de cineva...
+ ca faci niste afirmatii total gresite...ii bagi cuvinte in posturi lu` bogdan??...ai vrea tu din cate vad...dar...k sa vezi nu merge...
golfu`TDI mie 1 personal mi se pare o masina de consum....dar cu potential de fuga ...mare  ....dar asta e parerea mea..
P.S: toata stima si respectu` pentru zGb si ce a facut din Golful lui....RX8`u nu are ce cauta in fatza acelui golf....never...
|
|
|
04-05-07, 13:27
|
#984
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Diverse poze/filme
|
|
|
04-05-07, 13:30
|
#985
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Diverse poze/filme
hai ca vine weekendul si nu mai intru pana luni.
va doresc un weekend placut !
|
|
|
04-05-07, 14:20
|
#986
|
Stock
Join Date: May 2007
Posts: 6
|
Re: Discutii despre masini
zGb-tare masina ta , imi place
kraven_4_all-"RX8`u nu are ce cauta in fatza acelui golf....never..."-daca gandesti asa imi dau seama ce stii tu despre masini.Joaca in continuare NFS si spera ca intr-o buna zi vei avea si tu oltcit-ul tau.
|
|
|
04-05-07, 16:52
|
#987
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
despre mashini invat in fiekre zi cate ceva nou....nu m`am dat mare expert...dar un RX8` nu are ce cauta..nu te mai contrazice aiurea...si nu am olcit..ma ashteapta o dacie ..asha pentru cunoshtinta ta generala...
|
|
|
04-05-07, 17:05
|
#988
|
Stock
Join Date: May 2007
Posts: 6
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by kraven_4_all
despre mashini invat in fiekre zi cate ceva nou....nu m`am dat mare expert...dar un RX8` nu are ce cauta..nu te mai contrazice aiurea...si nu am olcit..ma ashteapta o dacie ..asha pentru cunoshtinta ta generala...
|
Da frate ai dreptate . De fapt nu stiu la ce mi-a fost gandul . Ati auzit dragi membri ai forumului RX8 NU ARE CE CAUTA - E VARZA
Kraven_4_all cred ca remarca mai idioata nu am mai auzit.Spui ca te asteapta o Dacie-Ar trebui sa te inchini in fata unui Rx8 cu ambele maini
Dar ce sa stii tu - te iei dupa ce spun altii si ii aprobi fara sa exerciti nici o parere personala-esti penibil.
|
|
|
04-05-07, 17:28
|
#989
|
|
Competitor CNCA
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 933
Member of: [RENAULT] [Competitor CNCA]
|
Re: Discutii despre masini
off topic:
@Pep_O:... nu vreau sa iau partea nimanui..... dar nu e frumos sa vii cu atata "atitudine" (k sa nu zic tupeu).... fara macar sa dai niste informatii despre tine.... Oras.... si mai ales... varsta..... fiindca, for all we know, s-ar putea nici sa n-ai varsta de carnet.....
Sau, ma rog, poate esti prea bun pentru noi totzi.... shtii tot despre mashini shi ai venit sa ne mai luminezi shi pe noi un pic....
__________________
Renault Megane 1.6 16v 107cp - one life one love
BMW 525i E34 200cp - голубое бумер
Ford Mondeo MK III - 2.5 V6 
powered by Alpine, Infinity and Kicker
 LIVING LOUD.... VERY LOUD

|
|
|
04-05-07, 18:05
|
#990
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by Pep_O
Da frate ai dreptate . De fapt nu stiu la ce mi-a fost gandul . Ati auzit dragi membri ai forumului RX8 NU ARE CE CAUTA -E VARZA
Kraven_4_all cred ca remarca mai idioata nu am mai auzit.Spui ca te asteapta o Dacie-Ar trebui sa te inchini in fata unui Rx8 cu ambele maini
Dar ce sa stii tu - te iei dupa ce spun altii si ii aprobi fara sa exerciti nici o parere personala-esti penibil.
|
buey omule motoru ala manank mai moolt ulei decat cartofii prajiti la Mc Donald's in fiteuze  .........nu duce moolt
|
|
|
|
|