08-04-07, 12:23
|
#931
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by Vladz
No problem , Donshoara Julia "Design" Calota  face buzunaru gros cu bordurile , si altii isi rup masinile in gropi , data viitoare mai votati Calota ? 
|
Stai frate ca nu pricep?
Nu era mai usor sa faca bani cu trotuarul decat cu bordura?
Primarele care este cred ca nici nu mai are voie sa candideze.
Poate doar sa candeasca, daca vrea.
Oricum a facut un cacat din toate mandatele astea.
A pus lumina pe strazi. Stiti de ce? Ca sa ne scoata okii cu asta si sa ne zica pe urma ca a facut lumina ca sa vedem gropile si sa le ocolim.
Nu te-am vazut la Inviere dom' primar ca ti-o ziceam in direct, dar ramane pe net...
Huoooooooo!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
08-04-07, 12:56
|
#932
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
esti pornit rau de tot pe domnu` a?  ....
|
|
|
08-04-07, 14:14
|
#933
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
eu zic ca e mai bine sa ne vedem de trebuirle noastre. e usor sa injuri varful icebergului....
nu comentez, doar va zic ca e un forum public. si noi suntem prea mici. hai sa fim mai buni de sarbatori. cine stie sa citeasca vede printre randuri.
nu imi raspundeti pt ca o perioada nu mai intru pe forum.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
08-04-07, 21:16
|
#934
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
eu as fi multumit daca mi-ar da bonuri valorice sa-mi fac geometria o data/luna.
da, calota e la PR, ca sa zic asa, invartelile nu se vad. da-i naibii ca oricum nu rezolvam nimic acilea.
__________________
"it's of bad taste not to mod your evo"
Last edited by tre; 08-04-07 at 21:19.
|
|
|
10-04-07, 10:29
|
#935
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
mai ales tzetze si gogu...ca sa nu mai va alergati prin alte topicuri, va astept pe amandoi dupa ce imi pun masina la punct. ar fi pacat sa discutati aiurea fara martor.
tre..inca mai tin sa ma astepti.
|
|
|
10-04-07, 11:38
|
#936
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
cu mine bogdane merge?ca am ambreiajul muci!
|
|
|
10-04-07, 11:58
|
#937
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
acum ? eu am ceva prob mai grave. nu trage. e infundata. nu stiu unde. dar o refac eu. cu tine? nu ca ma deranjeaza zgomotul :P :P
|
|
|
10-04-07, 12:42
|
#938
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
cu tine? nu ca ma deranjeaza zgomotul :P :P
|
e silentioasa pisica lui
|
|
|
10-04-07, 18:49
|
#939
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
acum ? eu am ceva prob mai grave. nu trage. e infundata. nu stiu unde. dar o refac eu. cu tine? nu ca ma deranjeaza zgomotul :P :P
|
e vb de o ''pisik'' din 97 cu motor de 1.8.....nu vorbeam de ''furia roshie''...  ...
daca vrei o facem si cu matizul la ora de varf plecam de la petrom din bariera si pana la petrom nord.....fara reguli!!!
__________________
|
|
|
10-04-07, 20:51
|
#940
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
sa nu instigam la asa ceva.
|
|
|
10-04-07, 23:18
|
#941
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
|
|
|
11-04-07, 08:16
|
#942
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
taz..eu zic ca si prin trafic ne descurcam...dar daca esti sofer facem un Pl-BV pe Cheia.
cu pisica de 1.8...da detalii...greutate , cai putere... dar si asa...acum am prob cu masina. d-abia sapt viitoare sper sa o aduc in normalitate. ori imi agata turbina, ori debimetru merge din poooola, ori am acutatorul care se blocheaza. vineri-sambata stau de ea la Cheia si dupa aia vad.
DON pana la urma vii la cheia sau nu? camere nu cred mai sunt cu noi in hotel, ca deja sunt achitate toate, dar poate mai gasim una pe langa noi...
|
|
|
11-04-07, 09:55
|
#943
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
detalii.....1.8is....104kw....an 97,suspensii sport....jentzi 17....un amarat de filtru sport....totul e stok...  la traseu montan inca nu ma bag ca nu cunosc f bine masina pe viraje.....a...si are 1380 kg
|
|
|
11-04-07, 10:48
|
#944
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
mda... trebuia sa zici de la inceput ca e IS. du-te frate !
|
|
|
11-04-07, 12:45
|
#945
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
lol ce are ma ?ca e motor de 1.8?e slaba.....
|
|
|
|
|